Robotizācija, dehumanizācija un cīņa ar mašīnām.

Ieskatīsimies vēl dziļāk truša alā, kāda izskatīsies pasaule pēc kovidšova vai pareizāk sakot, kādiem nolūkiem viss šis projekts tika iedarbināts. Tas kalpo ļoti daudziem mērķiem, ne vien pilnīgas kontroles un cilvēku tiesību atņemšanai, bet arī pilnīgai robotizācijai.

Lūk, konkrēts ieskats nākotnē visiem tiem, kuri tic kovidšovam, uzskata, ka 5G ir ‘ātrāks internets’ utt. Ir tāda valsts kā Singapūra, kas kalpo kā tāds demo modelis visu šo nākotnes projektu demonstrācijai un pilnīgi paklausīgas sabiedrības izdresēšanai caur tehnoloģijām. Tur jau ir gan 5G, gan dažādas atpazīšanas un atsekošanas sistēmas. Un tur ir arī šis te – robots-policists. Vēl 80tajos Holivudā dažādās filmās tika parādīti šie scenāriji, kā tas izskatās – Robocop, Terminator, dažādi kiborgi. Tagad tas viss kļūst par realitāti.

Jau maijā migrantu strādnieku kopmītnēs tika palaists Two Multi-purpose All-Terrain Autonomous Robot (Matar), lai uzmanītu sociālo distancēšanos. Tādi modeļi tiek izmēģināti dažādos valsts reģionos un vienam no tiem vēl komplektā ir drons.
https://www.asiaone.com/…/police-deploy-autonomous-robots-m…

Tas un līdzīgas sistēmas pamazām ieskicē dzīvi nākotnes pasaulē – kur dzīvos piespiež pakļauties roboti. Ne vien tas – robotizācija straujos tempos atņem cilvēkiem darbus un padara tos liekus. Tā, piemēram, pasaules lielākais gaļas ražotājs JBS SA savā kautuvē Austrālijā izmanto tikai robotus un cilvēki tur vispār nestrādā. Šis video izskatās vienkārši drausmīgi – mašīnas ķidā dzīvo miesu.
https://www.youtube.com/watch?v=YpE2oB-g0QI&feature=emb_logo

Arī mazumtirgotāju ķēdes izmanto kovidšovu, lai atbrīvotos no cilvēkiem un ieviestu robotus, kuri mazgā grīdas, krāmē plauktus un veic citas, līdz šim darbinieku darītas lietas veikalos.
https://edition.cnn.com/…/…/grocery-stores-robots-automation

Nu jau jebkurā sfērā viss tiek aizvietots ar robotiem un mākslīgo intelektu – automašīnām vairs nevajag vadītājus, slimnīcās nevajag apkopējus, precēm nevajag pārdevējus – pat Mcdonalds ir ieviesis automatizētu pasūtīšanas līniju. Lauksaimniecībā jau pirms vairākiem gadiem prezentētas ‘viedsaimniekošanas’ tehnoloģijas, apputeksnētāji- droni, laistītāji – roboti, ražas novācēji – automatizētas sistēmas. Pat ziņu lasīšanai nevajag diktorus – Ķīnā prezentēts mākslīgā intelekta vadīts diktors.

Katru gadu ‘civilizētajā’ pasaulē tādā veidā tiek zaudēti desmitiem miljonu darba vietas un šīs tehnoloģijas attīstās aizvien straujāk. Tad rodas loģisks jautājums – kam tad ir vajadzīgi cilvēki un ko darīs visi šie simti miljonu bezdarbnieku, kurus atlaida kovidšova laikā un kuru darbus tagad vēl aizvietos roboti? Kas ar viņiem notiks? Tas it nemaz nav depopulācijas plāns, vai ne?

Paralēli tam visur tiek ieviests bezkontakts – sadzīvē, saskarsmē, skolās, visu aizvieto aplikācijas un mākslīgais intelekts. Apgriezienus uzņem transhumānistu idejas, tehnoloģijas un neirolink projekti, kas paredz savienot cilvēka smadzenes pa tiešo ar mākslīgo intelektu. Turpat arī čipošana, digitālā biometrija, datu vākšana un tirgošana.

Tā sauktā tālmācība tiek ieviesta ļoti vienkārša iemesla dēļ – nākamai paaudzei tiek mācīta saskarsme ar mākslīgo intelektu, bet dzīvais kontakts caur iebiedēšanu un ‘sociālo distancēšanos’ tiek pamazām apturēts – to varēs atļauties tikai ļoti bagāti cilvēki, kuri, saprotams, savā dzīvē šīs tehnoloģijas neizmanto, bet māca saviem bērniem komunicēt ar dzīvajiem un apmaksā skolotājus. Bet pārējos principā var nemācīt vispār – kam liekajiem kaut ko mācīt, tos var izmantot dažādos protestos, lai iet ielās un aizstāv melnos, zilos, karo ar klimatu un dara citus Jaunās pasaules kārtības nozīmētos darbus.

Līdz ar to, skaidri izgaismojas patiesais dzīvā cilvēka ienaidnieks – tas ir mākslīgais intelekts, kurš ar savu 5G platformu kovidšova aizsegā cenšas realizēt totālu uzkundzēšanos cilvēcei – viss aprakstītais ir jūsu nākotne, ja jūs izvēlaties atbalstīt 5G. Ne darba, ne piemājas dārziņu, ne jēgas būt šai pasaulē – jo kam tad jūs būsiet vajadzīgi, ja visu var aizvietot ar robotiem, ja aplikācijas ir gudrākas par jums un visu var atrast google – kāpēc lai globālā elite kādu tāpat vien barotu? Arī viņiem nevajag tik daudz lieku cilvēku, Zelta miljarda apkalpošanai pilnīgi pietiek ar otru miljardu, pārējie ir lieki un utilizējami.

Padomājiet par to, pirms metaties pirkt kārtējo viedtālruni ar 5G atbalstu – kādu dienu pienāks paziņojums, ka jūs neesat sistēmai vairs vajadzīgs un tā jūsu vietā labāk izmanto robotizētu mehānismu.

Vai tad Latvijā kaut kas ir citādi? Arī šeit VID ieviests ‘virtuālais asistents’ Toms, izgatavots ēdiena pagatavošanas robots utt.
https://labsoflatvia.com/…/latviesi-uzbuve-edienu-pagatavos…

Bet vai tiešām cilvēki nezina un nesaprot, ka ēdienam un visam citam, ko gatavo cilvēks ar mīlestību, ir pavisam cita garša un kvalitāte, nekā mašīnu ražotajam? Vai nesaprot to, ka dzīvais kontakts un enerģiju mijiedarbība ir cilvēka pamatvajadzība?

Taču šobrīd tiek darīts viss, lai to visu noslāpētu un vietā ieviestu bezpersoniskumu un vienaldzību,padarītu cilvēkus par marķētiem biorobotiem. Es vēlos dzīvot īstā un mīlestības/dzīvības enerģijas pilnā pasaulē, nevis sintētiskajā pelēcībā. Un Jūs?

Ja vēl nesen šādas idejas tika uzskatītas par sazvērestības teorijām, Terminatora filmu sērijas par nereālu fantastiku -nu tad lūdzu – viss taču realizējas jūsu acu priekšā. Ir jāsākas dzīvo cīņa ar mašīnām, kiborgiem, transhumānistiem un hologrammām. Cik liela ir atšķirība starp Matar un T1, ar ko sākās Terminatoru modeļu sērijas? Tikai tajā, ka tam vēl nav uzlikti ložmetēji. Un kurš būs Džons Konors, kas vadīs cilvēku sacelšanos? 5G ir tas pats Skynet, ko Holivudā parādīja jau pirms gandrīz 40 gadiem.
https://www.youtube.com/watch?v=iUFXXB08RZk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s