“Izslēdz balto” pirms ‘Es nevaru elpot’ – ASV pusaudžu gatavošana šodienas vandālismam.

Ja cilvēks lasa oficiālos medijus par notiekošo pasaulē un aplūko melno vandāļu protestus tikai no tur pasniegtā, tad viņam droši vien ir radies iespaids, ka tur notiek ‘miermīlīgi’ protesti pret rasismu un policijas brutalitāti. Nu tieši tik vienkārši – vēl melnie ir apvainojušies par koloniālismu un tagad gāž nost dažādas statujas, bet baltie viņiem atvainojas un mazgā kājas, jo tas palīdzēšot atrisināt rasisma problēmu.

Tas, ka tiek iznesti visi veikali, dedzinātas automašīnas, ēkas un izlaupīti pat braucoši preču vilcieni, nu tas tā, starp citu.

Tad rodas jautājums, ko īsti grib tie protestētāji un tieši kāda vienlīdzība viņiem ir vajadzīga. Vispirms ir jāsaprot, ka ASV ir divas dažādas melno sugas -vieni ir pietiekoši izglītoti, situēti un pilnībā iekļaujas sabiedrībā, tur nekādas atšķirības starp viņiem un baltajiem nav. Tie gan sastāda mazāko daļu no melno populācijas un neko neprotestē. Nav par ko.

Bet ir cita problēma – tie ir getto melnie, kuri pēdējos 50 gados ir tīšuprāt audzināti kā neizglītota, darba nespējīga biomasa, kuri jau 4tajā paaudzē dzīvo tikai savā etnosā, teritorijās un pēc saviem likumiem, kas it nemaz neatšķiras no džungļiem. Tur 80% dzimušo ir ārpus laulībām un savā dzīvē tie neko citu, kā analfabētismu, ielu dzīvi un vardarbību nav redzējuši. Taču valsts pilnībā apmaksā šādu dzīvesveidu- tas viss ir radījis veselu sub-etnosu no bezdarbībā un agresijā prātā sajukušiem pilsoņiem.

Tad lūk, ja kāds domā, ka viss te tagad sākās tā pēkšņi un viena melnā Floida nomušīšanas dēļ, tad ir mazliet jāpatin filma atpakaļ uz 2013. gadu. Tad ASV medijos parādījās ziņas par to, ka šo melno pusaudžu vidū strauji izplatās ‘spēle’ ar nosaukumu ‘izslēdz balto’ – nu ne tikai balto, trāpījās arī citi, bet principā doma ir pieskriet un ar vienu sitienu atslēgt nejaušu garāmgājēju – tas viss tika filmēts un rādīts youtube, par to ziņoja arī pašās ASV. Priekšdarbi šodienas vandālismam sākās jau tad, apmācības un treniņi risinājās uz ielām visā valstī. Pat wikipedia ir šis fenomens aprakstīts.
https://en.wikipedia.org/wiki/Knockout_game

Nu un šodienas vandāļi kā reizi ir izaugusī toreizējā tīņu paaudze, kura ir tik tālu degradējusies, ka tālāk vairs nav kur iet – tieši viņu ‘dzīvības ir svarīgas’ un tiem tagad jāmazgā kājas.
https://www.youtube.com/watch?v=u85kXAxYeQ8

Nevis ‘ I can’t breathe’ , bet gan ‘knockout game’ ir sākums šodien notiekošajam, bet tādas paralēles neviens liberālais medijs nesavilks🙈
Par to savulaik ziņoja arī Krievijas ziņās.
https://www.ntv.ru/video/655745/?from=newspage

Protams, ka te runa nav par kaut kādu vienlīdzību, rasismu vai vispār jebkādu situācijas atrisināšanu – viss notiekošais tiek apzināti pieļauts un šī biomasa ir tīšām audzināta kā instruments destrukcijas radīšanai vajadzīgajā brīdī. Ar ko tad viņi varētu būt vienlīdzīgi?

Un ko policijai ar tādiem vispār iesākt, ja tie vēl bļauj par ‘brutalitāti’? Viss tas ir muļķības, jo kovids un šis vandālisms ir ieplānotās pasaules formatizācijas un restarta aizsegs. Ja jūs gribat apturēt melno vandālismu, atslēdziet viņiem pabalstus un ēdiena talonus- viss beigsies nedēļas laikā😏 Taču nē, nekas tāds nenotiek. Pieminekļu demontāža vienmēr nozīmē vecās ēras galu un kaut kādas citas ideoloģijas rašanos – Pax Americana laiks ir beidzies.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s