Asinis un informācija

Ar asinīm saistās daudz mistiskā un nezināmā. Būsiet dzirdējuši par asinsbrālības nozīmīgumu, par asins pielietošanu dažādos okultos rituālos, arī šausmu stāstus par vampīriem, kas uzglūn tumsā un sūc nevainīgu upuru asinis. Pie tam daudzās filmās par to tēmu tiek parādīts tas, ka pagaršojot asinis, vampīrs uzzina visu informāciju par notikušo ar to cilvēku vai savu sugas brāli. Visos laikos daudzas kopienas ir uzsvērušas asins tīrības nozīmi savos ietvaros, nepieļaujot sajaukšanos ar citu kopienu pārstāvjiem.

Savukārt asinsbrālības rituālā tiek iegriezts rokā un tās tiek saspiestas, tādējādi veidojot vienotību. Tas tad ir visspēcīgākais līgums starp būtnēm, kāds vispār iespējams. Un stāsti par to, ka slēdzot līgumu ar nelabo, to jāparaksta ar trīs pilieniem asiņu no rādītājpirksta? Tas viss arī nav radies no zila gaisa.

Šķiet loģiski, ka tam visam jābūt arī kaut kādam enerģētiskam pamatojumam. Un tāds patiešām ir – asinis ir ļoti jaudīgs informācijas nesējs. Tās satur informāciju par cilvēku, dvēseli, personību, arī karmu un citus datus. Būtībā asins analīze parāda, kāds ir dvēseles stāvoklis un pēc novirzēm tajā var spriest par problēmām garīgajā sfērā – piemēram, mazasinība liecina par to, ka cilvēkam dzīvē nav prieka, netiek pildīts dvēseles uzdevums. Bet leikēmija, tas jau ir pilnībā sagrauta un izpostīta enerģētiskā būtība, kur nekas, izņemot fizisko čaulu lāga nav palicis.

Tagad jums būs saprotams, kāpēc pieburšanas rituālos asinsmaģijās tiek izmantots tieši tāds iebarojums – mēnešreižu asinis. Tā ir visjaudīgākā piesaiste, kādu var izveidot – upurim tiek nodota šī informācija, tiek uzlikta atbilstoša programma, ka viņš sāk izjust šo neizskaidrojamo apmātību uz kādu sievieti, kura šādu rituālu veikusi pati vai ar kāda melnā maga palīdzību.

Tāpat arī jebkura cita garīgā problēma atspoguļosies asins ainā. Arī asins grupa pati par sevi liecina par dvēseles enerģiju kvalitāti – ja pirmās divas ir salīdzinoši tīras, tad trešā un ceturtā liecina par iejaukšanos no zemei naidīgo civilizāciju puses – par to liecina kā šumeru eposi un ķīļrakstu plāksnes, tā bibliskie “dievu” dēli, kas nāca pie zemes meitām, jo atzina tās par labām esam – par šo tēmu jau ir runāts un katrs pats var secināt, kas tie par “dieviem” un kāpēc tiem bija nepieciešams savas asinis sajaukt ar zemiešu. Arī par tīrajām “zilajām” karaļnamu asinīm ir nostāsti – kāpēc tā, nu padomājiet.

Savukārt garīgi attīstīta un augstās vibrācijās esoša cilvēka asinis ir sakrāls šķidrums – šodienas baznīcu piekoptā rituālā asins dzeršana faktiski ir tāla un izkropļota izpratne par to, ka šāda Skolotāja, kāds varētu būt bijis Kristus – Dieva dēla asinis nes sevī attiecīgas ārkārtīgi augstas frekvences vibrācijas un informāciju. Tieši tāda pati izpratne ir pamatā primitīvajam šamanismam, kur kāda nokauta zvēra asiņu dzeršana vai sirds apēšana nozīmē iegūt šī zvēra spēku.

Līdz ar mūsdienu medicīnas attīstību asins pārliešana ir kļuvusi par ikdienišķu lietu, taču iesaistītie cilvēki parasti vairs nezina un nenojauš par to, ka tādā veidā tiek izveidota enerģētiskā saite starp donoru un pacientu, pa kuru tiek nodota informācija. Tā, piemēram, ir personiski zināmi gadījumi, kad cilvēks pēc asins pārliešanas ir jutis vēlmi pīpēt, kaut nekad to nav darījis.

Tam izskaidrojums ir šī informācija no kāda, kuram šis netikums piemīt un kura asinis ir tikušas pielietotas. Tieši tāpat tiek nodota arī cita informācija un vibrācijas. Padomāsim par to, ka šobrīd ļoti bieži asins donori ir cilvēki ar zemām vibrācijām, kuri to dara to dažu eiro dēļ, kurus izlieto alkoholam un cigaretēm. Ja šādas asinis pārlej cilvēkam, kura vibrācijas ir augstākas, tad viņš komplektā saņem arī karmu uz atstrādi un citu negatīvu informāciju un enerģiju.

Daudz tiek kritizētas kopienas, kuras nepieļauj asins pārliešanu, piemēram, Jehovas liecinieki. Taču viņu rīcības iemesls ir izskaidrojams ar šīm zināšanām par asins nozīmi un informāciju tajās. Tā kā bieži asins pārliešana ir vienīgais veids, kā glābt dzīvību, tad tas, protams, ir nepieciešams, tikai harmoniska rīcība būtu visiem iesaistītajiem zināt par šo saiti un attīrīt visu negatīvo un svešo informāciju – tas attiecas arī uz tiem, kas asinis jelkad ir nodevuši, jo saikne izveidojas ar to cilvēku, kuram tās ielietas- bet kāda ir šī cilvēka enerģētika, to jūs zināt nevarat, tāpēc ieteicams veikt meditācijas un enerģētiski attīrīties, pārraut šo saiti.

Ja cilvēks ir informēts par lietu kārtību, tad viņam arī uzturēt veselību ir daudzkārt vienkāršāk – lai veicas sevis izzināšanā.

https://www.facebook.com/groups/665307873669683/permalink/1340641996136264/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s