Black lives matter – ASV demokrātu naudas mašīna?

Visi jau ir dzirdējuši, ka šobrīd pasaulē sācies rasu karš un melnie pieprasa visādas tiesības, kuru tiem tāpat ir vairāk, kā jebkurai citai rasei. Viņu galvenais dzinējspēks un lozungs, kas vienlaicīgi ir arī organizācija, ir Black lives matter.

Tagad ir sākusies masveida histērija, no veikaliem tiek ņemti ārā produkti, kas kaut kādā veidā var tos aizskart un baltie klanās viņu priekšā par verdzību, kaut gan tajā laikā verdzība pastāvēja it visās civilizācijās un pašā Āfrikā, feodālā iekārta darbojās Eiropā, Latīņamerikā acteki un maiji turēja un upurēja vergus savam Kecalkoatlam, vergu tirgi darbojās arābu pasaulē utt. Nu labi, tā tēma ir gara un plaša, bet šajā gadījumā mūs interesē cita lieta- naudas plūsmas. Jo vienkāršā patiesība vienmēr slēpjas tajā, kas saņem labumu no kaut kāda procesa.

Tagad melno kustībā un viņu atbalstam dažādos veidos tiek investēti miljoni. Tajā skaitā var ziedot viņu mājas lapā.
Ja jūs tur ieejat, tad ir iespējams viņiem kaut ko noziedot zem pogas Donate.
https://blacklivesmatter.com

Ierakstot tādu vēlmi, jūs tiekat pārmests uz citu lapu, kas saucas actblue. Tā ir 2004. gadā dibināta platforma ziedojumu vākšanai internetā, ko izmanto tieši liberālie demokrāti un ‘progresīvie’.
https://secure.actblue.com/donate/ms_blm_homepage_2019

Tālāk aplūkojam šo lapu caur opensecrets.org – tā ir sistēma, kas ļauj apskatīt šādas naudas plūsmas, kas tiek ziedotas un kas tiek tērētās šādās ziedošanas kampaņās. Atverot šo lapu un ierakstot tur actblue, mēs nonākam šeit.
https://www.opensecrets.org/pacs/pac2pac.php…

Un te var pasērfot un paskatīties, cik šai platformai ir ienākumi un kādi ir izdevumi no 2004-2020 gadam. Uz 2020 gada ciklu šobrīd uzrādās saziedots gandrīz 1.5 miljardi dolāru, ir apskatāms arī ziedotāju saraksts sadaļā Donors. Bet interesantāks ir tēriņu apskats sadaļā Expenditures. Kopā ir redzams, ka ir iztērēts gandrīz tikpat, cik ievākts. Bet kam?

Atskaitot visus citus izdevumus, administratīvos, algas, dažādas aktivitātes utt, kas tur ir norādīts, visa pārējā nauda aiziet demokrātu partijas biedru atbalstam – tas ir pāri par miljardu. Ir pat norādīti Top 10 saņēmēji – Bernijs Sanderss, Džo Baidens, Elizabete Warren – šie trīs vien kopā saņēmuši ap 400 miljoniem savu kampaņu organizēšanai. Bet kur tad melnīši?🙈 Tie nav pieminēti nevienā sadaļā. Iznāk, ka ziedojot melnīšiem, jūs atbalstat baltos ASV demokrātus, kuri ir visu šo putru ievārījuši – klintonoīdi un citi sātanisti ir tas pats deep state redzamā formā, ar ko šobrīd cīnās ASV prezidents Tramps.

Protams, par šo parādījās jautājumi medijos un tikpat ātri dažādi ‘rečekisti’ metās to noliegt, sak, nē, tur nauda neiet pa tiešo demokrātiem. To pašu mestos darīt arī mūsējie, ja par šo tēmu būtu kāds ievērību guvis ieraksts.
https://www.tampabay.com/…/politifact-conservative-pundits…/

Ok, to mēs esam piefiksējuši – lai gan tik un tā nav saprotams, kā tad neiet, ja tur skaidri tas ir uzrādīts, kas to naudu saņem. Bet ja problēma ir tajā apstāklī, ka nauda demokrātu kanālos neieplūst ‘pa tiešo’ – tad ir vēl kāda nianse. Proti, mēs varam ieiet pašas actblue noteikumos un izlasīt kādu interesantu detaļu.

Tur rakstīts sekojošais – ja 60 dienu laikā saziedotā nauda netiek izņemta, ja uz to neviens nepiesakās, vai atsakās izņemt, tad actblue šos līdzekļus var izmantot savām programmām pēc saviem ieskatiem.
https://secure.actblue.com/content/fineprint

Tātad viss, kas ir vajadzīgs, lai oficiāli nauda nonāk demokrātu kontos, ir divi mēneši, kuru laikā melnīši nepiesakās uz tiem saziedoto naudu😑

Līdz ar to, man personiski nerodas ne mazākās šaubas, ka šī organizācija ir nekas cits, kā haosa uzturētāju ASV demokrātu naudas vākšanas mašīna – atbalstiet tik tos un pasaulē drīz sāksies III pasaules karš. Bet melnīši un viņu tiesības ir kārtējais triks afēristu kāršu kaudzē, ar ko muļķot lētticīgos.

Vai tad jebkad ir bijis citādi? Visiem priecīgus Saulgriežus!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s