Džordžs Floids- Jaunās pasaules kārtības ieviesēju rituāls.

Praktiski ikvienam šobrīd ir zināms, ka ASV un citur pasaulē uzņem apgriezienus kārtējā masu histērija, kas aizvieto kovidšovu un paralēli darbojas abi šie projekti. Tas izskatās tik absurdi, ka gluži jāpabrīnās – kā liberālajiem medijiem iet kopā divas tik pretrunīgas lietas – briesmīgais vīruss, kura dēļ tikko puse planētas sēdēja karantīnā un vandāļu bari, kuri demolē ASV un eskalē vardarbību arī citās valstīs, bet nez kapēc nesaslimst.

Nekur šajos medijos neesmu redzējis nosodījumu šiem tā saucamajiem protestiem, ka šie cilvēki būtu nodēvēti par ‘sociāli neatbildīgiem’, ka viņi neievēro sociālo distancēšanos vai apdraud sabiedrību. Ar to visu tika tracināti cilvēki parastie. Bet izredzētie var nodarboties ar vandālismu un baros uzbrukt gan ēkām, gan automašīnām, gan atsevišķiem cilvēkiem un nekāda vīrusa tur nav.

Kas tad šeit ir noticis? Viss šis pasākums ir viens vienīgs rituāls ar konkrētu nodomu. Ir visai maz ticams, ka cilvēks, kam spiež uz miega artēriju, ir vēl spējīgs kaut ko runāt un ir arī atšķirīgi autopsijas slēdzieni, kā viņš īsti tur mira. Bet tam pēc būtības nav nekādas nozīmes, jo nozīme ir tam, kas notika tālāk un ko tas viss ir izraisījis.

Tālāk notika līķa vadāšana zelta zārkā pa pilsētas ielām Teksasā, bet bēru pasākumi risinājās trīs dažādās pilsētās. Atcerieties to, ka nupat vēl cilvēkiem parastajiem vispār bija aizliegts pat apciemot tuvos un piedalīties bērēs, jo plosījās briesmīgs vīruss. Bet tagad, lūdzu – trijās pilsētās masveida pasākumi, vairs nekādu problēmu.

Tas viss tika darīts ar skaidru nolūku – izveidot no šī pasākuma kultu un pielūgsmes objektu. Tieši šis cilvēks ir pasludināts par simbolisko cietēju no policijas brutalitātes un rasisma un iecelts svēto kārtā, lai gan ne viņš tur pirmais, ne pēdējais, kas cietis no policijas brutalitātes, melnais vai baltais – tas tur ir regulāra parādība un no tās cieš visi.

Un neviens neliktos par to ne zinis, taču ēnu valdībai paklausīgie mediji metās virsū tieši šim gadījumam un tas tika organizēts tieši tagad. Kāpēc tieši tagad, domāju, ka tas pat nav jāskaidro – atliek tikai paturēt prātā to, ka globālo pārvaldnieku plāns ir tas pats – ieviest jauno pasaules kārtību, panākt cilvēku psiholoģisku padevību varnešiem un viņu instrukcijām. Tieši tāpēc tika ieviesti visi šie ārkārtas stāvokļi, karantīnas, distancēšanās murgi un maskas – tas viss ir tiešs cilvēka padevības saimniekiem apliecinājums, ja viņš tam visam ir noticējis.

Taču tas viss nenostrādāja tik labi, kā iecerēts, cilvēki sāka protestēt, turklāt mierīgi, gāja ielās un pieprasīja atcelt šos bezjēdzīgos pasākumus. Ko tad izspēlēja ēnu valdība? Visu šo rituālu, skaldi un valdi rasisma kārti, sanaidojot cilvēkus savā starpā, pievēršot tam visas pasaules uzmanību. Visur esot rasisms, tikai cilvēki daudz kur par to neesot zinājuši.

Un tagad aizsedzoties ar rasismu pret melnajiem, notiek uzbrukums baltajai rasei. CNN nesen uzstājās šis te pašpasludināts ‘anti-rasists’ un ultra liberālis Tim Wise, kurš paziņoja, ka baltajiem bērniem vispār vairs nedrīkst būt mierīga bērnība – viņi jāpakļauj šai rasu propagandai un viņos jāiedzen vainas sajūta jau no mazotnes par to, ka viņi ir balti un par to, ka ASV policija šauj melnos.
https://www.zerohedge.com/…/cnn-white-children-dont-deserve…

Taču ASV policija katru gadu nošauj vairāk baltos, nekā melnos un tas, ka melno vidū ir vairāk noziedznieku, bandu un šaujamo, taču nenozīmē, ka viņus tāpēc aiztiek tikai ādas krāsas dēļ. Viss tas ir aizgājis līdz pilnīgam absurdam – tagad ir panesusies kustība, ka baltie jūtas vainīgi par rasismu, atvainojas, krīt ceļos melno priekšā un kaisa pelnus sev uz galvas. Mīļie ļaudis, visi tie, kas uzskata, ka eksistē kaut kāds balto rasisms – rečekistus ieskaitot- paņemiet taču acis pierē un paskatieties globālos ciparus – balto cilvēku skaits pasaulē šobrīd ir tikai aptuveni miljards – visi pārējie ir krāsainie.

Kā var skaitliski vismazāko un visstraujāk izzūdošo rasi dēvēt par rasistiem, bet krāsainos par minoritātēm? Ko tādu var izgudrot tikai pilnīgs liberālis.

Tāpēc protams, ka šeit nolūks ir pavisam cits – ēnu valdībai pie vienas vietas gan baltie, gan melnie, šeit runa ir pavisam par ko citu – par vainas apziņas iedzīšanu cilvēkos visos iespējamos veidos. Cilvēks, kurš jūtas vainīgs, ir viegli manipulējams un paklausīgs.

Tāpēc visi tie, kas tagad krīt ceļos vai nu melno priekšā, vai arī simboliski atdarina policista pozu, kurš ar celi spieda Floidu, patiesībā klanās jaunajai pasaules kārtībai un izsaka nodomu to pieņemt, tai paklausīt – tāds ir visa šī rituāla simbolisms, nekāda sakara tur nav ar rasēm vai policiju – gan uzpurņi, gan ceļos krišana ir padevības simboli – kādā veidā to panākt, nav būtiski, galvenais ir rezultāts.

Tas ir tas, kas šeit ir jāsaprot un nav jāpakļaujas šīm psiholoģiskajām manipulācijām, lai kādas tās būtu. Ka tas ir jauns kults ar tam pakļautiem sektantiem, ir labi redzams visos šajos rituālos – kāju mazgāšana melnajiem, ‘ārstēšana no rasisma’ vannā Floida nāves vietā un tamlīdzīgas ēverģēlības pieņemas spēkā – atliek tikai brīnīties, ka cilvēkiem smadzeņu kā nav, tā nav – ko tikai ēnu valdība nepamet, visam gatavi sekot un ticēt.
https://www.thesun.co.uk/…/white-cops-protesters-wash-feet…/

Gan tūlīt kāds vietējais liberālis atcerēsies, ka hercogam Jēkabam bija kolonija Tobago – koloniālisma pārskatīšana un ceļos krišana melno priekšā varēs sākties arī pie mums🙈

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s