Psihopāti un normālie jaunajā pasaules kārtībā.

Nesen parādījās ziņas par pētījumu, kurā izpētīts sekojošais – tiem sabiedrības locekļiem, kuri neievēro sociālo distancēšanos, piemīt psihopātiskas novirzes.

Jā, tieši tā – tas balstās uz 502 cilvēku iztaujāšanu par to, kādi ir viņu paradumi kovidšova..mhm, nu briesmīgās vīrusa epidēmijas laikā. Tika uzdoti dažādi personiski jautājumi, lai noskaidrotu attiecīgo personu vēlmi sadarboties, psiholoģisko stāvokli, nosliecēm uz nervozitāti utt, ja viņi tiktu diagnosticēti ar šo ‘vīrusu’. Tika secināts – ja cilvēkam ir mazāka tieksme uz risku, nervozitāti un pārgalvību, tad viņi vairāk pakļaujas vadlīnijām nekā tie, kuriem šie rādītāji ir augstāki.
https://www.insider.com/people-with-psychopathic-traits-mor…

Pētījuma autors ir ASV Vitmana koledžas psiholoģijas doktors Pavels Blagovs un tas drīzumā tikšot publicēts Social Psychology and Personality Science žurnālā.

Īsiem vārdiem sakot- tiek mēģināts pateikt, ka tiem cilvēkiem, kuri neievēro varas noteiktos ierobežojumus, nevalkā uzpurņus, neievēro distanci, ir tieksme uz psihopātiskām novirzēm. Protams, ne visiem, bet daļai noteikti.

Ko tas nozīmē? Domāju, ka paši saprotat – tas ir Overtona logs darbībā, ko cenšas realizēt kovidšova afēristi. Pretstatā visiem iepriekšējiem pētījumiem un veselā saprāta loģikai, kura saka to, ka tieši šī nejēdzīgā distancēšanās, cilvēku tracināšana, histērija, karantīnas un citi afēristu pasākumi rada cilvēkos stresu, paniku un līdz ar to arī psiholoģiskas traumas, tagad sāk parādīties pavisam kas cits. Tagad notiek centieni pierakstīt psihiskas novirzes tiem, kuri saprot šo pasākumu bezjēdzību un atsakās tiem pakļauties.

To diktē vajadzība pasludināt veselus un saprātīgus cilvēkus par izstumjamiem no ‘jauno normālo’ sabiedrības, kuri būs vakcinēti, paklausīgi un izsekojami. Tā ir tīra fašisma izpausme – sagriezt visu otrādi, padarīt veselus par slimiem, bet slimus par normāliem – saprātu par apkarojamu, bet patiesas psihiskas novirzes par normālām.

Un tas dod iespēju un pamatu pieņemt attiecīgus mērus – ja reiz cilvēks, kurš atsakās pakļauties sistēmai, ir ar psihiskām novirzēm, tātad apdraud sabiedrību un ir izolējams/ārstējams/vakcinējams piespiedu kārtā. Šāda kaut kādas sabiedrības grupas demonizācija ir klasiska parādība pasaules vēsturē- pareizie baznīcēni un ķeceri modernisma mērcē parādās atkal. Un viss tiek ‘zinātniski ‘pamatots.

Ja kāds vēl nebija sapratis, ka visa šī ‘zinātne’ darbojas roku rokā ar planetāro pārvaldi, tad pēdējais laiks atmosties – tādi paši zinātnieki stāsta arī par 5G nekaitīgumu, bet tie, kas paši pakļaujas varai un nēsā uzpurnīšus, apvaino 5G pretiniekus par folija cepurīšu nēsātājiem – tāda, lūk, absurda ir viņu loģika.

Tāpēc šādas tendences ir jāievēro un jāapcērt jau saknē – kovidšova afēristi tik un tā nerimstas un cenšas uzturēt mītu par briesmīgo vīrusu un tā otro atnākšanu -paralēles ar kristīgo reliģiju it visā šajā pasākumā ir fascinējošas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s