Melnie un baltie – rasu karš kā nākamais sabiedrības demontāžas instruments.

Patreiz ASV un pamazām arī pārējo pasauli sāk pārņemt nākamais ieplānotā sabrukuma posms jeb rasu karš/vandālisms, kovidšovs pamazām noiet no skatuves un par to pēc būtības viss ir pateikts. Tie, kuri saņēma sms paziņojumus par 9.50 eiro papildus maksu, apmeklējot zobārstu pēc iepriekšējā pieraksta, lai nodrošinātu tiem ‘aizsardzību’ no neesošas pandēmijas, droši vien vislabāk saprot, ka tas ir pilnīgs lohotrons un naudas izkāšana🙈

Šobrīd kreisie liberāļi un ēnu valdība ir atraduši jaunu histērijas iemeslu – rasismu un ‘koloniālisma pārskatīšanu’, kā politkorekti dēvē šo kārtējo smadzeņu skalošanu, vandālismu un dažādu statuju demontāžu – liberālā prese to visu sauc par ‘miermīlīgiem protestiem’, neskatoties uz to, ka tur notiek pilnīgs vandālisms un pilsētu dedzināšana, kuru ikviens var aplūkot dažādos video.
Šobrīd Sietlas pilsētā pat ir pasludināta zona, kas ir ārpus visiem likumiem, brīva no policijas – to okupējuši šie aktīvisti un viņiem tur pat ir savs vadonis.
https://www.aljazeera.com/…/seattle-project-cop-free-world-…

Kas to būtu domājis, ka ASV rīkotie maidauni un oranžās revolūcijas visās pasaules malās atgriezīsies pašu valstī. Tikko visi tur sēdēja karantīnā un baidījās, ka tūlīt inficēsies un mirs, bet tagad masveidā skraida pa ielām, dedzina ēkas, automašīnas un dauza skatlogus. Vai tad visiem nevajadzēja saslimt ar briesmīgo vīrusu😄? Taču tādus jautājumus liberālā prese pat nedomā izvirzīt.

Tāpēc nepieciešams ieviest kaut kādu skaidrību arī šajā kārtējā mistifikācijā saistībā ar šiem melnajiem, kuru ‘dzīvībām ir nozīme’ un kuri drīkst darīt visu, kas ienāk prātā, bet nav aizskarami. Te ir vēl vairāk neloģismu un absurdu, kā tas bija kovidšovā.

Sāksim ar gluži Kristus upura kārtā iecelto Džordžu Floidu – tagad ir zināms, ka tas ir 5 reizes tiesāts noziedznieks, bandas līderis un viņa tiesu darbu saraksts ir publiski pieejams, kā arī aresta brīdī viņš bijis narkotisko vielu reibumā. Un nav nekādas indikācijas, ka viņš būtu nogalināts savas ādas krāsas dēļ – ASV policijas brutalitāte un cilvēku šaušana attiecas vienādi uz visiem un tur nekāda ‘rasisma’ tajā ziņā noteikti nav. Policijā strādā gan melnie, gan baltie, gan dzeltenie un visi šauj pa visiem.
https://www.dailymail.co.uk/…/George-Floyd-moved-Minneapoli…

Viņš arī nav āfrikānis – nekāda sakara viņam nav ar šo kontinentu un dzimis viņš ir Amerikā. Visa tagadējā histērija principā balstās uz to, ka baltie cilvēki ir vainīgi par to, ka kādreiz melnie jeb tagadējie ‘afroamerikāņi’ ir bijuši viņu vergi. Tāpēc tagad būt baltam ir kauns, nepieciešams lūgt piedošanu un klanīties – daudziem cilvēkiem ir tik ļoti izskalotas smadzenes, ka viņi to arī dara. Turklāt neviens no šodienas melnajiem nav bijis vergs un neviens baltais nav turējis nekādus vergus – taču kolektīvajā apziņā iedarbināta kaut kāda masu psihoze.

Un neviens nav viņiem pateicis to, ka, piemēram, Romas impērijā praktiski visi vergi bija baltie un arī pašās ASV āfrikāņi nebija pirmie vergi – vispirms par tādiem padarīja vietējos indiāņus. ASV vēsturē ir vēl kāds paradokss – melnie vergturi. Proti, bijušie vergi, kuri paši tur vergus – viens no piemēriem ir Viljams Elisons un tikai Dienvidkarolīnā vien 19gs vidū bija 180 melnie vergu īpašnieki. Kā tad tā? Izrādās, ka melnā ādas krāsa atbrīvo no atbildības par to un visu citu, bet vainīgiem jābūt tikai baltajiem un pat ne tiem Āfrikas cilšu vadoņiem, kuri paši savus ciltsbrāļus pārdeva šiem vergu pircējiem.

Šeit atkal darbojas greizo spoguļu realitāte – nekur nav iedomājami balto cilvēku organizētie grautiņi bez policijas iejaukšanās un likuma bardzības -taču ‘black lives matter’ to drīkst darīt. Viņus atbalstošie demokrāti, kreisie liberāļi un pati šī organizācija vienlaicīgi iestājas par abortiem – šajā gadījumā melnās dzīvības, kā izrādās, nav svarīgas🙂

Viņi uzbrūk tiem aktīvistiem, kuri pārstāv citu kustību – ‘all lives matter’ jeb visas dzīvības ir svarīgas, saucot viņus par rasistiem – nu kur vēl lielāks absurds? Tāpat drīkst iznīcināt balto cilvēku īpašumus un fiziski viņus piekaut vai pat nogalināt – par to nekāds sods tagad nepienākas.

ASV visur darbojas tā sauktās ‘melno privilēģijas’ – universitātēs viņi saņem augstākas atzīmes, var iestāties labākos amatos dažādās struktūrās tikai pateicoties savai ādas krāsai – diskriminētas tiek visas citas rases- gan baltie, gan visvairāk aziāti. Baltajam cilvēkam neviens neļauj dzīvot getto, paaudzēm nestrādāt un saņemt pabalstus no valsts- ASV tā ir norma, ja cilvēks ir melnais. Jau pirms krietna laika visās lielajās kompānijās tika izsludināts par pienākumu valdē pieņemt vismaz vienu melno vai zilo – tas ir jādara tikai tāpēc, ka tas skaitās politkorekti, nevis tāpēc, ka viņiem būtu kaut kāda kvalifikācija.

Patiesībā vienīgā rase, kura nedrīkst aizstāvēt savas tiesības un justies lepna par savu esību, šodien ir baltā rase – rasisms attiecas tikai uz to, kamēr visi citi drīkst nodarboties ar vandālismu, prasīt un saņemt tiesības tikai tāpēc, ka viņiem ir cita ādas krāsa- tas ir šodienas kultūras absurduma fenomens, kuru radījuši tie paši haosa arhitekti, kas režisē gan kovidšovu, gan vispārējo sabiedrības debilizāciju. Tas ir tas pats Kults.

Viņi sludina visu rasu ‘vienlīdzību’ – ar to domājot baltās rases pilnīgu pakļaušanos visu citu prasībām, bet tai pašā laikā mudina melnos cīnīties ielās un nodarboties ar vandālismu, ar to pašu atzīstot, ka uzskata tos par dzīvniekiem, kuri nekā citādi nespēj izpausties un sēsties pie sarunu galda civilizētā sabiedrībā.
Tas savukārt diskriminē tos melnos, kuri patiešām kaut ko dzīvē ir sasnieguši ar savu darbu un ir izglītoti – ir taču arī tādi.

Līdz ar to, pasauli ir pārņēmusi kārtējā masu psihoze, kura vērsta uz tālāku sabiedrības morālo destrukciju – gadījums ar Rūjienas saldējuma nosaukuma vainošanu rasismā – nu lūk, šī psihoze ir sasniegusi arī mūs. Kas ir šīs idejas autori? Progresīvie Attīstībai par – tie paši, kuri apkaro tradicionālo ģimeni, aizstāv viendzimuma laulības un tagad cenšas uzkurināt rasu naidu arī pie mums – tas ir fašisms tīrā formā, izkropļotu perversiju pasludināšana par normu.

Vienotības metastāzes turpina inficēt Latvijas organismu – šī būtne ir tipiska kreiso liberāļu ideju nesēja – ASV dzimusi, ar trīs pilsonībām un nebeidzamu vēlmi postīt un iznīcināt visas tradicionālās vērtības, ieviešot multikulturālismu un ar to saistīto visu tautu degradāciju. Vismaz atceramies to gaidāmajās Domes vēlēšanās – ja nevēlaties piedzīvot to, kas šobrīd notiek ‘civilizētajā’ – masu grautiņi, rasisms, feminisms, seksisms, vecāki viens un divi, dažādu perversiju legalizācija utt – tā ir ‘progresīvā’ attīstība, ko šie spēki piedāvā.
https://www.lsm.lv/…/p…/attistibaipar/1/aija-ingrida-abene/1

Patiesību sakot, viss šis jau neradās tagad – arī tas tika gatavots jau krietni sen, arī Eiropā ielaistie migrantu miljoni ar viņu tiesībām un welkomistu politika ir šī paša procesa sastāvdaļa, tāpat arī Renesanses laikmeta sacūkošana, izņemot to no Jēlas universitātes mācību vielas, tā kā tas ir balto vīriešu dominances laiks mākslas darbos.

Tagad sākas arī dažādu klasikas filmu un grāmatu ķidāšana, Vējiem līdzi, Pepija Garzeķe utt- visur jāmeklā rasisms un melno krāsu vispār jāaizliedz pat pieminēt – un tas nav nekāds joks, šim neprātam sekas var būt vēl graujošākas, kā kovidšovam, kurš bija tikai prelūdija. Tas ir uzbrukums veselajam saprātam tiešā formā.

Vārdu sakot, ir sākusies sabiedrības un ekonomikas demontāžas projekta nākamā fāze un atkal varēsim vērot, cik pasaulē ir ar saprātu apveltīto un cik ir bez tā.

Tikmēr pasaulē patiešām eksistē īsta verdzība – patiesie vergturi ir transnacionālās kompānijas, kuras izmanto vergu darbu trešajās pasaules valstīs un mēs praktiski visi esam finanšu mafijas un banksteru vergi – par tādiem mūs grib padarīt ar izsekošanu, vakcinācijām un totālo kontroli. Lai cilvēki nevērstos pret patiesajiem vergturiem, viņi tagad izspēlē šo teātri, kura rezultāts būs vēl stingrākas kontroles ieviešana, lai šos nemierus apspiestu.

Tāda ir šī teātra patiesā jēga, sakūdīt vergus pret vergiem, lai kontrolētu visus.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s