Pasaules Veselības Organizācija atzīst- kovidšovs ir apmāns.

Pirms dažām dienām, 8.jūnijā, Ženēvā notika PVO preses konference, kurā tās pārstāve Maria van Kherkove pavēstīja sensacionālu vēsti – asimptomātiskie vīrus nēsātāji to citiem nodod ļoti reti. Respektīvi, tie, kuriem nav nekādu simptomu, praktiski nevar inficēt citus.
https://www.youtube.com/watch…

Tagad mirklīti ļausim tam nogulsnēties apziņā un saprast pašiem sev, ko tas nozīmē un kāpēc tas ir atklāsmes brīdis. Tāpēc, ka tieši šis taču bija galvenais iemesls, kāpēc visu pasauli vajadzēja iedzīt arestā, lokdaunos, sagraut ekonomiku, likvidēt neskaitāmus biznesus un radīt desmitiem miljonus bezdarbnieku – mums visu laiku stāstīja, ka tieši asimptomātiskie pārnēsātāji ir bīstamākie un tāpēc šo ‘pandēmiju’ nevarot kontrolēt. To stāstīja Slimību kontroles centri, dažādi oficiālie infektologi, tas pats Fauči un visi, kam bija nepieciešama kovidšova afēra.

Tāpēc pilnīgi veselus cilvēkus bez nekādām pazīmēm daudzās valstīs ieslēdza mājās, atņēma iespējas apmeklēt ārstus tiem, kuri bija slimi ar citām kaitēm, veica simtiem miljonu bezjēdzīgu testu, ieviesa karantīnas un ārkārtas stāvokļus, pazemojot cilvēkus, liekot ‘distancēties’, nēsāt uzpurņus – nu jūs taču paši zinat, kādā ārprātā tika iedzīta gandrīz visa pasaule šīs histērijas dēļ.

Bet tagad izrādās, ka tas viss ir bijis gluži lieki un nevajadzīgi – pilnīgi pietika ārstēt un izolēt tos, kuri ir saslimuši smagākā formā – tieši tāpat, kā tas ir ar jebkuru vīrusu vai slimību. Un šis vīruss ne ar ko nav atšķirīgs no citiem līdzīgiem- ir pamatotas šaubas par to, vai tas vispār ir jauns vīruss, ja reiz savu simptomu tam nemaz nav.

Protams, lieki būtu atgādināt, ka saprātīgie cilvēki no paša sākuma teica, ka viss šis ir planetāra mēroga afēra un nolūks tam bija tieši viss augstāk minētais, cilvēktiesību atņemšana, ekonomikas sagrāve, finanšu burbuļu noplacināšana un daudzi citi ģeopolitiski uzdevumi- ierobežojumi taču paliek un ir iedarbināta nākāmā fāze- rasu karš un vandālisms.

Bet attiecībā uz šo – kārtējo reizi ir pierādījies, ka vajag klausīt saprātam, nevis varai un medijiem – principā pēc šī paziņojuma valstīm ir iespēja sūdzēt tiesā PVO, pilsoņiem ir tiesības sūdzēt tiesās valstis, politiķus, prasīt atlīdzināt zaudējumus, ko radījuši nejēdzīgie ārkārtas stāvokļi un gan jau cirks turpināsies ar jaunu sparu. Tieši PVO, valstis, valdības un tām pakļautie mediji ir izplatījuši viltus ziņas, uzbrukuši tiem, kuri runāja patiesību par šo afēru un tagad tas ir acīmredzami. Tas nozīmē arī to, ka nekādas vakcīnas nav vajadzīgas.

Kā jau teicu, Patiesības laikmets tuvojas un maskas krīt. Protams, dažas dienas vēlāk PVO atsauca savu sākotnējo paziņojumu un Marija izteicās, ka tagad viņai ‘neesot pietiekoši informācijas’ par asimptomātiskiem pārnēsātājiem – pēc tam, kad iepriekšējais paziņojums uzspridzināja sabiedrību. Taču āža kāja izlīda tā, ka to noslēpt vairs nekādi nevar🙂 Tagad oriģinālais raksts ir noņemts un tā vietā ielikts šis, kur notiek taisnošanās par iepriekš pateikto.
https://www.cnbc.com/…/asymptomatic-coronavirus-patients-ar…

Ja vien cilvēks nav pavisam apmāts un negaida oficiālu paziņojumu no sērijas ‘mēs jūs vienkārši čakarējam tāpēc, ka mums par to maksā Bils’, tad taču vajadzētu beidzot pielikt punktu šai afērai savā apziņā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s