Vēl viena Bila neveiksme – Oksfordas vakcīnu grupa.

Burtiski dienu pēc tam, kad parādījās ziņas par vadošā kovid vakcīnu izstrādādāja Moderna Inc neveiksmēm, par ko nesen tiku arī rakstījis – tur 4 brīvprātīgajiem parādījās 3 līmeņa jeb nopietni blakusefekti, izrādījās, ka izgāzšanos piedzīvojis vēl viens Bila projekts. Tas ir Oksfordas vakcīnu grupa, kas arī metas izstrādāt vakcīnu pret kovidu.
https://www.ovg.ox.ac.uk/news/covid-19-vaccine-development

Vispirms gan planetāro noziedznieku pāris Bils un Melinda paziņoja, ka šī vakcīna ir laba un būs gatava līdz gada beigām, bet UK varas iestādes solīja 30 miljonus dozu jau septembrī.
https://www.edinburghlive.co.uk/…/oxford-covid-19-vaccine-3…

Pamats šim optimismam bija tests uz nelielu pērtiķu – rēzus makaku grupu un nekavējoties tika uzsākta arī brīvprātīgo vervēšana – 510 cilvēku sastāvā.

Taču drīz vien izrādījās, ka vakcinētie pērtiķi tik un tā saslimst un turpina inficēt citus. Tiem tikai fiksēti vieglāki simptomi, bet tas nerisina problēmu, jo tie slimo un turpina pārnēsāt to, ar ko tie tur tika inficēti – kas tas īsti ir, mēs pat nevaram zināt, tā kā nekāda kovid vīrusa tīrā formā visticamāk, ka nav vispār.
https://www.newstatesman.com/…/experts-raise-doubts-about-o…

Lai vai kā tur būtu, arī šī kārtējā sasteigtā vakcīna nedarbojas. Taču tas netraucē ASV valdības paspārnē esošajai Biomedicīnas izpētes aģentūrai BARDA piešķirt miljardu dolāru Astra Zeneca kompānijai, kas sadarbībā ar šo Oksfordas grupu tik un tā plāno ražot šo sasteigto un nekam nederīgo vakcīnu jau šī gada rudenī.
https://www.forbes.com/…/astrazeneca-receives-1-billion-f…/…

Tur liels nopelns ir Oksfordas grupas vadošajam vakcīnu izstrādātājam Andrew Polard, kurš vienlaicīgi ir arī vecākais padomdevējs britu zāļu un vakcīnu reģistrācijas aģentūrā MRHA, kas ļauj licensēt arī šādas, nedarbojošās vakcīnas.

Vispār rudenī mūs sagaida jautri laiki – kovidšovs jūk pa visām vīlēm, to nomaina grautiņi, bet tik un tā pēc inerces vēl tiek spiests uz otro vilni un simtiem miljonu dozu ar visādām nesaprotamām vakcīnām🙈

Interesanti tikai, kurš no tiem plāniem tad īsti tiks iedarbināts, kas no tā izdosies un kas nē- jo atmetot visu melu un histērijas kaudzi, mērķis gan kovidšovam, gan tagadējiem grautiņiem ir viens un tas pats – pilnīga ekonomikas sagrāve, kur tas nepieciešams un totāla kontrole pār cilvēkiem. Tā ir tīrākā politika, apzināta un mērķtiecīga, tikai cilvēki vairs nav tik lieli muļķi, kā šie afēristi cerēja un kaut ko sāk saprast.

Tāpēc tāda steiga, tāpēc steigšus jāiedarbina plāni B un varbūt arī C, jo kā iedabūt visus atkal lokdaunā un vakcinēt, ja tagad visi skraidīs pa ielām – vajag ieviest armiju un noteikt komandantstundu, paralēli vēl steidzami jāsagatavo bezjēdzīgas vakcīnas, kuru nolūks arī, protams, ir pavisam cits un kas tajās iekšā, mums neviens negrasās stāstīt.

Taču pat no publiski pieejamiem avotiem ir saprotams, ka tām nekāda sakara nav ar rūpēm par veselību. To der atcerēties, kad vakcinatori rudenī atkal sāks taurēt par vajadzību apturēt briesmīgo pandēmiju, kuras nekad nav bijis.😑

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s