Gudrās pilsētas un citi Bila plāni.

Vispirms labas ziņas. Eiropā saskaitījuši, ka aktīvisti ir kopumā nodedzinājuši jau 140 gabalus 5G instalāciju. Visvairāk tās cietušas UK, tur reģistrēti 87 dedzināšanas gadījumi, 30 ir Nīderlandē, bet arī Vācijā, Beļģijā un Itālijā tas ir ticis fiksēts.
https://www.euractiv.com/…/combat-5g-covid-19-fake-news-ur…/

Protams, ES savos ziņojumos vaimanā, ka to visu dara nesaprātīgie konspirāciju teoristi, kuri nesaprot, cik svarīga ir šī infrastruktūra kovid seku sakārtošanai ekonomikā. Bet mēs taču sen esam sapratuši, uz ko tēmēts šis kovidšovs un gluži loģiski, ka nekāds 5G šīs afēras sekas neatrisinās, tas nav nekādā veidā vērsts uz cilvēku dzīves uzlabošanu, tikai uz totālu kontroli un savienošanu vienotā verdzības sistēmā.

Varbūt tas vēl izklausās tīri teorētiski, taču mēs jau varam arī aplūkot tīri praktiski, kā tas izskatās. Citādi atkal atradīsies kāds, kurš joprojām nesaprot, ko nozīmē šīs tīkls un kādas būs tā funkcijas. Protams, te ir visai maz sakara ar vīrusu, kuru 5G ‘neizplata’- bet runa ir pavisam par ko citu – par šī starojuma ietekmi uz veselību, imunitāti, nespēju no tā nekur izvairīties un pats galvenais, par to, kāpēc vispār tas ir vajadzīgs planetārajiem vergturiem.

Piemēram, šobrīd policija soda kādu par atrašanos uz ielas lokdauna periodā. Varētu domāt, ka tas ir kaut kas tāds, par ko varēs pasmieties tad, kad ‘viss beigsies’. Taču plānots jau tiek pavisam kas cits – kovidšovs jau kaut kad beigsies, taču kontrole nekur nepaliks. Ieskatamies nedaudz tālākā nākotnē un mēs jau redzam tehnoloģiju, kad fiziski policijai nav vajadzīgs jūs fiziski ķert un sodīt, tāpēc ka jūsu atrašanās vieta ir fiksēta globālajā novērošanas sistēmā, jūs ir atpazinušas sejas kontroles kameras, jums ir ielādēta izsekošanas programma tālrunī vai pat jau raidītājs čipa veidā kā implants ķermenī.

Un ja jūs atrodaties netļautā vietā, jums automātiski atnāk paziņojums un no jūsu kriptovalūtas konta tiek noskaitīta attiecīgā summa soda naudas. Tas arī viss – nekāda bēgšana, izvairīšanās vai atpirkšanās vairs nav iespējama. Laipni lūdzam Bila pasaulē.

Jā, atkal Bils. Šis planetārais ķeizars jau nebūt neaprobežojas ar vakcīnām, kuras pēdējā laikā vairāk nonākušas uzmanības lokā. Viņam ir arī daudzi citi, tikpat grandiozi projekti. Piemēram, miljards dolāru tiek investēts tieši šīs globālās izsekošanas sistēmas izveidē, kas sastāvēs no satelītiem orbītā un protams, 5G ir platforma tam visam. Bilam ir arī akciju pakete Crown Castle kompānijā, kas pārvalda 5G tīklus visās ASV lielākajās pilsētās.
https://returntonow.net/…/bill-gates-backs-1-billion-plan…/…

Nemitīga šāda milzīga datu apjoma apstrāde prasa pavisam cita veida infrastruktūru, jaudu un iekārtas. Tāpēc Bils ir sācis būvēt ‘gudrās pilsētas’- viena tāda top Arizonā. Tur paredzētas vietas 80.000 iedzīvotājiem, kuri visi būs saslēgti vienotā tīklojumā.
https://www.smartcitiesdive.com/…/bill-gates-is-bui…/510729/

Arī tas vēl nav viss- Bils plāno kontrolēt arī cilvēku ķermeņus, dzimstību un pat sieviešu menstruāciju ciklus. Tāpēc miljoni tiek pumpēti dzimstības čipa izstrādē, kuru var ieslēgt/atslēgt no attāluma.
https://newspunch.com/bill-gates-still-pouring-millions-in…/

Protams, tādā sabiedrībā nevar būt ne runas par skaidru naudu – šis process jau notiek krietnu laiku un lielās maksājumu karšu kompānijas nemitīgi spiež uz pilnīgu pāreju digitālās naudas sistēmā. Vislabāk tam der kriptovalūta – ne jau velti Bilam ir tas slavenais 666 patents šādai valūtai, kas reaģē uz ķermeņa biometriju un atbilstību sistēmas uzstādījumiem.

Apmēram tāda izskatās pavisam tuvas nākotnes sabiedrība, ja šim neprātam nepieliek punktu. Nezinu, vai cilvēki masveidā šo saprot un tāpēc dedzina tos torņus, vai viņiem ir citi, primitīvāki iemesli, taču fakts ir tas, ka cīņa šobrīd ir milzīga un notiek visos līmeņos. To ir grūti aptvert kādam, kurš mierīgi iet uz darbu un vakaros pasēž pie TV – bet procesi ir ārkārtīgi nopietni un nekas vairs nav, kā ir bijis ierasts un šis ir tikai sākums – vēl daudz patiesības nāks gaismā, kas vidusmēra pilsoni var vienkārši apstulbināt.

Nu lūk- ja jūs vēlaties tādu nākotni, kādu iecerējis Bils un viņam līdzīgie, tad turpiniet pirkt savus 5G tālruņus un instalēt izsekošanas aplikācijas, vakcinējieties un čipojieties, lai jūs visur var atrast un sodīt ar kriptovalūtas noraušanu no tā paša čipa rokā, vai kur tas tiks iešūts🙂

Ja vēlaties citu nākotni, cilvēciskas attiecības, kontroli pār savu ķermeni, dzīvā kontakta skolas un visas pārējās elementārās cilvēka tiesības un brīvības, tad laiks mosties un par tām arī iestāties, jo nekas šeit vairs nav garantēts tāpat vien -par to tagad ir jācīnās. Turklāt mierīgi, civilizēti un ar sapratni par notiekošo, ne jau ASV variantā.

Citādi pastāv iespēja, ka pat Saules gaisma tiks atņemta, par cik arī tas Bilam nepatīk un tiek investēti miljardi tajā, lai to nobloķētu, kaisot atmosfērā speciālus putekļus.
https://www.msn.com/…/bill-gates-backing-plan-to…/ar-AAFKQVN

Nu ko vēl vajag, lai saprastu to, ka šis radījums nav nekāds ‘filantrops’, kā viņu izmisīgi cenšas attēlot masu mediji, bet gan visu dzīvo apdraudošs psihopāts? Vai tiešām kāds vēlas piedzīvot tādas ‘viedpilsētas’, kurā nekas nepieder pašam cilvēkam, pat ne ķermenis? Bet tas viss jau ir tepat aiz stūra, vēl tikai mazliet ir atlicis, lai tas viss sāk īstenoties un laika nav īpaši daudz, lai pamostos.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s