Destrukcijas II fāze – rasu karš.

Ja nu kāds domāja, ka kovidšovs ir kaut kāda procesa kulminācija, tad tagad ir acīmredzami, ka tas ir tikai sākums planetāra līmeņa satricinājumam. Protams, tas attiecas tikai uz tiem, kuri vispār kaut ko domāja un saprata no globālās politikas. Jo ir taču milzumdaudz cilvēku, kuri patiešām ticēja, vai pat vēl tagad tic, ka eksistē kaut kāda pandēmija🙂

Ko tad darīt, ja šis plāns nestrādā līdz galam, ja cilvēki sāk apzināties šo afēru un sāk pret to protestēt, turklāt mierīgi un civilizēti? Tad ir vajadzīgs iedarbināt nākamo projekta fāzi – eskalēt vardarbību. Tieši tas arī notika ASV- kā tas sākās, jau visi zina, bet šiem protestiem nav nekāda sakara ne ar notikušo, ne vēlmi kaut ko mierīgā veidā atrisināt – šeit darbojas apzināti provokatori, tiek dedzinātas pilsētas – izpostīti vēl atlikušie biznesi un panākts pilnīgs haoss – tur iesaistītās organizācijas ir gan Black Lives matter, gan Antifa – īpaši pēdējā ir vērsta uz pilnīgu destrukciju un visu to sponsorē vecais labais Soross. Bet planētas bagātākie cilvēki kļūst vēl bagātāki – tas, ko sen rādīja filmās par viņu pilnīgu atdalīšanos no pašu izraisītā haosa un dzīvi citā orbītā, sāk pamazām piepildīties.

Provokācijas notiek visās ASV un vienlaicīgi vismaz 37 pilsētās. Bet problēma neapstājas tikai tur -līdzīgi protesti sāk notikt arī citās pasaules malās- Austrālijā, Anglijā un citur. Visur notiek centieni uzkurināt rasu naidu. Turklāt pat šeit, kur nekādas melnās populācijas nav, atrodas ‘protestēt’ gribētāji. Soross iesējis savu sēklu – šie te cītīgi aizstāv gan visādu transpersonu tiesības, gan aicina piedalīties black lives matter akcijā. Viņu FB slejā tas ir atrodams.
https://www.protests.eu/lv/people

Nemierīgs ir kļuvis arī Artuss – uzmanības deficīts dara savu, degšana, slimošana ar briesmīgu vīrusu un ālēšanās ar bijušo partijas biedru nav mazinājusi viņa vēlmi izkalpoties patiesajam saimniekam un uzkurināt kārtējo etnisko naida uzliesmojumu arī pie mums -šeit tas, kā vienmēr, ir saistīts ar krievu etnosa tracināšanu, tāpēc jāķeras atkal pie Georga lentīšu aprunāšanas un aizliegšanas.
https://jauns.lv/…/388938-plano-aizliegt-georga-lentisu-izm…

Nav taču grūti savilkt kopā visus šos notikumus un ieraudzīt kopējo ainu – kur tagad ir tas briesmīgais vīruss, ja visi skraida apkārt ar Molotova kokteiļiem? Cik elementāri ir pārslēgt pūļa apziņu uz pavisam kaut ko citu – dažas nedēļas grautiņu reklamēšanas pa TV un visi par šo briesmīgo vīrusu aizmirsīs- tagad ir jauna problēma, jābūvē bunkurs un jāsapērkas ieroči, jo ir sākusies zombiju apokalipse🙂

Kāpēc tas viss ir vajadzīgs? Plāns paliek nemainīgs – totāla kontrole. Tikai veidi, kā to sasniegt, var būt dažādi un pakāpes tāpat- ja vīrusa afēra nevar piespiest visus pakļauties, tad masu nekārtības un grautiņi drīz vien cilvēkos radīs vēlmi pēc kaut kāda spēka, kas ieviesīs kārtību.

Un tas spēks to sen jau gaida, kad cilvēki to prasīs – tā ir tā pati jaunā pasaules kārtība. Un atkal tas nozīmē stingrāku kontroli, tiesību ierobežošanu un stingrāku uzraudzību- katrs šis notikums un eskalācija ir nākamais solis šī plāna realizācijai. Ja cilvēki masveidā to saprastu, tad viņi ātri atrastu tos dažus provokatorus, kuri uzsāk šo vardarbību ar vārdiem un darbiem un apklusinātu tos. Diemžēl arī tie ir pietiekoši gudri un labi zina to, kādas sarkanās pogas un kādi mehānismi ir ielikti katrā sabiedrībā – rasu, etniskie, reliģiskie – viss tas ir rūpīgi gatavota pulvera muca, kurai īstajā brīdī piešķilt uguni.

Un tagad atliek gaidīt, cik daudzi spēs saprast arī šo, plāna nākamo daļu un nepakļauties, neiesaistīties šajā naida kurināšanā, ko tik acīmredzami cenšas uzsākt visā pasaulē attiecīgie spēki.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s