Covi-pass sistēma – nākamais solis uz cilvēku digitalizāciju.

Kamēr cilvēki apspriež Latvijā parādījušos kovidšova izsekošanas aplikāciju, tikmēr vieni to naski lejupielādē, otri savukārt paziņo, lai viņiem ar to netuvojas – es ceru, ka šo saprātīgo būs vairāk, jo lai šī sistēma pilnvērtīgi strādātu, sabiedrībā jābūt vismaz 60% lietotāju.

Taču tas ir tikai kārtējais solītis ceļā uz lielā plāna realizāciju. Ja cilvēki pašūmēsies, samierināsies un sāks lietot šo aplikāciju, tad nākamais solis ir šis te. Iepazīstamies ar Covipass sistēmu.
https://www.covipass.com

Tā ir tā saucamā digitālā veselības pase. Tā satur datus par cilvēka veselības stāvokli un protams, kovida testu rezultātiem. Ja šī informācija ir atbilstoša, tad tā ir atslēga, lai cilvēks var uzturēties sabiedrībā un atgriezties darbā. Tas iepriekšējā QR koda vietā lieto jaunu tehnoloģiju, tā saukto Vcode, ko var noskanēt ātrāk un no daudz lielāka attāluma.

Un loģiski, ka ‘ērtību dēļ’ šī digitālā pase tiks piedāvāta arī kā rokā implantējamā čipa sastāvdaļa. Vai arī kā Bila quantum dot tatoo – digitālais maķieris uz ādas. Tehniski tā jau vairs nav problēma – protams, cilvēkiem iesākumā tas tiek piedāvāts kā biometrija un aplikācija tālrunī, tālākais ir tikai laika jautājums.

Pati ideja ir tajā, ka cilvēkam tiek piešķirts svītru kods – zīmogs, sauciet, kā gribat – kristiešiem Atklāsmes grāmatā ir minēta zvēra zīme, bez kuras vairs nelaiž sabiedrībā – lūk, šeit tas ir. Beidzot tie laiki ir pienākuši.

Šī digitālā pase darbojas līdzīgi kā luksofors – ja ir zaļš, tad cilvēks drīkst atrasties sabiedrībā, ja iedegas sarkans, viņš tiek izolēts no tās. Tā ir sistēma, uz kuru tik ilgi un cītīgi iet planetārie paverdzinātāji – kovidšovs tam bija vajdzīgais iegansts, bet pašas sistēmas iespējas ir grandiozas – jaunas, totāli paklausīgas sabiedrības formēšana, kurā piekļuve pakalpojumiem un ‘normālai’ dzīvei tiek atļauta vai aizliegta atkarībā sistēmas uzstādītiem parametriem, vai cilvēks tiem pakļaujas, vai nē. Neesat vakcinēts – nevarat iet uz darbu -nevarat izdzīvot – pat, ja vakcīnas ir nosacīti brīvprātīgas, tas nerisina šo problēmu, ja būs kompānijas, kuras vienkārši citādāk neļauj strādāt. Tā kā par visu ir padomāts.

Un šobrīd sāk krasi nodalīties šie divi sabiedrības slāņi- vieni ir tie, kas paklausīgi iet uz šo sistēmu un vēlas būt tās vergi, aktīvi ņemot pretī visu, ko tā iesaka vai liek darīt, otri meklē iespējas to visu apturēt, kamēr nav par vēlu.

Un viss sākas ar izvēlēm šeit un tagad – 5G tālrunis, aplikāciju ielādēšana, domājiet nu, vai jums to visu tiešām vajag un kur tas viss ved. Arī Aušvicē cilvēkus uzskaitīja un ar nacistiem sadarbojās tieši tās pašas IT kompānijas, kas šodien – IBM. Arī tad cilvēkus apzīmēja ar numuriem uz ādas, lai spriestu par viņu tālāko likteni. Viss tas jau bija un kāpēc cilvēki neko nav no tā mācījušies?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s