Kovid vakcīnas testu rezultāti – izskatās pēc izgāšanās.

Pirms dažām dienām tiku aprakstījis kovid vakcīnu izstrādātāju varzas patreizējo flagmani – Moderna Inc. Viņi bija ziņojuši par to, ka 8 cilvēkiem esot izstrādātājušās antivielas šīs vakcīnas ietekmē – tur patreiz notiek testēšanas fāze uz cilvēkiem, izlaižot dzīvnieku testus. Kopumā tur piedalās 45 cilvēki, kas sadalīti 3 grupās pa 15 cilvēkiem katrā – eksperimentēts tiek ar dažādām dozām – no 25 mikrogramiem līdz 250.

Par šo rakstīja vairāki avoti, Naturalnews un Roberta Kenedija lapa – taču problēma ir tajā, ar Naturalnews ziņām FB vispār neļauj dalīties, jo tas ir sen atzīts par ‘viltus ziņām’ – pateicoties savai nostājai pret vakcīnām un idejai par to, ka labāk ir veicināt dabisko imunitāti – mūsdienu pasaulē tā skaitās sazvērestība.

Bet otram avotam noteikti atkal metīsies virsū kārtējie rečekisti un bauros, ka tur nav patiesība. Jo tā arī ir anti-vakcīnu lapa.

Tad ko mēs varam darīt, lai to apietu? Mēs varam atrast pašas Moderna Inc preses relīzi šajā jautājumā. Un tur visā tajā juceklī var patiešām atrast faktu, ka vienā no šīm 15 cilvēku grupām, uz kuru eksperimentēja ar 250 mg dozu, trīs dalībniekiem parādījās “grade 3 systematic symptoms” jeb trešās pakāpes pazīmes.
https://investors.modernatx.com/…/moderna-announces-positiv…

Kas tad tās par pazīmēm un cik nopietnas tās ir? To var aplūkot vēl vienā oficiālā ziņnesī – FDA jeb ASV zāļu administrācijas mājas lapā, kur ir dots paskaidrojums visām četrām toksiskuma pakāpēm tieši saistībā ar vakcīnu testiem.

Un izejot no tā, trešā pakāpe skaitās ļoti nopietna – tas nozīmē pamatīgu diskomfortu, nespēju veikt plānotās dienas aktivitātes un nepieciešamību medicīniski iejaukties – lietot pretsāpju tabletes vai tml. Tālāk seko ceturtā pakāpe, kas jau ir briesmas dzīvībai un prasa tūlītēju hospitalizāciju.
https://www.fda.gov/media/73679/download

Vēl minēts viens dalībnieks, kuram šie blakusefekti iestājušies no tās 15 cilvēku grupas, kurai pielietoja mazāko devu 25 līdz 100 ug – pie atkārtotas vakcinēšanas.

Ko tas viss nozīmē? Tieši to, ka šie testi patiešām ir diezgan katastrofāli, pat spriežot no oficiāli pieejamiem datiem – nez kapēc Moderna raksta tikai par 8 cilvēkiem, kam esot izstrādājušās antivielas, nesniedzot datus par pārējiem 37.

Turklāt 250ug jau nav nekāda lielā doza, kā viņi raksta – tā ir standarta doza daudzām vakcīnām. Ja no 3/15 šeit parādās nopietni blakusefekti, tad tas ir ļoti slikts rezultāts. Turklāt jāņem vērā, ka visi šie dalībnieki ir vecumā no 18-55 gadiem un ir speciāli atlasīti kā pilnīgi veseli- tie nav covid vai ar kādām citām slimībām saslimušie. Tā taču nemaz nav visiem zināmā riska grupa 65+, kam vēl ir papildus kaites – tā ir pilnīgi bezjēdzīga testēšana pavisam ne uz tiem, kuriem problēmas vispār rodas. Te ir vēl viens avots, kas kritiski raugās uz šiem rezultātiem.
https://www.biospace.com/…/critics-target-moderna-s-interi…/

Droši vien, sajūtot sēra smaku, daži no Moderna akciju turētājiem pamanījās klusītēm pārdot savas akcijas brīdi pirms šo nepatīkamo rezultātu paziņošanas.
https://www.dailymail.co.uk/…/Moderna-executives-offloaded-…

Tādejādi šīs ir labas ziņas – sasteigtās vakcīnas parāda savu patieso dabu. Kaut arī Moderna ir apņēmības pilna turpināt nākamās fāzes, pastāv iespēja šim projektam izgāzties.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s