Ķīnas totalitārisma instruments – BGI gēnu izsekotājs Latvijā.

Tā pavisam klusu un mierīgi pagājušā gada rudenī – brīdi pirms sākās kovidšovs pašā Ķīnā un tālāk izplatījās pasaulē, vietējie mediji paziņoja, ka Mārupē darbu sāk ķīniešu milža BGI gēnu kartogrāfijas fabrika.
https://www.tvnet.lv/…/novembri-latvija-atklas-kinas-genu-i…

Un nebija nekādas publiskas diskusijas par to, kas tas vispār ir, vai mums to vajag un ko tas nozīmē – vienkārši nostādīja fakta priekšā – kā parasti, Latvija ir pirmajās vietās pasaulē visu to tehnoloģiju ieviešanā un atbalstīšanā, kuras kalpo planetāro noziedznieku sindikātam realizēt totālo kontroli.

Kompānijas BGI ražotne atradīsies lidostas “Rīga” industriālajā zonā, līdzās tādiem uzņēmumiem kā ELKO un “Printful”. Uzņēmums “BGI Genomics” tiek kotēts Šenzeņas akciju biržā un tā vērtība ir gandrīz četri miljardi eiro. Tā pamatnodarbe – ar gēnu pētniecību saistība darbība, lai tālāk iegūtos rezultātus pielietotu tādās jomās kā vides aizsardzība, veselība un citas.

Savukārt BGI dibinātājs un vadītājs Vans Žiaņs ir viens no bagātākajiem Ķīnas iedzīvotājiem. Viņš ir saņēmis daudzus apbalvojumus par izcilību zinātnē, bet uzņēmums projektu īstenošanā sadarbojas ar Bila un Melindas Geitsu fondu.

Nu lūk – Bils jau ir šeit. Bet par to, kas ir BGI un ar ko tā nodarbojas, var palasīt šeit – pēc būtības ideja ir izveidot cilvēka gēnu karti, kurā redzamas visas iespējamās novirzes, slimības, pirms tās izrāda kaut kādus simptomus. Tas sasaucas ar iepriekš aprakstīto DARPA programmu, kurā doma bija līdzīga.
https://www.bloomberg.com/…/chinese-genetics-giant-bgi-want…

BGI vadītāja vīzija ir revolūcija medicīnā, kad šāda gēnu kartes izveidošana cilvēkam maksā zem simts dolāriem- ja pirmsākumos tā maksāja miljonus – un balstoties uz šo informāciju, tiks pieņemti lēmumi ārstēšanā, ko nodrošinās BGI īpašā medicīna, tāpat šī regulārā testēšana palīdzēs pieņemt lēmumus dzīvesveidam un pat partnera izvēlei. 6000 darbinieki tur tiek spiesti regulāri iziet visādus DNS testus un fiziski nodarboties ar vingrošanu – Vangs grib, lai tie būtu staigājošas vizītkartes un dzīvo līdz 99 gadiem.

Realitātē tas nozīmē, tikai to, ka totālās kontroles mašīna uzņem apgriezienus – aizmirstiet, ka jūsu personiskie dati kā adrese, tālrunis, epasti, atrašanās vieta caur viedtālruni un pat esošā biometrija ir personiski un privāti dati – šis projekts paredz globālu DNS datu krātuvi – jau šodien BGI rīcībā ir 11 miljonu cilvēku un dzīvnieku DNS datu paraugi. Tā ir visa informācija par cilvēka būtni, ar kuru var operēt kāds cits. Tīri no ētiskā viedokļa tas ir šausminoši. Bet tas ir pamats visam tam, kas tiek plānots tālāk – digitālais ID, nanotehnoloģijas un DNS izmainoši elementi vakcīnās, cilvēku uzvedības un pat sajūtu kontrole no ārpuses.

Tā ir nebeidzama jaukšanās ķermenī, kontrole un tā ietekmēšana līdz pat smadzeņu neironu savienošanai ar datoriem – tas ir galējais projekts. Šobrīd BGI piegādā kovida testus 80 valstīm – sadarbojas ar Bilu un tiešā veidā ir iesaistīta planetārās afēras un kontroles realizācijā.

Pašā Ķīnā ir skandāls ap to, ka šīs DNS noteikšanas tehnoloģijas tiek izmantotas, lai izsekotu un represētu dažādas etniskās minoritātes, kā tbetiešus un uigurus. Jau tiek tirgotas atpazīšanas sistēmas, kas nosaka, ka cilvēks pieder pie šiem etnosiem.
Vārdu sakot, tas viss ir III Reihs – tikai šoreiz tehnoloģiski daudz attīstītāks.
https://www.nytimes.com/…/china-dna-science-surveillance.ht…

Interesanti tikai, vai kāds LV medijs atspoguļoja šos aspektus no otras puses? Taču nē – šis esot ārkārtīgi labi un pareizi Latvijai.
Un tad jūs savā tvnet sakat, ka pasauli nepārvalda globāls noziedznieku un totalitārisma ideju apsēstu ļautiņu sindikāts?

Pievienojiet tam klāt ziņu par to, ka ķīnieši paklusām uzpērk visus bankrotējošos uzņēmumus Eiropā un Latvijā – ko tad es rakstīju jau gada sākumā par to, ka kovidšovs vienlaicīgi ir arī Ķīnas invāzija pasaulē un viņu totalitārisma modelis visur?

Bet te taču ‘krievi nāk’ un jākaro nebeidzamie valodu kari, un problēma esot 9. maijs. Ak jel. Mācieties ķīniski, godātie nacionāļi, ir pēdējais laiks.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s