Jaunumi kovid vakcīnu pasaulē. Kurš ir vadībā?

Kā mēs visi zinam, tad pasauli ir pāņēmis briesmīgs vīruss, kurš iet bojā, mazgājot rokas un kuru cilvēki bez akūtām iepriekšējām kaitēm vispār nejūt🙂

Bet pret to nav citu līdzekļu, kā tikai vakcīna un aizvien vairāk mēs dzirdam Bilu un dažādus ‘ekspertus’ runājam par to, ka normāla dzīve nevar atgriezties, iekams visi nebūs vakcinēti. Publika tiek gatavota kovidšova otrajam cēlienam, kas būs rudenī – ‘otrais vilnis’ tiek gatvots un Ķīnā jau tas ir palaists- karantīnā atkal 108 miljoni. Šis būs nopietnāks un lipīgāks vīruss, šeit patiešām var būt runa par bioloģisko ieroci.
Un tas nāks komplektā ar vakcīnām. Kas tad šobrīd notiek šajā lauciņā?

Vakcīnu steidzas izstrādāt daudzas kompānijas, bet pēdējās nedēļās vadībā ir izvirzījusies Moderna Inc. Pirms dažām dienām tika izziņots, ka tās izstrādājums ar nosaukumu mRNA-1273 ‘izskatās spējīgs” izveidot imūnsistēmas reakciju 8 cilvēkiem, uz ko tas testēts. Kaut gan šis eksperiments ir tendēts nevis uz vakcīnas efektivitāti, bet uz drošību –taču šajā aspektā nekas vairāk kā ierastais standarta paziņojums par ‘vispārējo drošību’ nav publicēts. Ņemot vērā, ka eksperiments sācies tikai marta vidū, vakcīnas efekti ir novērojami tikai ļoti īsā periodā.
https://time.com/58382…/coronavirus-vaccine-moderna-results/

Neskatoties uz to, masu mediji vairākās valstīs pūš trompetes par to, ka šī vakcīna rāda ‘daudzsološus’ rezultātus tās agrīnajā stadijā. Protams, neviens neuzdod jautājumus, cik zinātniski nozīmīgi ir šie 8 cilvēku testi un vai ar to tiešām pietiek, lai pārietu uz nākošām fāzēm un palaistu masu ražošanā šādu produktu, kura ilgtermiņa efekti nav zināmi. Turklāt pat šī eksperimenta rezultāti nav galēji, tas nav pabeigts un to atzīmē pat ASV valdības preses relīze.
https://federallabs.org/…/moderna-shares-positive-early-res…

Jāatzīmē arī, ka ASV Nacionālā slimību un alerģiju centra vadītājs ir neviens cits, kā tas pats Dr. Fauči, kurš nesen publiski atzina šo vakcīnu iespējamos blakusefektus un esošās slimības saasinājuma varbūtību.

Kaut arī nav nekādas skaidrības, vai tiks veikti nākamie testi uz lielāku cilvēku apjomu un šie ‘daudzološie efekti’ varēs tikt atkārtoti, šīs preses ziņas ir labas vēstis pašai kompānijai, kuras iepriekšējās mRNA vakcīnas nekad nav uzrādījušas kaut kādu imūnsistēmas reakciju, kāpēc arī šī kompānija nekad nav radījusi nevienu vakcīnu savas pastāvēšanas laikā.

Bet jau kopš pagājušā gada rudens Moderna ir meklējusi veidu, kā šo problēmu atrisināt, pievienojot vakcīnai nanodaļiņas – šo modifikāciju finansē Pentagona organizācija DARPA- par kuru nesen arī rakstīju. Lūk, 2019. gada septembrī tika ziņots par pirmajiem panākumiem šajā sfērā. To dēvē par ‘transformatīvo medicīnu’
https://www.investorideas.com/…/bi…/09131mRNA-CMVVaccine.asp

Moderna ir šīs pašas DARPA stratēģiskais partneris un ir saņēmusi miljonus dolāru gan no tās, gan, no Bila un Melindas fonda – jau vairākus gadus pirms šīs krīzes. Tā kā DARPA jau krietni sen nodarbojas ar visu šo Orvelisko tehnoloģiju izstrādi, tad mums nevajadzētu būt šaubām par to, ka šī krīze ir nekas cits, kā vajadzīgais grūdiens mugurā sabiedrībai, lai tā beidzot pieņem visu šo jauno realitāti kā normālu.

Tāpēc šī jaunā vakcīna ir pirmā ASV vesturē, kurai tika atļauts izlaist dzīvnieku testu fāzi un tai nekavējoties tiek nodrošināts spēcīgs ASV ēnu administrācijas atbalsts.
https://www.livescience.com/coronavirus-vaccine-trial-no-an…

Pateicoties šiem ‘starprezultātiem’ un 8 cilvēku iesaistīšanai, kompānijai jau ir dota zaļā gaisma arī no FDA – ASV zāļu administrācijas puses. Tagad tā pāriet uz nākošām fāzēm, pat neskatoties uz to, ka nav pabeigta pat pirmā. Kāds ļoti steidzas.
https://time.com/58357…/moderna-coronavirus-vaccine-phase-2/

Ne vien tas, bet Moderna ir saņēmusi ASV valdības finansējumu 438 miljonu dolāru apjomā no BARDA – tā ir biomedicīnas pētījumu nodaļa. Tāpat tā ir saņēmusi atbalstu no CEPI – vairāku valstu dibinātās organizācijas 2017. gadā un no paša Bila un Melindas fonda, kurš nesenā rakstā slavina tieši šo vakcīnu kā visaizraujošāko.
https://www.gatesnotes.com/…/What-you-need-to-know-about-th…

Bila mīlestība uz šo kompāniju ir jo kvēlāka tāpēc, ka viens no tās dibinātājiem Robert Langer ir Bila partneris, kura laboratorijā tiek izstrādāts arī vakcīnu digitālais marķieris- quantum dot tattoo”, kurš būs redzams ar speciālas viedtālruņa aplikācijas palīdzību. Otrs viņu kopējais projekts bija ‘dzimstības čips’ – kuru ievietojot ķermenī, var ieslēgt un atslēgt ar tālvadību. Galvu reibinoši projekti.
https://www.technologyreview.com/…/a-contraceptive-implant…/

Moderna Inc vadošais vakcīnu izstrādātājs ir Dr. Tal Zaks, kurš jau 2017. gadā plaši izrunājās par šīs tehnoloģijas iespējām gēnu inženierijas sakarā – atcerēsimies vēlreiz, ka šī vakcīna ir tēmēta uz neatgrienisku ģenētiskās struktūras izmaiņu cilvēka organismā.
https://www.ted.com/…/tal_zaks_the_disease_eradicating_pote…

Visa šī ideja balstās uz to, ka cilvēka organisms ir nepilnvērtīgs, kaut kādā veidā Dabas apdalīts un tam nepieciešamas mākslīgas izmaiņas, lai tas spētu aktivizēt imūnsistēmas reakciju. Jau šādai domai vien vajadzētu uzdzīt šermuļus, bet uz šādu koncepciju balstās visa transhumānisma ideoloģija, kas paredz izmainīt cilvēka ģenētiku tā, lai organisma sistēmas var savienot ar mašīnām.

Un pirmo solīti ceļā uz to, iespējams, jau šogad mums piedāvās Moderna Inc- kompānija, kura nekad nav ieviesusi tirgū nevienu darbojošos un pārbaudītu produktu, kuras 2019. gada bilance ir zaudējumi 514 miljonu dolāru apjomā un 60 miljoni ieņēmumi- taču tā saņem simtiem miljonus dolāru gan no ASV valdības, gan Bila, gan Pentagona un citām valstīm. Kompānija eksistē 10 gadus, tai ir 24 dažādi izstrādājumi, bet neviens vēl nav nonācis tirgū.

Bet tās paredzamā tirgus daļa ir 17 miljardi. Tās akciju cena ir pieaugusi trīskārtīgi un tās akciju īpašnieki jau tagad ir miljonāri- par spīti tam, ka nav neviena produkta, nav zināms, vai tas strādās, kādi būs efekti cilvēku ģenētikā – viss šis doktora Frankenšteina pasākums vienkārši veļas pāri mums kā tāda lavīna, ignorējot visu.
Arī žurnāls Forbes par šo tēmu rakstīja maija sāķumā ar zināmu neizpratni.
https://forbes.mc/…/fueled-by-500-million-in-federal-cash-m…

Kā tā var būt un kur tajā visa ir loģika – domājiet paši. Šī kompānija kopā ar Šveices firmu Lonza ir paredzējusi ražot miljardu (!) vakcīnu gadā. Vai varat iedomāties, kur un kā tās tiks izlietotas?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s