Bichip, Bils, Wikileaks, Mossad, Tunberga un bērnu tirdzniecība -kā tas saistās?

Kas ir planetārais noziedznieks Bils, to tagad jau zina visi – wikileaks gan jau arī -Tunberga dižojas kā gada cilvēks. Mossad, ja kāds nezina, ir Izraēlas specdienests un tāpēc atliek noskaidrot, kas ir Bichip un ko tas dara, lai saprastu, kas šeit ir vienojošais faktors starp to visu.

Tā ir 2018. gadā Dānijā izveidota cilvēku čipošanas tehnoloģiju kompānija, kura vienlaicīgi piedāvā iegādāties attiecīgo kriptovalūtu jau šodien – tas ir bičips, kurš maksā 1-1 kā ASV dolārs – jau tagad varat tos iegādāties un veidot savu uzkrājumu -kad iešūsiet rokā attiecīgo čipu, tad tas būs jūsu personīgais maciņš. Un ne tikai – šajā 2018. gada rakstā ir aprakstītas arī citas šīs tehnoloģijas iespējas- ne vien ērti norēķini, pavicinot roku, bet arī digitālā pase, izsekošanas ierīce – viss vienā.
https://metro.co.uk/…/transhumans-reveal-why-they-want-ev…/…

Transhumānisti slavina šīs iespējas un dotā kompānija plāno tuvāko gadu laikā saražot jau vairākus miljonus šo čipu – tātad šobrīd tas aktīvi jau notiek. Bet čipi taču esot sazvērestības teorijas un tas nevar būt nekad? Lasiet rakstu.

Cita starpā par čipošanas un cilvēka biorobotizācijas labumiem šajā rakstā stāsta arī ASV transhumānistu līderis Zoltan Istvan – kurš ir ‘futūrists, žurnālists’ un arī ASV prezidenta kandidāts šī gada vēlēšanās, turklāt no republikāņu partijas -sastādīšot konkurenci pašam Trampam. Iedomājieties tikai – ir sākusies kiborgu cīņa ar cilvēkiem par varu. Kas notiktu, ja šāds čipots radījums patiešām nonāktu ASV prezidenta krēslā? Plāns taču viņiem ir skaidrs kā diena – visas cilvēces čipošana un savienošana ar mašīnām. Lai kāds būtu Tramps, taču salīdzinot ar tiem necilvēkiem, kas cenšas pārņemt varu pasaulē, viņš patiešām ir enģelis.
https://www.cnet.com/…/meet-zoltan-istvan-cyborg-running-a…/

Tik daudz par to, kas ir Bichip saskaņā ar oficiālos medijos publicēto informāciju.
Te ir arī viņu pašu lapa.
https://bichip.com

Taču daudz interesantākas lietas ir atrodamas tās pašas Dānijas hakeru ziņojumā, kuri uzlauzuši šīs kompānijas datus. Padomājiet arī par to, cik droši tad vispār ir šie dati un čipi, ka jūs kāds varēs mierīgi ‘uzlauzt’ un noskaitīt sūri grūti pelnītos bičipus no rokas🙈Ja nu kāds plāno sev tādu iešūt.

Bet šajā ziņojumā ir teikts sekojošais – Bichip patiesībā ir Microsoft izveidota un tās mātes kompānija Bezh international joprojām ir Microsoft partneris. Taču pēc pēdējā laika skandāliem ap Bilu viņi cenšas vairs nesaistīties ar Microsoft un izņēmuši tās nosaukumu no saviem servisa noteikumiem. Bet mēs taču zinam, ka Microsoft nesen patentējis ‘666’ – tā ir vēl viena kriptovalūta, kas reaģē uz ķermeņa biometriju un atalgo paklausīgos, kuri izpilda mašīnu doto uzdevumu.

Tālāk vēl interesantākas lietas. Preses relīzē informāciju sniedza anonīms personāžs ar nosaukumu Simon, bet Dānijas hakeri atklāj, ka Bichip vada Torben Dhalvad. Tas ir Eiropas galvenais un neaizskaramais bērnu tirgotājs un pedofīls – Eiropas Epšteins. Kaut kur Dark Web klejo video, kur viņš nogalinot 13 gadīgu meiteni prieka pēc. Protams, neesmu to redzējis, bet godīgi sakot, pēc izskata šis tips ir ļoti līdzīgs Epšteinam un viņa darbības, pēc hakeru ziņojuma, ir Eiropas bērnu tirdzniecības tīkla pārvaldīšana.

Turklāt dzimis viņš ir Izraēlā un Dānijā ieradās kā Izraēlas vēstniecības atašejs – šeit parādās saikne ar Mossad. Un viņa nopelns ir arī Dānijas pirmais pornogrāfijas žurnāls. Tādus darbus darīt viņš ieradās šajā valstī.

28. aprīlī tika nogalināta viena no Bichip darbiniecēm – Lisa Andersen. Par to vēsta arī viņu twitter. Ir notikusi slepkavība, bet Dānijas policija aizvēra lietu faktiski uzreiz. Kas bija šī Lisa? Viņas uzdevums bija medīt un izvērst kampaņas pret visiem tiem žurnālistiem, kuri cenšas atklāt Bichip aizkulises un saistību ar Bilu. Tā kā viņa zināja pārāk daudz, tad Mossad novāca viņu pašu. Un izdarīja to Mossad aģente Rita Katz, kura tagad kontrolē Bichip no Mossad puses.

Otrs Bichip valdes loceklis ir Finn Rozenkranz – viens no Eiropas bagātākajiem cilvēkiem, kurš līdzīgi Bilam iegulda dažādos pasākumos – viens no tiem ir viņam piederošā privāto algotņu jeb apsardzes kompānija Blue Security. Tā savukārt nodrošina apsardzi klimata ‘aktīvistei’ Grētai Tunbergai.

Un kā vēsta šis hakeru ziņojums, tad arī slavenais Wikileaks ir saņēmis līdzekļus no Bichip – tad, kad tam ir nosūtīta informācija par šīm lietām, Bila saistību ar šo kompāniju, tas nekad nav publicējis šo informāciju, bet izmetis publiski kaut ko pavisam citu, tādā veidā veidojot informatīvo aizsegu. Izrādās, ka Wikileaks ir arī saņēmis krietnu summu no šī paša Bichip un nemaz nav tik godīgs un atklāts resurss, kā varēja domāt.

Nu lūk – tāds kārtējais ieskats šajā Kulta pasaulē, kur visi tā darbinieki tā smuki saistās savā starpā un darbojas kā vienots planetārs sātanistu tīklojums. Mēs arī varam ļoti labi redzēt, kam kalpo mūsu pašu valsts, kas steidzami cenšas ieviest katru digitālo nejēdzību, ko izdomājis šis kults – 5G, izsekošanas aplikācijas, e-veselības utt – visur mēs būsim vadošie Eiropā un pasaulē. Diemžēl vadošie mēs esam tieši izmiršanas tempu ziņā.

Te ir tas hakeru ziņojums.
https://www.bluerobot.dk/…

Cik dziļa tad ir truša ala?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s