UNICEF reptīļu reklāmas rullītis – WTF?

2015. gadā UNICEF – ANO bērnu organizācija publicēja ļoti dīvainu videorullīti. Tajā parādīts reptīļveidīgs radījums, kuru ieved bērnu klasē un pamācoši parāda, kā sākotnējā reakcija pakāpeniski pārvēršas pieņemšanā un integrācijā.
https://www.youtube.com/watch?v=hSlrYDqFvfQ

Kas, pie svētās govs, tas bija?🥺 Nepalaid garām iespēju iepazīt kaut ko citādu – tā vēsta noslēguma teksts.
Acīmredzot, ka Deividam Aikam izrādīsies taisnība arī par šo – viņš jau 20 gadus stāsta par to, ka pasauli pārvalda tieši šādi radījumi – tātad sabiedrība tiek pamazām gatavota pieņemt ne tikai visādus lgbt, transgenderus, kanibālus, sātanistus un pedofīlus, bet arī reptīļus to patiesajā formā?🙈

Bez tam par tiem stāstīt viņam ļāva bez iebildumiem, tā kā tas tika uzskatīts par pārāk neticamu un šizofrēnisku teoriju – bet tikko viņš sāka runāt par kovidšovu un 5G, tā momentā novāca no visām platformām – tas izrādījās daudz bīstamāk un ticamāk. Taču visu šo laiku cilvēki smējās arī par Orvela 1984 ieviešanu realitātē- bet lūdzu, te tā jau ir.

Interasanti ir arī tas, ka UNICEF ir sadarbības līgums ar Vatikāna pārziņā esošo Scholas Occurantes organizāciju – tā sev par mērķi stāda jauniešu izglītošanas sistēmas maiņu, iestrādāt viņos toleranci un integrāciju- jautājums tikai, toleranci pret ko un kas tiek plānots integrēt sabiedrībā?
https://www.unicef.org/media/media_81638.html

Vatikāna nemitīgie pedofīļu skandāli, sātanisma simbolika un reptiļveidīgo attēli visās lielākajās Eiropas katedrālēs jau nav nekāds noslēpums. Kaut kas tajā visā ir. Un jaunā paaudze kaut kam ir jāgatavo. Normāls cilvēks, kurš mācījies pie dzīva skolotāja pirms ciparu ēras sākuma to, protams, nekad nepieņems kā normālu, bet digitalizētie, debilizētie un Vatikāna apstrādātie jaunās tūkstošgades prāti ir pavisam cits materiāls.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s