Kovidšovs Amerikā – kā tas tur izdodas.

Plāndēmijas mistifikatori pēdējā laikā mīl piesaukt ASV kā piemēru savām teorijām par to, ka ir taču briesmīgs vīruss un tur saslimšana/mirstība ir augstākā pasaulē. Paralēli tam demonstrējot skatus no masu kapiem Ņujorkā, kur zemē tiek rakti zārki un pievedot statistiku par to, ka šogad gan tur esot nomiruši nez cik vairāk cilvēku, kā citus gadus.

Problēma gan ir tur, ka šie masu kapi Ņujorkā Hart Island eksistē jau 150 gadus un tur apglabā bezpajumtniekus, cietumniekus un tos, kuriem nav radinieku. Tas nav nekas tagad izrakts, kā dažs labs var būt iedomājās. Tikai tagad to izdomāja publiski parādīt, jo tas palīdz uzturēt baiļu atmosfēru.
https://www.hartisland.net/history

Taču pats galvenais mistifikatoru klupšanas akmens ir pavisam kas cits. Tā ir neizpratne par to, kādā stāvoklī vispār ir ASV medicīnas sistēma un kāda ir mirstība tieši no tās – nevis no slimībām, bet tieši no medicīnas pakalpojumu saņemšanas un tās pielietotām metodēm un izrakstītajām zālēm.

Tā ir tēma, par kuru oficiālie mediji nekad nestāsta. Bet jau 2000. gadā Journal of the American Medical Association autore Barbara Starfield nāca klajā ar ziņojumu Is US health really the best in the world?” – Vai ASV veselības sistēma patiešām ir labākā pasaulē?

Un tur ir dota attiecīga statistika. Katru gadu ASV tādā veidā mirst 225 tūkstoši amerikāņu. 106.000 no FDA – Pārtikas un medikamentu asociācijas izrakstītām zālēm un 119.000 no nepienācīgas vai nepareizas aprūpes pašās slimnīcās.
https://www.jhsph.edu/…/johns-ho…/Publications_PDFs/A154.pdf

Cik tas ir 20 gadu laikā? Iznāk genocīda cienīgs cipars. Un ko tad valdības tur ir darījušas šai laikā, lai to novērstu, uzlabotu šādu dramatisku situāciju? Neko, jo par tādu pat netiek publiski runāts.

Turklāt ir zināms, ka atkarība no opiātiem un mirstība no šiem preparātiem gan ASV, gan Rietumos tikai pieaug, tāpēc šis cipars tagad noteikti ir vēl daudzkārt lielāks.

Cits pētnieks, Donald Light no Rowan universitātes savā rakstā “The Epidemic of Sickness and Death from Prescription Drugs” – Recepšu medikamentu slimību un mirstības epidēmija – atklāj, ka mirstība no šīm atzītajām un nekaitīgajām zālēm ASV ir 4tajā vietā – vienā rindā ar sirds trieku. Tie ir gandrīz 2.500 cilvēki nedēļā, bet ASV un Eiropā kopā ap 330.000 gadā.
https://www.asanet.org/…/footn…/nov14/prescription_1114.html

Turklāt tas ir tikai tīri medikamentu efekts – otra puse ir mirstība pašās slimnīcās.

Nu tad kā jūs domājat, cik grūti tad ir šos ciparus un mirstību pieskaitīt kovidšovam😷? Ņemot vērā visas iepriekš aplūkotās manipulācijas ar statistiku un kovida rakstīšanu visur, kur nav slinkums bez nekādiem testiem un pašu testu šausmīgo neprecizitāti? Parastās medicīnas apturēšanu un masu paniku?

Uzburt pandēmiju pie tādiem apstākļiem ir elementāri – tas viss ir tikai šo nebūšanu nonākšana atklātībā.

Un tagad iedomājieties, kā patiesībā ir jāuztver lielās farmas pārstāvis, kad viņš vēršas pie jums ar prasību vakcinēties.

“Es pārstāvu lielo Farmu, kura nemitīgi iekuļas korupcijas skandālos, katru gadu maksā miljardus, lai izvairītos no tiesu darbiem, kuras apstiprinātās zāles izraisa atkarību un pēdējos 20 gados mūsu medicīna ir nogalinājusi vismaz 4.5 miljonus cilvēku tikai ASV vien – bet es jums iesaku mūsu vakcīnas, kuras ir absolūti drošas – tās tikai izmainīs jūsu ģenētiku tā, kā to vajag mums”😀

Un tas, kapēc oficiāli atzītais vakcīnu blakusefektu % ir tik neliels, un tikai viens no miljona mirstot vai kļūstot paralizēts, gluži vienkārši ir tāpēc, ka tikai neliels % ārstu vispār ziņo par tādiem – ASV likumdošana neparedz to kā obligāto pasākumu. Par to jau 1993. gadā ziņoja toreizējais FDA komisārs David Kessler. https://www.fda.gov/media/78526/download

Bet ar visu to ASV nacionālā vakcīnu ievainojumu kompensācijas programma kopš 1986. gada ir izmaksājusi jau 4.3 miljardus dolāru tiem, kuriem ir izdevies pierādīt šo vakcīnu izraisītos efektus. Bet par to masu mediji arī izvēlas klusēt.

Tāda, lūk, ir šī sistēma, kur viss ir piesegts un liekais apklusināts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s