Vīrusi un baktērijas interneta veikalā.

Vai zinājāt, ka online veikalā iespējams iegādāties gan bīstamus vīrusus, gan dažādus citus mikroorganismus, baktērijas, slimību izraisītājus utt?

Tajā skaitā Zika vīrusu par 700 eiro iepakojumā, gan arī šībrīža top preci – SARS-CoV-2 par 1200 eiro? Tam gan, cik var saprast, tiek piedāvāta tikai ASV cilme. Nezinu, vai tas ir īsts vīruss, vai kaut kāds genoms un RNS sequence, arī tādas tur nopērkamas, tāpat kā daudz kas cits – visa veida vīrusi, Rota vīruss, dažādi gripas paveidi, baktērijas un daudzi citi tamlīdzīgi izstrādājumi. Produktu klāsts ir plašs.

Kur to var nopirkt? Lūk, šeit – ir tāda ATCC, kas oficiāli skaitās bezpeļņas organizācija – globālais bioresursu centrs. Protams, es vai jūs tā vienkārši nevarēsiet pasūtīt nāvējošu vīrusu sev uz Omnia pakomātu, jo oficiāli tur tiek prasīta dokumentācija, kas apstiprina to, ka pircējs nodarbojas ar kaut kādu izpēti – tās ir laboratorijas un izpētes centri. Taču zinot mūsdienu pasauli, diez vai tas ir tik neiespējami pie tiem tikt klāt arī citos nolūkos.
https://www.lgcstandards-atcc.org/search…

Un par ko vispār ir šis stāsts? Piemēram, tas pats Zika vīruss tika paņemts 1947. gadā no Ugandas pērtiķiem – to paveica Rokfellera fonda zinātnieki. Un tikai pēc tam,1952. gadā tas tika atrasts cilvēkos Tanzānijā. Bet pirmā lielāka mēroga epidēmija bija tikai 2007. gadā. Šis pats Rokfelleru fonds arī ir tagadējā vīrusa depozitors – tam tas pēc būtības pieder.Un visām šīm dažādo vīrusu epidēmijām vienmēr raksturīgs tas, ka vispirms tajos ir maisījušies kaut kādi pētnieki, laboratorijas un tad seko pašas epidēmijas.

Zinot to, ka nāvējoši vīrusi un baktērijas mūsdienās ir prece, kas tiek vienkārši tirgota internetā un katram tiem ir noteikta cena, bet vienlaicīgi klausīties medijus par vīrusu un visu pēdējā laika epidēmiju vai šīs pašas pandēmijas ‘dabisku’ izcelsmi – tas ir ņirgāties pašam par sevi🙂

Jebkura laboratorija vai mums nezināma iestāde var pasūtīt jebkādu bīstamu vīrusu, baktēriju un rīkoties ar to pēc sirds patikas – modificēt, uzlabot, pie vajadzības nodot vēl kādam, izplatīt un sarīkot lokālo epidēmiju utt – nākošās tūkstošgades realitāte ir tieši tāda. Vēl var pieskaņot pirkumu savām īpašajām vajadzībām turpat bodītē🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s