Kas ir DARPA un tās virzītā smadzeņu pārvalde?

Vēl janvārī, krietnu laiku pirms lokdauniem, karantīnām un ekonomiskās sagrāves pašās ASV un pārējā Rietumu pasaulē, to specdienesti un Pentagons nodarbojās ar joprojām noslepenotu plānu izstrādi reakcijai uz pandēmiju. Tas lieku reizi apliecina, ka tuvojošies notikumi bija iepriekš zināmi un plānoti. Par to pirmā informēja Reuters aģentūra marta sākumā, ar piebildi, ka pavēle noslepenot šos planus nākusi pa tiešo no Baltā nama.
https://www.reuters.com/…/exclusive-white-house-told-federa…

Ņemot vērā šo un visas iepriekšējās dažādu apjomu epidēmiju simulācijas, kuras ASV vien 2019. gadā pēc skaita bija vismaz 6, rodas loģisks jautājums – kāpēc tad sagatavotība tagad notiekošajam izrādījās tik slikta?
Kaut arī oficiālie mediji to cenšas vienkārši norakstīt uz ‘nekompetenci’, daudz pamatotāks izskatās slēdziens par to, ka visam vienkārši ļāva notikt un tā tas bija paredzēts.

Tieši tāpat, kā Patriot Act pēc 9/11 tika vērsts uz ‘bīstamās’ – jeb brīvās žurnālistikas ierobežošanu un kontroles pastiprināšanu visas jomās, tā arī šī ‘pandēmija’ labi noder, lai pārietu uz pavisam jauna tipa kontroles tehnoloģijām, kuras visu iepriekšējo noraksta kā laikmetam neatbilstošu.

Iepazīsimies ar DARPA – Defense Advanced Research Projects Agency. Šī Pentagona organizācija gadiem ilgi ir palikusi ārpus pašu ASV pilsoņu prātiem, tās programmas reti tiek aplūkotas medijos. Un ja arī tiek, tad tās tiek pozitīvi raksturotas kā zinātniskās fantastikas filmu ienešana reālajā dzīvē, kas uzlabo pasauli. Taču pēdējā laika informācija šo pozitīvo tēlu ir pamatīgi iedragājusi.

Tā, piemēram, zinātnieku grupa 2018. gadā apsūdzēja DARPA tajā, ka tās ‘viedo insektu’ programma patiesībā ir bioloģiskais ierocis, ar kuru pārnēsēt modificētus vīrusus, lai inficētu ražu un iznīcinātu attiecīgās nācijas pārtikas apgādi. Par spīti apgalvojumam, ka šī esot ‘aizsardzības progamma’, ir acīmredzami, ka to var lietot arī tieši pretējos nolūkos.
https://www.newsweek.com/darpa-biological-weapons-insects-s…

Kaut arī prese izvēlas aplūkot tikai DARPA nākotnes ieročus, šai organizācijai ar 3 miljardu dolāru finansējumu gadā interesē arī pavisam citas sfēras – iejaukšanās ne tikai augu, bet arī cilvēku bioloģijā.

Tieši šīs programmas ietvaros jau pirms gadiem ir tikušas izstrādātas tās tehnoloģijas, kuras oficiālā prese tagad sāk slavēt kā risinājumus kovidšova atrisināšanai. Tai skaitā RNS un DNS vakcīnas, kuras tagad sāk ražot dažādas DARPA partner-kompānijas – tās ir vakcīnas, kuras nekad nav pārbaudītas uz cilvēkiem un kuru būtība ir injicēt cilvēkā ģenētisko materiālu, kurš izmaina viņā esošo. Tieši tās arī slavina planetārais noziedznieks Bils un papildus piešķir finansējumu to paātrinātai izstrādei.

Šie izstrādājumi paver logu DARPA tumšajā pasaulē. Tā jau 2006. gadā tika izziņota Predicting Health and Disease (PHD) programma. Tās būtība ir iespēja paredzēt cilvēka saslimšanu, pirms tā notiek- ar dažādu nepārtauktu reālā laika biometrijas datu analīzi. Sākotnēji tā paredzēta kā militārā tehnoloģija, kas paredz karavīra kaujasspēju iespējamu pasliktināšanos, bet tagad vīrusa histērijas ietvaros to var sākt izmantot arī civilajā sfērā.
http://www.csl.sri.com/projects/PHD/

Tad 2010. gadā Duke Universitātes speciālisti izstrādāja īpašu asins testu, kurš nosaka, vai kāds ir inficēts ar vīrusu, pirms parādās simptomi. Jau tad tika ziņots, ka šīs ‘apsteidzošās diagnozes’ varēs ielādēt īpašā interaktīvā kartē, kas pieejama viedtālrunī.

Visbeidzot, 2014. gadā tiķa ziņots par In Vivo Nanoplatforms (IVN) programmu. Tā sevī ietver dažādas organismā iestrādājamas nanotehnoloģijas, kuras spēj veikt diagnozi ķermeņa iekšpusē un attiecīgi arī reaģēt uz iespējamo ‘apdraudējumu’
https://www.darpa.mil/program/in-vivo-nanoplatforms

Šajā sadaļā ietilpst arī dažādu biotehnoloģisko sensoru un injicējamo hidrogēlu izstrāde, ar kuru palīdzību tiek sekots līdzi dažādiem cilvēka ķermeņa parametriem, kā skābekļa saturs asinīs.
https://leapsmag.com/3-futuristic-biotech-programs-the-u-s…/

Visas šīs programmas it nebūt nav radušās nupat, vīrusa ietekmē – tās tiek izstrādātas jau gadu desmitiem un vīrusa histērija tikai dod tām zaļo gaismu- turpat jāpievieno arī šo datu savākšana, apstrāde un starptautiskās izsekošanas platformas izstrāde, ko nodrošina Google, Apple un visas lielākās IT kompānijas.

Nākošais solis šajā ‘evolūcijā’ ir programma Living Foundries. Tās mērķis ir radīt sintētiskas molekulas, mākslīgu ģenētisko materiālu, hromosomas, kas ļautu gan uzlabot esošās cilvēka iespējas, modificējot viņa dabisko ģenētisko struktūru, gan veidot pavisam citus, mākslīgus organismus. Citiem vārdiem sakot, tas ir transhumānisms, bioroboti, kloni un kibernētiskie organismi.
https://www.darpa.mil/program/living-foundries

Tieši šī cilvēka ģenētikas modifikācija arī ir pamatā ‘jaunās tūkstošgades’ terapijai- gēnu inženierijas vakcīnām, ar kurām drīz nāks klajā attiecīgās kompānijas. Protams, tālāk tam seko arī doma par ‘superkareivja’ izveidošanu, kam nevajag atpūtu, pārtiku un kurš ir imūns pret visām slimībām.
https://www.express.co.uk/…/841…/SUPER-SOLDIER-DARPA-US-army

Ir runa par pavisam citāda, pārcilvēka un biorobota radīšanu, kurš principā var būt nemirstīgs, bet kuram var iemontēt slēdzi, kas to atslēdz vajadzīgā brīdī. Tā ir BioDesign programma. Jautājums ir par to, vai šādi slēdži var tikt ievietoti cilvēkos ar mākslīgo hromosomu palīdzību jau tagad – ar topošajām vakcīnām. 2017. gadā DARPA investēja 100 miljonus dolāru tā sauktā ‘gene drive’ izpētē – tās doma ir izpētīt iespējas pilnībā caur gēnu modifikāciju iznīcināt pavisam kādu dzīvības sugu – kukaiņus, grauzējus. Un kāpēc arī ne attiecīgi pārveidotos cilvēkus? Tehnoloģijas tam acīmredzami jau tiek izstrādātas pilnā sparā.
https://www.theguardian.com/…/us-military-agency-invests-10…

Paralēli tam DARPA eksperimenti ietver ģenētiski modificētus vīrusus, kuri ievieto ģenētisku materiālu tieši cilvēka smadzenēs, īpaši neironos, lai ietekmētu to ķīmiskos procesus. Viens no šiem eksperimentiem ir izmainījis cilvēka smadzeņu šūnas, lai tās ražo divus jaunus proteīnus, kas savukārt ļauj neiroloģisko aktivitāti fiksēt ar ārējiem mēraparātiem, kā arī ar magnētisko nano daļiņu palīdzību izveidot vajadzīgo attēlu un skaņu cilvēka smadzenēs. Tā, kā tas bija filmā Matrix, kad viss, ko jūs redzat, var būt kāda kontrolēta ilūzija.
https://www.livescience.com/65546-darpa-mind-controlled-wea…

Šie mēģinājumi ietekmēt smadzeņu uztveri ir cieši saistīti ar šobrīd strauji īstenoto cilvēces digitalizāciju.
Jau 2002. gadā DARPA atklāja savus nolūkus cilvēka-mašīnas savienošanā ar programmu Brain-Machine Interface. Tās galējie mērķi ir radīt iespēju saviem karavīriem komunicēt tikai ar domām, bet pretinieku armiju pilnībā dezorientēt, ietekmējot viņu smadzenes no attāluma.
(https://www.sciencedaily.com/releas…/2002/…/020820071329.htm

Jau 2011. gadā sākās attiecīgo mikroshēmu izstrāde un to ievietošana brīvprātīgo smadzenēs notiek kopš 2015. gada. Tas palīdzot uzlabot atmiņu un novērst dažādus stresus, kas raksturīgi Afganistānas un Irāķas kara veterāniem. Nu lūk – kad es rakstu par to, ka visas šis sistēmas un kontroles nolūks ir čips katra iedzīvotāja smadzenēs, tik daudzi joprojām nespēj to aptvert. Kognitīvā disonanse? Tas nekad nevar būt? Nu nekas, saņemieties. Viss jau sen notiek.
https://www.darpa.mil/news-events/2015-09-11a

To visu jūs varat izlasīt paši DARPA mājaslapā, kādas programmas tur tiek izstrādātas. Vēl viena no tādām saucas Next-Generation Nonsurgical Neurotechnology (N3). Nākamās paaudzes bez ķirurģiskā neirotehnoloģija. Tās būtība ir iespēja pa tiešo ierakstīt smadzenēs vajadzīgo informāciju.
https://www.darpa.mil/news-events/2019-05-20

Zem šīs sadaļas strādā veselas zinātnieku brigādes, kuru piedāvājumi ir grandiozi- tur ir gan mikro elektrodi, gan smadzenēs implantējami mikroģeneratori, gan jau augstāk minētais īpašais vīruss, kurš izmaina smadzeņu ķīmiskos procesus. Tas izstaro infrasarkanos starus, kurus var uztvert ārējās ierīces un tādā veidā nodrošināt ārējās ietekmes mijiedarbību ar iekšējo smadzeņu procesu. Daudz interesantu lietu. Cita starpā tur darbojas arī Hopkinsa universitāte – tā pati, kas veica pandēmijas simulāciju Event 201 trīs mēnešus pirms tam un kuras pārziņā ir miroņu skaitītāji jeb kovidšova statistika online.
https://singularityhub.com/…/darpas-new-project-is-investi…/

Protams, tas nebūt nav viss, ar ko DARPA nodarbojas – daži tās projekti ir nodoti Elona Maska pārziņā, kurš ir nevis ‘vizionārs’ un pasaules glābējs, bet gan DARPA un Pentagona izvirzīts priekšstāvis, zem kura dažas no šīm tehnoloģijām tiek izbīdītas publiski un nonāk atklātā tirgū, bet uz citām, mazāk veiksmīgām tiek norakstīti miljardi nodokļu maksātāju naudas.

Tieši šis, 2016. gadā Maska izveidotais projekts Neuralink ir balstīts uz DARPA iepriekšējo gadu izstrādēm un tas ir vērsts uz cilvēka smadzeņu savienošanu ar mākslīgo intelektu. Lai tur nefigurētu Pentagons un DARPA, to publiski demonstrē un realizē Masks.
https://www.oxfordstudent.com/…/will-elon-musks-neuralink-…/

Tas ir tas pats Neironet, tā pati globāļā totālās kontroles mašīna, kuras realizācijai bija nepieciešams gan kovidšovs, gan attiecīgā mega ātrumu platforma 5G. Jo tagad tas viss var tikt attaisnots ar vajadzību ‘rūpēties par drošību’. Taču kā mēs redzējām, gan īpašs vīruss, gan vakcīna pret to var tikt izmantota pavisam citiem nolūkiem un ģenētiskai mutācijai, smadzeņu ķīmijas izmaiņām, lai panāktu šo iespēju pa tiešo ierakstīt cilvēka smadzenēs vajadzīgo informāciju. Un kurā brīdī tas sāks notikt, vai varbūt jau notiek?

Un kāpēc tas ir vajadzīgs? Ļoti vienkārši- līdzšinējais globalizācijas modelis paredzēja masveida propagandu un smadzeņu skalošanu caur masu medijiem, taču tas nav efektīvi un ļoti daudzi to spēj atšifrēt. Tāpēc Ķīnas globalizācijas modelis paredz pavisam citu pieeju – iespēju kontrolēt cilvēka smadzenes pa tiešo, ierakstīt tur vajadzīgo informāciju, izveidot ilūziju, kuru smadzenes uztver par tik īstu, ka to nav iespējams ne aptvert, ne izanalizēt, atšķirībā no šodienas preses rakstiem un informācijas. Tā jau ir jūsu pašu smadzeņu veidota. Tikai no ārpuses.

Tikai tā var panākt totālu kontroli. Nu lūk, tagad jūs zinat, kas ir patiesais ļaunums, kas sēž aizsegā un klusītēm gtavojas pārņemt visu cilvēku smadzenes. Vēl ir laiks to atpazīt un neiekrist.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s