Eiropieši atraduši jaunas ‘raganas’: 5G torņu dedzināšana vēršas plašumā. Delfi 19.05.20

Un atkal labas ziņas🙂 Un ne jau tikai tur, tādas pašas ziņas pienāk no dažādiem ASV štatiem. Kas tam esot par iemeslu?
Delfinārijs to ir nokopējis no cita, ārvalstu portāla, bet vismaz nav jātulko.

“Tiek sludinātas aplamas teorijas, ka 5G izplata radiāciju, kas sagrauj cilvēku imūnsistēmas, padarot nevarīgus pret Covid-19, vai pat apgalvots, ka pandēmija neeksistē, bet Covid-19 gluži vienkārši esot izdomāta slimība, lai maskētu sekas apstarošanai ar 5G. Tam, ka šīm teorijām nav nekāda zinātniska seguma, to popularitāti nemazina, bet zinātnieku un mediju skaidrojumi tikai stiprinājuši sazvērestības teoriju sludinātāju pārliecību, ka “sistēma” strādā pret viņiem”
https://www.delfi.lv/…/eiropiesi-atradusi-jaunas-raganas-5g…

Ko tad tas nozīmē?

Tas nozīmē tikai vienu – cilvēku apziņas pamazām mostas. Kolektīvās apziņas spēks ir sācis darboties un viņi sāk saprast, kas patiesībā ir šī sistēma, kas to cenšas uzbāzt un kam tas ir vajadzīgs.

Cilvēki saprot to, ka nekādi neatkarīgi pētījumi šajā sakarā nav veikti, nav izdalīti nekādi līdzekļi un neviens pat netaisās to darīt – kā viss šis tīklojums reāli ietekmēs katra veselību, ņemot vērā to, ka tas nebūt nav viena raidītāja jaudas atbilstība vai neatbilstība kaut kādiem mistiskiem ‘pieņemtajiem standartiem’, bet tas ir planetāra mēroga nepārtraukta katras šūnas bombardēšana ar šo starojumu, tas ir platforma gan digitālajam ID, gan pat planētas klimata kontrolei, par ko rakstīju vēl vakar.

Kurš var atbildēt uz to, kā viss šis tīklojums ietekmēs Zemi un visu dzīvo tajā? Neviens. Bet veselais saprāts taču skaidri saka, ka tā būs pilnīgā katastrofa visos līmeņos.

Katra cilvēka organisms ir unikāls un tam nedrīkst piemērot kaut kādus teorētiskus, vispārinātus pieņēmumus, ja viņam uzpiež šādu starojumu 24/7, tad ir nemitīgi jāveic veselības pārbaudes un jātestē uz izmaiņām – kurš to grasās darīt? Vai cilvēki vispār saprot, ka tas būtu jāpieprasa un ka organismā neviens nedrīkst iejaukties un to ietekmēt bez cilvēka piekrišanas? Un kur paliek viss cits dzīvais- koki, dzīvnieki, putni, bites? Kas ar tiem notiks? Viņi taču nevar aiziet pie ārsta un pateikt, ka jūtas slikti.

Un tā nu rakstiņš cenšas apelēt pie vēstures un raganu medībām, izskaidrot vienu “sazvērestības teoriju” ar citu – ka pie visa vainīga Krievija😃 Laikam taču viņi nesaprot, ka pēc tādu rakstu izlasīšanas cilvēki vēl vairāk saprot šīs idiotijas patiesos nolūkus. Arī vēsturiski viņi ignorē to, ka visas modernās slimības sākās tikai ar elektrifikācijas un mākslīgo EMS/EML parādīšanos un gripa kļuva regulāra tikai pēc tās. Cilvēki nekad nav bijuši muļķi, viņus tikai par tādiem cenšas padarīt.

ASV prezidenta vēlēšanās visi mediji burtiski skaloja smadzenes ar Hilarijas reitingiem un to, ka visa Amerika grib tikai Hilariju, kamēr Tramps ir pilnīgs nejēga – un dara to joprojām. Bet kāds tad bija patiesais rezultāts?

Līdz ar to zāles pret sistēmas mediju un korporatīvās zinātnes uzpiesto hipnozi ir ļoti vienkāršas – vajag tikai pavērst ačgārno spoguli pret viņiem pašiem – viss, ko tie slavē par labu un nekaitīgu, patiesībā ir ļaunums un ko tie demonizē, tas visdrīzāk ir labs🙂

Ja rakstam uzlikts rečekistu zīmogs, tad tā ir patiesības un kvalitātes zīme. Faktu pārbaudītāji tikai salīdzina jūsu vai kāda cita, pat atzīta speciālista viedokli ar sistēmas izstrādātajiem ‘general statements’ jeb vispārīgiem pieņēmumiem un atzīst to par nepatiesu.

Un ko tad darīt mums? Turpināt uzturēt spēkā kolektīvos nodomus. Tas darbojas un ja vēl mēs atcerētos savu Baltu senču zināšanas par to, kā sadarboties ar stihijām un to apziņu, lai talkā nāk arī Pērkontēvs, tad delfinārijs drīz būs pilnīgā izmisumā🙂 Jo šīs raganas -uzpirktie mediji, lielā farma, slepkavas baltajos halātos un globālo sātanistu varza patiešām ir jānodedzina, tikai tad uz planētas iestāsties miers un labklājība visiem.

Un protams, neiesaisīties viņu piedāvājumos, nelietot visādas izsekošanas aplikācijas, nepirkt uz kredīta šos 5G tālruņus un pilnībā ignorēt viņu vaimanas par to, cik tas viss ir labi un kādi mēs esam muļķi. Turpināt pastāvēt uz savām tiesībām un parakstīt visu iespējamo, kas ir vērsts uz šīs sistēmas atmaskošanu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s