Plāndēmijas arhitektu nodoms – 1.6 miljardi bezdarbnieku.

Henrijs Kisindžers tālajā 1973. gadā teica tādus vārdus – tas, kurš kontrolē ēdiena piegādi, tas kontrolē cilvēkus. Kas kontrolē enerģiju, tas kontrolē veselus kontinentus. Un tas, kas kontrolē naudu, pārvalda pasauli.

Kāds tam sakars ar šodienu? Pirmkārt jau tāds, ka šī teorēma vienmēr ir spēkā un otrkārt, ja mēs paceļam skatu punktu nedaudz augstāk un ieraugam to, kādas tad sekas ir paredzamas kovidšova dēļ visā pasaulē, nevis tikai mūsu katra dzīvē, vai savas valsts un pat kontinenta ietvaros, tad tur ir redzamas grandiozas lietas un šīs afēras patiesie nolūki atklājas visā krāšņumā.

Aprīļa beigās iznāca ANO Darba aģentūras ziņojums, kurā ieskicēts tas, ka šīs plāndēmijas un lokdaunu dēļ līdz šī gada beigām pasaulē 1.6 miljardi strādājošo var palikt bez darba un viņu mājsaimniecības izpostītas. Tas ir gandrīz puse no visiem planētas strādājošiem – grandiozs cipars, kāds nav pieredzēts nekad mums zināmajā vēsturē.
Sekas tam visam tādā gadījumā ir pilnīga sociālā un ekonomiskā katastrofa.
https://www.un.org/…/nearly-half-global-workforce-risk-job-…

Vienās pašās ASV šobrīd jau ir 33 miljoni bezdarbnieku – kā ar tiem tiks galā valsts sociālie dienesti, nav ne jausmas.

Paralēli tam ir iznācis arī ziņojums par 2019. gada situāciju ar badu pasaulē – tas ir vēl pirms sākās kovidšovs – pasaulē 135 miljoni cilvēku regulāri dzīvoja badā un no tiem 17 miljoni bērnu. Un ne tikai mazattīstītajās valstīs, arī Eiropā ir pusmiljons bada cietēju. Bet tagad šis cipars mierīgi var desmitkāršoties, ņemot vērā lokdaunu un ekonomikas sabrukumu.
https://www.wfp.org/publicat…/2020-global-report-food-crises

Vienmēr esmu teicis, ka bads – tas ir politisks lēmums un šajās valstīs visur darbojas milzīgās transnacionālās korporācijas, kuras izsūc visus resursus un izmanto šo cilvēku darbu gandrīz par velti, paralēli piesārņojot apkārtējo vidi- tā ir īstā pandēmija un nelietība, par kuru neviens medijs nerunā.

Nu lūk – kā tad vislabāk var veikt miljardieru sen plānoto pasaules depopulāciju, ja ne šādi? Protams, ka ne jau šis ‘nāvējošais’ vīruss pats to varēja izdarīt, no tā efekts ir tāds pats, kā no iesnām – tad ir jāsagrauj visa planēta tieši tā, kā tas tagad arī notiek, jānoveļ viss uz vīrusu un pašiem jāuzstājas kā glābējiem – filantropiem. Perfekts plāns, ja vien nebūtu tik nekaunīgs un acīmredzams. Tas ir patiesais efekts.

Atcerieties, ka šie filantropi solīja ‘samazināt nabadzību visā pasaulē’? Tikai nepateica, kādā veidā. Nebūs nabadzīgo, nebūs arī nabadzības – atlikušajiem ar svītru kodiem tad būs piekļuve pie kaut kādas iztikšanas, ēdiena vai universālā ienākuma.

Tādā ziņā visi šie saslimušo un mirušo cipari, pat visa viltotā statistika ir pilnīgi nenozīmīga uz patiesās globālās katastrofas fona, kāda tā tiek plānota.

Tā kā pēdējais laiks ir to aptvert visiem visā pasaulē un izbeigt visu šo muļķošanos ar lokdauniem, ārkārtas stāvokļiem, maskām un izsekošanām – tas viss ir pilnīgas muļķības un vajadzīgs tikai, lai ieviestu lielo plānu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s