Debesskrāpji deg – bet nebrūk.

Nesen Arābu emirātos aizdegās debesskrāpis – 48 stāvus augstais Abbco Tower. Kāpēc tas ir interesanti un kāpēc ne tikai šis, bet visi citi šādi gadījumi pasaulē, kad ir deguši debesskrāpji? Tāpēc, ka neviens no tiem ugunsgrēkā nav sabrucis. Izņemot vienu – Tower 7. To, kurā neietriecās lidmašīna 9/11, bet kurš vienkārši ‘aizdegās’ – laikam jau vējš iepūta dzirksteli😉
https://www.thenational.ae/…/huge-fire-breaks-out-at-sharja…

Un tā arī šis, liesmoja kā lāpa un ir pamatīgi apskādēts, taču it nemaz negrasījās brukt. Jo tā tas vienkārši nenotiek, ja vien tā nav kontrolēta spridzināšana. Pat augstuma ziņā šis un Tower 7 ir praktiski identisks, tam bija 47 stāvi – materiāli taču tie paši, tērauds, stikls un viss pārējais. Bet neviens cits debesskrāpis nav sabrucis.

Bet kāds tam sakars ar vispārējo situāciju pasaulē? Ļoti vienkāršs – tieši tāpat, kā tas tā saucamais ‘terora akts’ toreiz bija labi plānots iegansts, kā atņemt cilvēkiem krietnu daļu brīvību, pasludināt ASV militāristus par pasaules glābējiem un uzspridzināt Tuvos Austrumus pilnīgā haosā, tā arī tagadējā kovidšova afēra ir otrais posms šo brīvību pilnīgā atņemšanā. Tikai tagad glābējs ir cits – mesija Bils un viņa kompānija.

Turklāt to pavisam mierīgi atzīst arī oficiālie mediji, savelkot paralēles starp šiem notikumiem- protams, neminot par to, ka tie abi ir vienu un to pašu spēku režisēti. Jā, toreiz atņēmām daļu, tagad atņemsim visu.
https://edition.cnn.com/…/surveillance-privacy-c…/index.html

Toreiz tika izsludināts Patriot Act, ieviesti daudz stingrāki kontroles pasākumi, varas iestādēm piešķirtas daudz plašākas pilnvaras izsekot un ievākt datus. Un cilvēki aiz bailēm tam visam bez vārda runas piekrita – un nekas taču no tā nekad netika atcelts, kaut arī oficiāli ‘Bin Ladens’ skaitās miris. Tas pats Bin Ladens, kuru ASV slavināja kā brīvības cīnītāju Afganistānā 80tajos, kad CIP kurināja tur karu un apgādāja modžahedus ar ieročiem.

Tas pats Bin Ladens, kura ģimenei bija ciešas saistības ar Carlyle group investīciju kompāniju, kura sadarbojas ar daudziem ietekmīgiem Vašingtonas politiķiem un biznesmeņiem. Un tā nu visa pasaule kā hipnozē pieņēma šo varas mediju versiju un visus ar to saistītos neloģismus, absurdus un klusējot atbalstīja visas ASV veiktās darbības un cilvēku brīvības ierobežošanas pasākumus. Tai skaitā pilnīgu destrukciju Tuvajos Austrumos un islāma valsts rašanos, kura ir nekas cits kā ASV specdienestu neregulārā armija, kuru bija paredzēts uzrīdīt Eiropai.

Taču tur iejaucās kāda valsts, kuru visa Rietumu pasaule dēvē par ‘agresoru’ un apturēja šos plānus. Protams, ka nedomājošie eiropieši nekādi nav spējīgi saprast, kas un no kā viņus izglāba un visa prese turpina demonizācijas kampaņu pret šo valsti.

Tāda ir šī pasaule un ja mēs neprotam savilkt kopā šos notikumus, soļus, kā notiek totālās kontroles ieviešana un cik sen tas viss jau notiek, kādas afēras un traģēdijas tiek organizētas, lai tam varētu atrast iemeslu, tad mēs nevaram saprast neko un viss šķiet nejaušības, ‘terorisms’, ‘pārapdzīvotība’ ‘cīņa ar klimatu’, ‘vīrusa pandēmijas’ un citas ilūzijas, kuras tiek maģiski uzburtas, bet kuru patiesais nolūks ir pavisam cits.

Un arī nekāda ‘starptautiskā terorisma’ nekad nav bijis – tikai dažādu valstu specdienestu organizētas akcijas un apmaksāti kaujinieki savu ģeopolitisko mērķu sasniegšanai – tikai tas nebija pietiekoši liels bubulis, lai visu laiku ar to biedētu un nemitīgi kaut ko spridzināt katrā valstī arī nav īsti izdevīgi. Bet vīruss…tā ir lieta.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s