Rokfelleru plāns – kovidšova scenārijs.

Jau pirms vairākiem mēnešiem es biju aplūkojis Rokfellera fonda izdoto ziņojumu par planetārās attīstības scenārijiem. Tas tika izdots 2010. gadā un tajā tika precīzi aprakstīts viss šobrīd notiekošais – vīrusa pandēmija, tai sekojošie lokdauni, ekonomikas apsīkums un varas kontroles žņaugu pastiprināšana. Tas ir Lock Step scenārijs, kurš tagad arī tiek izspēlēts. Protams, šie plāni eksistēja jau daudzus gadu desmitus pirms tam.

Bija vajadzīgs tikai atrast pareizās metodes, kā šo totālo kontroli realizēt un vīrusa histērija tika atrasta kā labākais un drošākais veids.

Tad pirms dažām dienām tiku arī ieskicējis trīs soļu plānu tālāka šī scenārija realizācijai, vienkārši savelkot kopā faktus par izstrādājamo izsekošanas platformu, Vašingtonas varas pārstāvja interviju par ‘kontaktu meklētāju’ brigādēm un to iejaukšanos cilvēku dzīvēs un ASV administrācijas veikto pasūtījumu 500 miljonu šļirču izgatavošanai.

Tas balstījās tikai uz loģiku un sapratni par to, kā tas viss tiek realizēts, par pamatu ņemot HR6666 likumu, kurš tiek virzīts kā leģitīmā bāze šo pasākumu nodrošināšanai.

Un tikai pēc tam es iedomājos aplūkot, ko tad vēl Rokfelleru fonds ir publicējis pa šo laiku. Un izrādās, ka jau 21. aprīlī ir publicēts nākamais ziņojums un ieskicēts rīcības plāns kovidšova turpināšanai. Un ko domājiet – tas kā reizi sastāv no 3 soļiem🙂

Pirmais solis – iedarbināt plānu 1-3-30. Tas ir masveida testēšana, kas ASV teritorijā 6 mēnešu laikā paredz veikt 30 miljonus testu nedēļā, izveidojot īpašu nacionālās trauksmes līniju, palielinot testu ražošanas apjomus utt.

Otrais solis – izveidot īpašās kovid vienības, kuras izsekos cilvēkus, ievāks kontaktus un sekos līdzi testēšanas un karantīnas procesiem. Šī projekta ietvaros paredzēts algot līdz 300.000 cilvēkiem, kuri tiks nodrošināti ar izsekojamo datiem un informāciju, ko saņems no vietējām veselības iestādēm un organizācijām. Par pamatu tam kalpos digitālā datu bāze, aplikācijas. Ar interesantu piebildi – kur iespējams, panākt to brīvprātīgu lietošanu. Bet ja neizdodas, ko tad? Paredzēts apmācīt arī brigādes darbam ārpus ASV teritorijas. Nu ja.

Trešais solis – Digitālās platformas ieviešana, kura dod iespēju kovid brigādēm reālajā laikā atsekot cilvēkus un pievērsties tām teritorijām, kur parādās vairāk pozitīvi testēto, pieņemot attiecīgos mērus un ārstēšanas metodes. Tas paredz katra cilvēka datu savākšanas programmu integrāciju jau esošajās novērošanas sistēmās un iespējas jau reālajā laikā nodrošināt nepārtrauktu cilvēka biometrijas kontroli, līdz pat elpošanai un sirds ritmam.

Nu lūk – tas arī viss, šahs un mats. Orvela 1984 projekts 100% realizēts. Neticiet – lasiet paši. Tur ir viss, nemitīga cilvēku mērīšana un pieskatīšana, specvienības un dzīve kaut kādā pavisam citā, digitālā dimensijā zem 24/7 monitoringa.
https://www.rockefellerfoundation.org/…/TheRockefellerFound…

Tieši šis plāns arī ir pamatā visam šobrīd notiekošajam un soļi tā realizācijā ir aprakstīti sīki un smalki. Tajā visā piedalās arī Hopkinsa Universitāte – tā pati, kas simulēja pandēmiju 2019. gada oktrobrī un kura darbina kovid miroņu skaitītājus. PVO, Bils un pārējie ir tikai kalpotāji šī projekta realizācijai. Viss globālais sātanistu kults strādā uz to un tam ir savi cilvēki katrā valdībā, atslēgas amatos, tam pieder mediji un tas ir nopircis oficiālo zinātni. Tā vienmēr ir bijis, tikai nekad vēl tas nav bijis redzams tik uzkrītoši.

Un arī tas jau vēl nav viss – nākotnē ir paredzēts cilvēkus pilnībā integrēt mašīnu sistēmā ar tā sauktā Neironet palīdzību, bet par to es jau rakstīju iepriekš. Lūk jums arī 5G un digitālā planēta, pašiem kļūstot par svītru koda nēsātājiem.

Bet tagad katrs var uzdot sev vienkāršu jautājumu tīri loģikai – viņi saka, ka šis ‘vīruss’, kurš ietekmējis aptuveni 0.6% planētas iedzīvotāju ir tik bīstams, ka jāslēdz visa planēta, jāsagrauj ekonomika un visi planētas iedzīvotāji jāvakcinē. Un tai pašā laikā viņi saka, ka tāds pats zem 1% vakcīnu blakusefektu un nāvju no tām ir nenozīmīgs apjoms un tās ir drošas🤨?

Ja spēsiet atrisināt šo rēbusu, tad jums saprāts darbojas. Jā, šim projektam nekad nav bijis sakara ne ar vīrusu un jūsu veselību vai drošību ne tik. Tas ir saistīts ar viņu pašu drošību pret jums.

Lūk, patiesais ļaunums un tā organizētāji. Tas, ko visiem kopā jāaptur.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s