Spridzeklis Itālijas parlamentā – Sāra Cunial pret Bilu un lielo Farmu.

Pirms 2 dienām, 14. maijā Itālijas parlamentā nogranda pamatīgs Patiesības sprādziens. Itālijas politiķe Sara Cunial savā 7 minūšu ilgajā runā pasaka visu par Bila noziegumiem, plāniem kontrolēt cilvēci, lielās farmas saitēm ar politiku, digitālo ID. Visu to, par ko runā un raksta tie, kuri ir pamodušies no ēnu valdības hipnozes. Lūk, tā ir uguns, tā ir Patiesība un tā ir kolektīvās apziņas modināšana. Visu cieņu, Tev, Sāra, par drosmi pateikt to, ko zina un jūt simtiem miljonu cilvēku visā pasaulē. Runa ir itāliski, bet ar angļu subtitriem un šeit es to arī patulkoju latviski ar nelieliem skaidrojumiem, cik saprotu no teiktā.
https://www.youtube.com/watch?v=CAVEkWUOaIE

Tomass Hobss teica, ka absolūta vara nerodas, to uzspiežot no augšas, bet no tiem indivīdiem, kuri jūtas vairāk pasargāti, atdodot daļu savas brīvības trešajai pusei. Kopā ar to darbojas prātu anestēzija caur korumpētiem masu medijiem, neirollingvistiskā programmēšana ar tādiem vārdiem kā ‘režīms’, ‘atļaut’ un ‘aizliegt’ līdz brīdim, kad šī puse pārvalda mūsu emocionālās pieķeršanās un sajūtas. Tādā veidā II fāze ir nekas cits, kā I fāzes turpinājums. Jūs tikai nomainījāt nosaukumu, tāpat kā ar Eiropas Stabilitātes Mehānismu.

Mēs esam sapratuši, ka cilvēki nemirst no vīrusa vien. Un cilvēkiem būs ļauts ciest un mirt, pateicoties jums un jūsu likumiem, postam un nabadzībai. Un kā jau ‘labākajos’ režīmos, vaina par to tiks novelta tikai uz pašiem pilsoņiem. Jūs atņemat mūsu brīvības un sakāt, ka mēs to gribējām. Skaldi un valdi. Tie būs mūsu bērni, kas zaudēs vairāk.

Tās ir izvarotās dvēseles, kuras par tādām padarījuši tā sauktie ‘tiesību aizstāvji’ Tādā veidā tiesības uz skolu viņiem tiks piešķirtas tikai nēsājot aproci, lai viņi var pierast pie probācijas, pie attieksmes kā pret vergiem nebrīvē un virtuālā koncentrācijas nometnē.

Un tas viss apmaiņā pret skrejriteni un planšeti. Tas viss tikai tāpēc, lai apmierinātu finanšu kapitālisma apetīti, kura dzinējspēks ir interešu konflikts, kuru labi demonstrē Pasaules Veselības Organizācija, kuras galvenais finansētājs ir labi pazīstamais ‘filantropists un pasaules glābējs’ – Bils Geitss.
Mēs tagad visi zinām, ka Bils jau 2018. gadā paredzēja pandēmiju, kura tika simulēta 2019. gada oktobrī Event 201 pasākumā, kopā ar Davosas ekonomisko forumu.

Dekādēm ilgi Geitss ir strādājis uz depopulāciju un diktatoriskiem kontroles plāniem globālās politikas ietvaros, ar mērķi iegūt noteicošo lomu agrikultūrā, tehnoloģijās un enerģijas nozarē. Geitss ir teicis un es citēju tieši viņa runu: Ja mēs padarīsim labu darbu ar vakcīnām, veselību un dzimstību, mēs varam samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu par 10-15%. Tikai genocīds var izglābt pasauli. Ar savām vakcīnām Geitss ir spējis sterilizēt miljoniem Āfrikas sieviešu. Viņš ir izraisījis polio epidēmiju, kuras rezultātā tika paralizēts pus miljons bērnu Indijā.

Un šodien ar kombinēto DTP vakcīnu viņš izraisa vairāk nāves, kā šīs pašas slimības. Tas pats notiek ar sterilizējošiem ĢMO produktiem, kurus rada Monsanto un dāsni izdala populācijās, kur trūkst ēdiena. Un kamēr Bils jau domā par digitālā tetovējuma izplatīšanu, lai atpazītu vakcinētos un mRNS vakcīnām kā mūsu imūnsistēmas pārprogrammēšanas līdzekļiem, papildus tam viņš veic biznesu ar vairākām multinacionālām kompānijām, kurām pieder 5G tīklojums ASV. Uz šī galda ir visa ēnu valdība jeb deep state itāļu mērcē.

SANOFI, kopā ar GLAXOSMITHKLINE ir Ranieri Guerra un Ricciardi un labi zināma virusologa draugi, kuram mēs maksājam 2000 eiro katras 10 minūtes par prezentācijām Rai kanālā. (Itālijā tas ir Roberto Burioni – Fauči analogs). SANOFI un GLAXOSMITXKLINE paraksta līgumus ar medicīnas sabiedrībām par savu doktrīnu nekritizējamu uzspiešanu nākotnes ārstiem, tādā veidā ņirgājoties par viņu patstāvību un dotajiem zvērestiem.

Augsto tehnoloģiju kompānijas, kā Roman Engineering, kas ir draugos ar Mantoan ģimeni un Bending spoons (digitālo tehnoloģiju kompānija Itālijā) kontrolē mūsu personīgos veselības datus Eiropas ID2020 projekta ietvaros, kas paredz digitālo identifikāciju uz masveida vakcinācijas platformas pamata.

Tas ir turpinājums Renzi (Itālijas premjers 2014-2016) iesāktajai datu pārsūtīšanai uz IBM. Viņš arī palielināja finansējumu Bila Globālajam fondam par 30%. Uz ēnu valdības galda ir cilvēki kā Saxon Colao, kurš par savu 4lpp ziņojumu saņem 800 eiro stundā, bez zinātniska pamatojuma diktē savus noteikumus kā Bilderbergas ģenerālis. Saraksts ir garš, ļoti garš.

Tajā ir arī Mediatronic (Itālijas medicīnas tehnoloģiju ražotājs) un citi. Itālijas iemaksa Starptautiskajā aliansē pret korona vīrusu būs 140 miljoni eiro. No tiem 120 miljoni pienāksies GAVI – tā ir globālās vakcinācijas programma, kuru izveidojis Bila fonds. Un tā ir tikai daļa no tiem 7.4 miljardiem, ko izdalījusi ES, lai saražotu vakcīnas pret koronavīrusu.

Vakcīnas, kuras tiks izmantotas tā, kā es aprakstīju iepriekš. Un nekādas naudas seroterapijai, kura ir daudzkārt lētāka. Nekādas naudas tam, lai novērstu slimības, kas ietver mūsu dzīvesveidu, pārtiku un attiecības ar apkārtējo vidi. Patiesais nolūks tam visam ir totāla kontrole, pilnīga dominance pār cilvēkiem, kurus padara par izmēģinājuma jūrascūciņām un vergiem, vardarbīgi iejaucoties viņu suverenitātē un brīvajā gribā. Tas viss pateicoties jūsu trikiem un meliem, kas maskēti zem politiskiem kompromisiem.

Jūs saplosat Nirnbergas cilvēktiesību likumu ar uzspiesto ārstēšanu, sodiem un deportācijām, personības atpazīšanas sistēmām un pazemojumiem, kurus uztiepj dogmatiskā zinātne un kuras aizstāvēja mūsu republikas ‘multi-prezidents’ (droši vien domāts Giorgio Napolitano – vienīgais prezidents, kurš ticis pārvēlēts Itālijā 2006-2015). Tā ir vienīgā reālā epidēmija šajā valstī. Mēs kopā ar cilvēkiem vairosim pretestības ugunskurus tādā veidā, ka jūs nespēsiet represēt mūs visus!

Tad seko parlamenta prezidenta teiktais, ka visiem jāpaklusē un jāļauj izteikt viedokli līdz galam.

Es lūdzu jūs kā parlamenta prezidentam būt par runasvīru un dot valsts prezidentam Conte sekojošu padomu – dārgais prezident, nākamreiz, kad jūs saņemsiet zvanu no ‘filantropista’ Bila, uzreiz novirziet to uz Starptautisko Kriminālo tiesu par noziegumiem pret cilvēci. Ja jūs to nedarīsiet, tad sakiet, kā mums apzīmēt Jūs pašu – kā draudzīgo advokātu, kurš izpilda kriminālnoziedznieka pavēles?

Paldies!

Kad varam sagaidīt tādu runu vietējā Saeimā, medijos un šajā sātanistiem pakļautajā informatīvajā telpā? Turklāt tā ir sieviete, kura atrada sevī drosmi uzstāties ar tādu runu, nevis kāds no vīriešiem – politiķiem, kuri laikam aizņemti ar naudas skaitīšanu, ko saņem no lielās Farmas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s