Orvels 1984 kovidfašistu izpildījumā – trīs nākamās fāzes.

Tagad aplūkosim trīs fāžu plānu, kā tiek paredzēts ieviest šādu realitāti ikdienā. Respektīvi, ja tiek ievests likumprojekts HR6666, tad tālāk seko šie nākamie, loģiskie soļi. Tie jau ir sagatavoti un viss notiek.

Vispirms ikviens var ieiet apple mājas lapā un ieraudzīt, ka tur ir paziņojums par speciālas programmas izstrādi kopā ar Google, kura palīdzēs ievākt datus par ‘vīrusa skartajiem’.

Bet sīkāk par to izskaidrots šeit. Doma ir tajā, ka ar īpašas aplikācijas palīdzību un bluetooth tehnoloģijas palīdzību jūsu tālrunis fiksēs visus citus šīs programmas lietotājus, kuri nonāk saskarsmē ar jums – tālruņa bluetooth darbības radiuss, kā zināms, ir tieši zem 10 metriem. Aplikāciju būs jālejupielādē no vietējā veselības centra lapas un tajā arī būs jāatzīmējas visiem tiem, kuri testēti kā vīrusa pozitīvie. ASV tas ir CDC.
https://www.pcmag.com/…/heres-how-contact-tracing-will-work…

Apple un google savukārt nodrošinās šīs programmas darbību visās platformās un datu savākšanu -tādā veidā darbosies šī kolektīvā izsekošana – tas, kurš vēl ir vesels, tādā veidā varēs saņemt informāciju savā tālrunī par to, ka ir kaut kur 2 nedēļu laikā saskāries ar inficēto un varēs skriet vakcinēties🙂

Tas viss, protams, teorētiski vēl brīvprātīgi, jūsu dati tikšot aizsargāti un viss tas ir jūsu drošībai. Ok. Skatamies tālāk.

Te ir 12. maija Vašingtonas mēra Jay Inslee intervija par plāniem pielietot šo izsekošanas un karantizēšanas plānu šajā štatā.
https://lynnwoodtimes.com/…/governor-inslee-lays-out-state…/

Tur ir teikts, ka īpašas ‘kovid brigādes’ 48 stundu laikā atradīs un informēs visus tos, kas nonākuši saskarsmē ar pozitīvi testētajiem. Ka jāizolē visas ģimene, pat ja tikai viens ir atzīts par saslimušu, bet pārējie testēti negatīvi. Visus būrī😑

Pirmajā posmā jau tiek sagatavoti 1371 ‘kontaktu meklētāji’ Atbildot uz jautājumu par to, kas notiek ar tiem, kuri atsakās pakļauties šai sistēmai, veikt testus vai izolēties, valdības vīrs atbild, ka tādiem principā tiek aizliegts doties ikdienas gaitās, uz veikaliem utt.

Viņiem atliek vai nu palūgt tam draugus, vai arī viņiem tiks piešķirts speciāls uzraugs no šīm brigādēm, kas uzmanīs viņu nepieciešamības ikdienā un atnesīs no veikala nepieciešamo. Tā lūk.

Arī tas viss, saprotams, ir drošībai. Šeit vēl nav runa par piespiedu vakcināciju bet…skatamies tālāk.

Šajā pašā dienā, 12. maijā parādījās vēl kāds paziņojums. ASV aizsardzības ministrija ir noslēgusi kontraktu ar ApiJect Systems America par 138 miljoniem dolāru. Tas ir lēto plastmasas sļircīšu ražotājs. Projekta Jumpstart ietvaros paredzēts līdz šī gada beigām saražot 100 miljonus tādu šļircīšu, bet 2021. gadā apjoms paredzēts jau 500 miljoni.
https://www.nbcnews.com/…/trump-admin-unveils-plan-ramp-syr…

Kā zināms, ASV iedzīvotāju skaits ir tikai 327 miljoni. Līdz ar to, šāds daudzums ievērojami pārsniedz nepieciešamo pat tad, ja vakcinēts tiek absolūti katrs ASV iedzīvotājs. Bet vienīgais veids, kā vispār pietuvoties šādiem apjomiem, saprotams, ir piespiedu vakcinācija.

Lai neieslīgtu ilūzijās par to, ka tas viss taču ir kaut kur tur, Amerikā, vajag atcerēties to, ka ASV, kā jau ‘demokrātijas un cilvēktiesību’ citadele visu to pašu mēdz nest arī citur pasaulē – tām joprojām ir 1000 bāzes un karaspēks gandrīz katrā pasaules valstī un deep state administrācija darbojas praktiski visur. Arī Krievijā, ES un tepat pie mums.

Ir paredzams, ka ASV drīzumā sāksies kaut kas tāds, ko var dēvēt par ‘vakcīnu kariem’ – tur gandrīz katram mājās ir savs šaujamais un viss šis process var izvērsties par totālu anarhiju. ASV strauji kļūst par Ķīnu.

Kā būs pie mums, vai atkal visi paklausīgi pildīs varas instrukcijas, lejupielādēs programmas, testēsies un ļaus iejaukties savā privātā telpā? Dzīvosim, redzēsim. Trauksmes zvani skan jau sen.

Domājams, ka viselementārākais veids, kā piespiest cilvēkus lietot šādas programmas, ir sasaistīt kopā tās ar bankas aplikācijām – tā kā skaidra nauda tiek pamazām izņemta, tad atliek tikai paziņot, ka bez šīs programmas un sadarbošanās ar kovidfašistiem jūs nevarat izmantot norēķinu sistēmu un tikt pie savas naudas – līdz ar to visa ‘civilizētā pasaule’ būs veiksmīgi iekritusi pati savu ērtību lamatās, uz ko gāja tik ilgi un cītīgi, kā ēsmu aprijot aizvien lielāku apjomu šo aplikāciju, ‘gadžetu’ un sistēmu. Un tad vienā brīdī slazds aizcērtas.

Bet saprāta balsis par to visu brīdināja jau pirms desmitiem gadu. Sazvērestības teorija vai tomēr prakse?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s