Lielās farmas zellis Faucci atzīst kovid vakcīnas bīstamību.

Un atkal labas ziņas. Pirms 4 dienām galvenais panikas cēlējs un ēnu valdības/lielās farmas viens no atslēgas darbiniekiem slavenais doktors Faucci tika iebāzts daļējā karantīnā🙂

Droši vien, ka tas nenotika tāpat vien. Vēl vairāk, pirms divām dienām ASV notika Senāta tiešsaistes klausīšanās jautājumos par to, ko darīt un kādai jābūt turpmākai rīcībai saistībā ar šo te ‘vīrusu’.

Tur Faucci tika uzdoti dažādi jautājumi šajā sakarā, par viņa ieteikumiem un to, ka reālā situācija daudzos štatos nekādi neatbilst pandēmijas definīcijai un viss iekļaujas parastās gripas sezonas ietvaros. Tajā skaitā viņš nolasīja atskaiti par to, kā šobrīd notiek vakcīnu izstrāde.

Un tur izskanēja pēc būtības sensacionāls paziņojums. Pēc viņa teiktā, šobrīd testēšanas fāzē atrodas 8 dažādas vakcīnas, kuras varētu būt gatavas ap gada beigām. Un tad seko grandiozā atzīšanās – pats Faucci atzīst to, ka šīs vakcīnas var radīt gluži pretēju efektu, proti, tās var pastiprināt slimības esošās pazīmes. Boom.

Te ir gan viss Senāta ieraksts, gan atsevišķais izvilkums tieši par to. https://thewatchtowers.org/video-anthony-fauci-testified-…/…

Nu lūk. Pēkšņi viss ir pamatīgi izmainījies- ja līdz šim par šādu vakcīnu bīstamību runājošie tika apzīmēti par sazvērniekiem, tad tagad šāds brīdinājums jeb atzīšanās ir izskanējusi no paša galvenā ASV doktora, Bila un lielās Farmas rokaspuiša, lokdaunu padomnieka un panikas cēlēja. Ko nu?
Te ir senatora Rand Paul saruna ar doktoru – tur tiešā tekstā tiek pateikts, ka šis doktors nav vienīgā autoritāte, uz ko visiem būtu jāklausās. Īpaši jautājumos par skolu slēgšanu, ja saslimšana un mirstība vecuma grupā līdz 18 gadiem visur ir praktiski nulle.
https://www.youtube.com/watch…

Vai tiešām tagad vēl kāds pie pilna saprāta esošs cilvēks būs ar mieru brīvprātīgi vakcinēties pēc šāda paziņojuma, pastāvot lielai iespējai, ka viņa stāvoklis pasliktināsies vēl vairāk? Saprātīgam cilvēkam tas viss bija skaidrs jau tāpat, bet varbūt šis beidzot atvēsinās arī dažu labu varai un medijiem joprojām lojālu ļaužu bariņu😑

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s