HR6666 – nākamais solis Jaunās pasaules kārtības ieviešanā.

Šis likumprojekts ar zīmīgo ciparu kombināciju šobrīd tiek virzīts ASV Enerģijas un Komercijas komitejā. Tā nosaukums ir TRACE – Testing, Reaching, And Contacting Everyone. Tulkojumā tas skan vienkārši – izsekošana.
https://www.congress.gov/…/116th-cong…/house-bill/6666/text…

Tā būtība izteikta šādi- autorizēt ASV Veselības ministrijai tiesības piešķirt finanses atbilstošām vienībām, lai veiktu kovid diagnosticējošo testēšanu un tam nepieciešamos pasākumus – kontaktu meklēšanu caur mobiliem sakariem vai nepieciešamības gadījumā iedzīvotāju mājvietās, vai citiem nolūkiem.

Piešķirt finansējumu šo testu veicējiem, kā arī inficēto izsekošanai un monitoringam, karantīnas apstākļu nodrošināšanai šādiem indivīdiem.

Šiem nolūkiem tiek piešķirts “$100,000,000,000 līdz 2020 fiskālā gada beigām un turpmāk var būt nepieciešams papildus finansējums nākamajos periodos.

Nu lūk – tas tad arī ir nākošais loģiskais solis totālās jaunās kārtības jeb Ķīnas modeļa ieviešanā. Viņi taču varēja vienkārši pateikt to visiem saprotamā valdodā. Valsts ir gatava jums maksāt par to, ka jūs skraidīsiet apkārt, izošņājot kaimiņus, ziņojot par viņu aktivitātēm varas orgāniem. Iespējams, ka valsts uzšūs jums pat speciālu uniformu ar kovid zonderkomandas emblēmām.

Patiesībā šis stučīšanas fenomens jau risinās pilnā sparā- gan ASV, gan Kanādā eksistē karstās līnijas, kur var zvanīt un nosūdzēt cilvēkus par to, ka viņi neievēro kaut kādus varas noteiktos ierobežojumus. Tagad vienkārši šis process tiek leģitimizēts un šie mazie fašistiņi varēs izpausties pilnīgi legāli un par to vēl saņemt naudu.

Arī pie mums taču netrūkst to, kas labprāt tādā pasākumā piedalītos – pilni soctīkli ar tādiem ierakstiem un sūdzībām varai par šo tēmu – jauno vagaru paaudze gaida savu iznācienu.

Ja tiek pieņemts tāds likumprojekts, kas pēc būtības ļauj ielauzties personiskā teritorijā un veikt piespiedu izolāciju vai kaut kādus citus pasākumus, tad ar to pašu visi demokrātijas prieciņi ir beigušies. Kas vēl ir nepieciešams, lai beidzot saprastu to, ka Jaunā pasaules kārtība ir pavisam reāla? Ko nesen bubināja nācijas tēvs par vajadzību aizsargāt līdztautiešus?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s