Pārbaudam ‘faktu pārbaudītājus’?

Kas notiek, jā pārbauda pašus ‘faktu pārbaudītājus’ Tad var atrast interesantas lietas. Faktiski ikviens jau ir pazīstams ar mūsu vietējiem ‘rečekistiem’ un saikne Soross- Open society Foundation –Rebaltika ir visiem labi zināma.

Tāpat arī tas, ka Soross ir starptautiska kalibra finanšu mahinators, kurš jau 14 gadu vecumā savā dzimtajā Budapeštā sadarbojās ar nacistu režīmu, vācot ziņas par ebrejiem, kurš finansē visas iespējamās destruktīvās kustības, nemierus, organizācijas, īpašos aģentus, kuri ieņem vadošos amatus daudzu valstu nozīmīgās izglītības, kultūras un ekonomikas nozarēs ar vienu mērķi – degradēt, postīt un kalpot lielā kapitāla cilvēces kontroles mehānismam. Nemitīgi notiek mēģinājumi ietekmēt dažādu valstu tieslietu sistēmas. Normālā sabiedrībā šāds cilvēks sēdētu cietumā, bet Latvijā viņam piešķir Triju zvaigžņu ordeni.

Bet par Sorosu un viņa destruktīvo darbību var rakstīt atsevišķu grāmatu. Šoreiz aplūkosim vēl kādu citu ‘faktu pārbaudītāju’, kas ir bieži sastopams kā autoratīvs viedoklis tam, kas ir vai nav ‘pareizs’ – tas ir snopes.com.

To dibināja David un Barbara Mikkelson 1995. gadā. Bet 2016. gadā starp viņiem sākās šķiršanās prāva un cīņa par īpašumu tiesībām, kas vēl tagad notiek Kalifornijas tiesās un bijusī sieva apsūdz Dāvidu 98.000 dolāru kompānijas naudas iztērēšanā prostitūtām.
https://phys.org/…/2019-06-tacoma-based-snopes-debunker-fak…

Tas nebūt neizbrīna, ņemot vērā to, ka Dāvids tagad ir apprecējies ar Elyssa Young -bijušo eskorta servisa darbinieci un pieaugušo filmu aktrisi, kura tagad ir šī veidojuma administratore.

Un kas tad ir ‘faktu pārbaudītājs’? Tā ir Kimberly LaCapria, pazīstama arī kā seksa tēmu blogere Vice Vixen.
https://www.dailymail.co.uk/…/Facebook-fact-checker-arbitra…

Cik var noprast, tad arī FB sadarbojas ar šie ‘pārbaudītājiem. Nu lūk – šie ir cilvēki un organizācijas, kuras uzradušās no zila gaisa, bet kam piešķirta autoritāte salīdzināt jūsu viedokli ar Sorosa viedokli un norādīt, ka jūsējais ir nepareizs un bloķējams.

Tās ir ekspertu, zinātnieku un pētnieku brigādes, kuras nodarbojas ar faktu pārbaudi😃 Tādā, lūk, pasaulītē dzīvojam.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s