Kā, viņiem varēja, mums nē?

Kā jau varēja gaidīt, vakardienas ieraksts un datums kā tāds atkal sacēla pamatīgu vētru. Lai gan mans nodoms tajā bija vienkāršs un skaidrs – beigt riet vienam uz otru, bet apvienoties un uzvarēt patieso ļaunumu, kas draud pārņemt pasauli. Paldies tiem, kas to saprata, uztvēra.

Taču vienmēr atrodas tie, kuri nespēj domāt tādās kategorijās un viss FB vārījās kā putras katls, neskaitāmi agresīvi komentāri, cik tā PSRS bija slikta un kādas šausmas ir atzīmēt uzvaru pār nacismu.

Tas nav nekas jauns, jo tā notiek katru gadu. Tikai šoreiz atšķirība tā, ka viss pasākums norisinās uz citāda fona – ir taču ārkārtas stāvoklis un briesmīgs vīruss🙂

Un tā, palasot dažādus rakstus, var redzēt tik daudz sašutuma par to, kā tad vakar cilvēki drīkstējuši tur pulcēties, bet 1. vai 4. maijā neesot varējuši. Tik daudz komentāru no sērijas ‘bet es taču tik stingri ievēroju visus varas noteikumus, sēdēju mājās, nēsāju uzpurni, neapciemoju tuviniekus, baidījos no vīrusa’ un…izrādījos aita😃

Jo izrādās, ka citi cilvēki varēja vienkārši aiziet, kur gribēja un atzīmēt savus svētkus. Tagad seko sašutuma pilni brēcieni, sūdzības policijai, iekšlietu ministram, pat Pabriks atļāvies izteikties, ka šiem cilvēkiem nevajagot apmaksāt ārstēšanos, daudz komentāru ar vēlējumiem saslimt un tā tālāk. Tipiski latviskā garā.

Nu lūk, mīļie tautieši – tie, kas tā uzskata – nav jau nekādas atšķirības starp 4. vai 9. maiju ne likumdošanā, ne policijas struktūrās. Atšķirība ir tautu mentalitātē.

Jo neviens nav vainīgs, ka liela daļa latviešu ir tik bailīgi, apātiski, uz vārda klausa varai, tic šai afērai un staigā uzpurnīšos, gaidot, kad viņķele parādīs kārtējo “faku” un izlaidīs pastaigāties.

Šie cilvēki vienkārši gāja ar pārliecību par savu patiesību un to juta arī varas struktūras, tāpēc uzvedās salīdzinoši rāmi. Visā pasaulē cilvēki ir sapratuši, ka šī ir afēra, uzbrukums cilvēku pamata tiesībām, darbu un iztikas atņemšana un planētas vešana pilnīgas katastrofas virzienā, tāpēc iet demonstrācijās.

Vakar tādas bija Vācijā, tas notiek arī citās valstīs. Kādus tad epitetus viņiem veltīs tie, kuri rej aiz monitoriem uz pasākuma apmeklētājiem šeit? Visi saslims, apmirs, vai jāarestē?

Taču karu uzvar tie, kuri nebaidās un nepakļaujas svešai varai, bet pastāv par sevi. Nevis klusītēm slapstās un gaida, ko Reihs ar viņiem izdarīs. Tāpēc notika tā uzvara. Vakar pie Uzvaras monumenta bija milzīgs daudzums ziedu – daudz vairāk, kā kliķes rituālā pie Mildas 4. maijā. Tas par kaut ko liecina.

Varbūt, ka šis pasākums vēl kādam atvērs acis uz to, ka neviens cits nav jāvaino, kā tikai pašu apātija un hipnoze pēdējos 30 gadus, bet riet uz tiem, kuri izrādījās drosmīgāki, ir vienkārši kauns.

Varbūt sapratīs to, ka visa šī situācija it nemaz nav par TO uzvaru, bet par citu uzvaru – kurai jānotiek cīņā ar patieso globālo neprātu. Bet to nekad nepanākt, ja cilvēki uzvedas tā, kā to dara visi šie brēcēji pēc ‘taisnības’ – tai pašai varai, kura viņus iesloga un manipulē pēc vajadzības. Tas ir nožēlojami. Kā tajā anekdotē par elles katlu, kur latvietis ievilks savējo atpakaļ pats, nav pat jāsargā.

Bet tie, kuri nebaidījās, tiem paldies. Nākotne pieder tikai tādiem. Vakar tika demonstrēta vienīgā nepieciešamā vakcīna pret vīrusu – nu iepotējiet sev to😉Negaidiet Bila ražojumus.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s