Kāds ir rīcības plāns saslimšanai ar vīrusu?

Ja es gribētu paaugstināt saslimšanas iespējas ar kaut kādu vīrusu, tad es rīkotos sekojoši:

Pēc iespējas paliktu mājās un izvairītos no iešanas ārā saulē un svaigā gaisā. Tādā veidā es pazeminātu D vitamīna līmeni.

Izvairītos no satikšanās ar cilvēkiem – tas palīdz uzturēt depresīvu stāvokli. Socializācija un pasākumi tikai virtuālā vidē palīdz atsvešināties no dzīviem cilvēkiem un pamazām pāriet uz dzīvi mašīnu pasaulē.

Sēžot mājās, es nemitīgi skatītos ziņas – CovidTV 24/7 palīdzētu man uzturēt augstu stresa līmeni, pateicoties kortizola izdales mehānismam.

Ja man tomēr iznāktu satikt kādus cilvēkus, tad es ar aizdomām tos vērotu drošā attālumā. Tas tieši tāpat palīdz uzturēt stresa un negāciju līmeni.

Es obligāti nēsātu arī dekoratīvas maskas, polietelēna maisiņus un citus smieklīgus aizsarglīdzekļus, jo tie visi ir labs infekciju perēklis.

Es arī nemitīgi mocītu sevi ar vainas apziņu par to, ka vesels cilvēks būdams, es apdraudu tos, kuriem esot potenciāls saslimt.

Es pasūtītu fast food no ātrās ēdināšanas restorāniem, kuri atzīmēti kā nepieciešami pandēmijas laikā un nav slēgti. Tādā veidā es paaugstinātu skābes saturu organismā un nodrošinātu gremošanas sistēmas disfunkciju.

Es nemitīgi lietotu arī alkoholu, tā kā to vara ir atzinusi par nepieciešamu, atšķirībā no sporta zālēm. Tas palīdzētu atrofēt smadzenes un veiktu nepieciešamo aknu, kā arī citu orgānu bojāšanu.

Neapšaubāmi, ka es nemitīgi apšļakstītu sevi ar visādiem dezinfekcijas līdzekļiem. Tādā veidā es iznīcinātu dabisko ādas mikrofloru un aizsardzības barjeru.

Un protams, ka es lietotu visādus profilaktiskos medikamentus, lai vēl vairāk sabojātu savu imūno sistēmu.

Nu lūk, to visu es darītu, ja patiešām gribētu ātrāk ar kaut ko saslimt. Vai vismaz maksimāli novājināt savu imūnsistēmu. Atliek tikai saprast, kāpēc daudzu valstu valdības tik ļoti vēlas, lai tā notiek?

Tā kā LV slimnīcas ir pārpildītas ar kovid slimniekiem smagā stāvoklī, visi ārsti ir pārpūlējušies, sēžot mājās, arī mūsu valdībai smagu sirdi nācās pagarināt ārkārtas stāvokli vēl uz mēnesi. Un tad vēl, un vēl..Bils taču teica, ka jāsagaida vakcīna, vai ne?

Taču vakcīnas pamatprincips ir aktivizēt imūnsistēmu, ievadot novājinātu vīrusu. Bet kas notiek tad, ja pati imūnsistēma jau ir novājināta un vienkārši nedarbojas? Ko tur var aktivizēt? Arī vakcīnu lietošanas instrukcijās ir teikts, ka tās nedrīkst lietot tad, ja cilvēkiem ir pazemināta imūnsistēma.

Taču varas uztieptie pasākumi ir vērsti tieši uz to, lai sagatavotu augsni kaut kam – tie būs miljoni cilvēku ar novājinātu imūno sistēmu. Visi tie, kas būs cītīgi pildījuši šos piedāvātos priekšrakstus savas imunitātes sagraušanai.

Un ko vispār var izmantot vakcīnās, ja tāda covid nemaz nav?

Cita lieta ir DNS struktūru izmainošās jaunās vakcīnas, kas šobrīd tiek izstrādātas. Bet tam jau vairs nav nekāda sakara ar to, ko mēs vispār saprotam ar vakcīnām – tā ir gēnu inženierija. Tā kā vēlreiz viela pārdomām.

Kas attiecas uz ārkārtas stāvokli, tas būs tik ilgi, kamēr 155.000 feisbukistu nenospiedīs pogu ‘Atlaist Saeimu”😉
Jo kamēr tas nav izdarīts, velti ir ņaudēt par varas izdarībām – cilvēkiem tātad viss patīk un viss apmierina, tauku rezerves ir uzkrātas un var nestrādāt visu gadu – kad tas apniks, ir visas iespējas varai paziņot par to. Vai tad ne?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s