Kā Tanzānijas prezidents vīrusa afēru atmaskoja.

Kā viņš to izdarīja? Ļoti vienkārši. Tanzānijas prezidents Džons Magufuli palūdza saviem drošības dienesta darbiniekiem pārbaudīt importētos testus vīrusa klātbūtnes noteikšanai. Viņi paņēma testa materiālu no aitas, kazas un papaijas augļa, piešķīra tiem izdomātu cilvēku vārdus un vecumu. Tad nosūtīja testēšanai uz Tanzānijas laboratoriju, tās darbiniekiem neko nezinot par šādu viltību.

Rezultātā testi izrādījās pozitīvi😄 Arī kazai un papaijai konstatēts covid.

Tas arī ir viss, kas jāzina par kovidšovu un miljoniem saslimušo. Tas ir grandioza mēroga afēra, kas izmanto daudzu faktoru kopumu, bet nekāda jauna vīrusa, ko tests varētu noteikt, vispār nav – ko nosaka šie testi, vispār nav iespējams saprast, liela daļa no tiem ir iepriekš apstrādāti, lai uzrādītu pozitīvu rezultātu, kas absolūti nenozīmē kaut kāda jauna vīrusa klātbūtni.

Tagad mēs varam sākt testēt govis, aitas, kazas, cūkas, kaķus, suņus un savā dārzā augošos dārzeņus – tur saslimstība ar covid būs ne mazāka🙂

Jautājums tikai par to, kā vienkāršs lauku puisis no Tanzānijas var izrādīties tik atjautīgs un izteikties par to, ka ne viss, ko viņa valstij sūta, ir tās tautai derīgs, bet visi Rietumu gudrie prāti, profesori un epidemiologi nav iedomājušies tik vienkāršā veidā beidzot notestēt šos testus un atklāti paziņot, ka vīrusa afēra ir pilnīgs šovs? Tā vietā visi atplestām mutēm gaida, ko vēl viņiem pateiks planetāro noziedznieku sindikāts PVO, Bils un pārējie.
https://news.sky.com/…/coronavirus-tanzania-testing-kits-qu…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s