Iepazīsti Bila rokaspuišus – profesors Lokdauns.

Līdz šim rubrikā ‘iepazīsti planetāro noziedznieku’ esam aplūkojuši planetāro vakcinatoru Bilu bez medicīniskās izglītības un viņa rokaspuisi planetāro dakteri PVO vadītāju Tedrosu bez ārsta diploma.

Šodien iepazīsimies ar vēl vienu kovidšova atslēgas darbinieku un tas ir Nils. Vai Neils – Neil Fergusson. Bils un Nils – tas labi skan kopā un Fērgusona iesauka “Profesors Lokdauns” atgādina gluži vai Betmena filmu sēriju par kādu ļaundari🙄

Kas ir šis Kulta darbinieks un ko viņš dara? Viņš ir London Imperial College viena no institūtiem vadītājs un tieši viņa datorsimulācijas ir tās, pēc kurām vadās visu to valstu valdības, kuras ieviesušas šo lockdown stratēģiju. To, kurā saskaņā ar šī pofesora paredzējumiem ir maksimāli augstākā mirstība.

Viņš bija tas, kas brīdināja UK premjeru Džonsonu, ka Anglijā ies bojā 250 tūkstoši iedzīvotāju, ja tiem vienkārši ļautu iegūt dabisko imunitāti. Viņa simulācijas tika ņemtas vērā arī ASV, Vācijā un Francijā. Turklāt nevis vienkārši ņemtas vērā, bet tām pakļāvās kā vienīgai patiesībai.

Un tā 23. martā Uk valdība atmeta sākotnējo ieceri rīkoties tāpat, kā tagad dara Zviedrija, tā vietā ieviešot pilnīgas apspiešanas un kontroles pasākumus – tieši balstoties uz šo Fērgusona modeli.

Arī ASV vīrusa brigādes administrācija jau 16. martā atzīst to, ka CDC padomi strādāt no mājām un nesavākties vairāk par 10 cilvēkiem balstās uz šo pašu modeli. Ar to arī sākās visu cilvēktiesību un brīvību atņemšanas process un ekonomikas graušana visās valstīs, kur šī simulācija pieņemta par patiesu.
Varētu domāt, ka Profesors Lokdauns ir izcēlies ar īpaši labām pareģošanas spējām pirms tam, ja reiz tagad tik daudzi viņam akli uzticas?

Aplūkosim viņa sasniegumus. 2008. gadā Londonas Imperiālajā koledžā tika izveidots MRC – globālo infekcijas analīžu centrs. Tas ir galvenais padomdevējs valstīm, kuras saskaras ar dažādām epidēmijām.

Tas katru gadu saņem desmitiem miljonus dolāru no Bila fonda, tas sadarbojas ar UK Nacionālo veselības centru, kā arī ASV Slimību novēršanas centru CDC un tā uzdevums ir nodrošināt PVO ar ‘zibenīgu tekošo infekciju slimību analīzi’

Kaut kas jau kļūst saprotams, vai ne? Bila nauda iet pie Nila. Bils savukārt grib vakcinēt visu planētu, pirms atcelt Lockdown.
Tieši tāpēc, tikko ASV paziņoja par finansējuma atcelšanu PVO, Bils tūlīt pat piešķīra tai papildus 150 miljonus dolāru.
https://www.telegraph.co.uk/…/gates-calls-united-front-don…/

Bet Fērgusons ar savām simulācijām nodrošina praktisko lockdown realizāciju Bila vakcīnu plānam.
Taču viņa iepriekšējie sasniegumi gluži neliecina par īpašu precizitāti šajos jautājumos.

Tā jau 2001. gadā Fērgusons bija atbildīgs par vairāk kā 6 miljonu dzīvnieku slaktiņu ‘piesardzības pasākumu’ ietvaros, kad viņa modelis paredzēja 150.000 nāves govju mutes un nagu sērgas parādīšanās laikā UK. Rezultātā mirušo skaits bija tikai 200.

Tieši tāpat viņš tika apsūdzēts panikas izraisīšanā 2005. gada putnu gripas uzliesmojuma laikā. Tika paredzētas 200(!) miljonu cilvēku nāves. Ko? Rezultātā mirušo skaits bija mērāms vien dažos simtos.

2009. gada cūku gripas laikā UK tika paredzētas 65.000 nāves – rezultātā cipars apstājās zem 500.

Ikvienam saprātīgam ekspertam rodas jautājums, vai tiešām šie modeļi strādā un vai tos būtu jāizmanto atkal un atkal? Grūti spriest, kāda ir iesaistīto cilvēku domāšana šai sakarā –vieni baidās atzīt, ka karalis ir pliks, otri ir vienkārši dumji, trešie aktīvi strādā uz to, lai realizētu Jaunās pasaules kārtības ieceres.

Taču mēs tagad labi zinam, ka pasauli un cilvēku veselību cenšas pārvaldīt labi organizēts planetāru noziedznieku sindikāts, kur katram ir sava loma notiekošajā un daudzi miljardi dolāru, kuri tiek ieguldīti šo projektu realizācijā.

Un es personiski aizvien vairāk pārliecinos par to, ka nekāda īsta, jauna un nebijuša vīrusa nemaz nav – labākajā gadījumā ir kaut kāda laborotoriska himēra, lai būtu ap ko ņemties un pētīt, bet visa ‘pandēmija’ ir veikla ilūzija, kas izmanto dažādas apstākļu sakritības un faktoru kombinācijas, pieskaitot šim ‘vīrusam’ citu slimību simptomus, gaisa piesārņojuma efektus, elektromagnētiskā starojuma kaitējumu, veco ļaužu riska grupas faktorus, tīšu statistikas viltošanu, pierakstot šo vīrusu tur, kur iemesli ir pavisam citi un tā tālāk.

Tieši tāpēc nekādas vakcīnas pret no nav un nevar būt- pret šo faktoru kopumu nav vakcīnu –bet tas, kas tiks piedāvāts kā vakcīna, būs pavisam kas cits – DNS izmainoša substance, nanotehnoloģijas, digitālie marķieri un vienotais digitālais ID jeb verga zīme.

Tāpēc ir pēdējais laiks apzināties šo sindikātu, tā darbiniekus un iestāties pret to visu jebkādā iespējamā civilizētā formā.

Te ir viens raksts, no kura var izlobīt par Fergusona modeļiem, kurus te aprakstīju.
https://www.businessinsider.com/neil-ferguson-transformed-u…

Bet labā ziņa ir tā, ka kaut kādi karmas likumi tomēr darbojas – nupat Fērgusons ir atkāpies no Uk valdības padomdevēja posteņa sakarā ar paša pārkāptiem lockdown noteikumiem, apmeklējot kādu savu mīļāko😄
https://www.bbc.com/news/amp/uk-politics-52553229

Taču šīs mahinācijas efekts nekur nav palicis un būs jūtams vēl ilgi, tāpat, kā Bila&Co centieni visus vakcinēt. Tā kā, esam modri.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s