Sirds centra nozīme.

Šis gan ir nopietni. Šo bildi es nominētu gada bildei 2020. Tas ir baisi un atklāti, kas sagaida mūs tad, ja turpināsim klausīties varnešu vaimanās. Tas ir tas ceļš, uz kuru levitē arī Latvija viņu vadībā.
https://www.delfi.lv/…/levits-ari-soreiz-mes-atradisim-pare…

Tas, ko viņš te vāvuļo, ir līdz apnikumam 30 gadus nolietotās klišejas un neviena saprātīga teikuma. Mēs izdarījām to un mēs izdarījām šito. Ko lika darīt PSRS nomenklatūra un ASV specdienesti, to arī izdarījām. Arī toreizējā ‘atmoda’ bija nekas cits, kā specdienestu tehnoloģijas un “Labvakar” komanda tajā skaitā. Ko šodien liek Brisele, to arī daram. Bet ko darīt tagad, kad šīs globālās struktūras brūk un vietā nāk pavisam citas?

Kāda tad ir Latvijas un šeit dzīvojošo cilvēku vieta globālā fašisma pārņemtajā planētā, ja tas netiek apturēts? Vai uz to nācijas tēvs var atbildēt? Bet kas ir fašisms? Tas ir izkropļota mazākuma centieni pārvaldīt normālo vairākumu. Tāda ir tā patiesā definīcija.

Un tam var būt daudz visādas izpausmes. Nacisms ir fašisms. Rasu teorijas, eigēnika, lgbt, Tunbergas projekts, cionisms, tas ir fašisms. Un kapitālisms ir vislielākais fašisms – tajā tieši tāpat neliela saujiņa izredzēto pārvalda visus resursus. Bet jaunās pasaules kārtība ir fašisms vēl nebijušā mērogā.

Masu hipnozes iespaidā ir panākts tas, ka pavisam nedaudzi atklāti redzami un bariņš neredzamu globālā Kulta pārstāvju pilnībā kontrolē visas sadzīves sfēras un cilvēki viņiem ļauj to darīt.

Kā var būt tā, ka saujiņa sociopātu un psihopātu nosaka to, ko cilvēkiem drīkst darīt un ko nedrīkst, ko viņi drīkst zināt, ko nē, kādu viedokli var paust, bet kāds ir jābloķē? Nerunājot jau par veselību, par kuru tagad rūpes uzņēmies starptautisks noziedznieks, kurš nopircis visu planetāro veselības aprūpes sistēmu. Latvijas politika ne ar ko nav labāka – nevēlēti citu valstu pilsoņi un caur durvīm padzīti subjekti, kas atkal pamanās ielīst pa logu.

Bet tā tas notiek mūsu acu priekšā, jo mēs taču to ļaujam. Un notiek tas tāpēc, ka daudziem vēl nav atvēries Sirds centrs un viņos ir daudz baiļu. Bailes no tā, kā dzīvot bez sistēmas, kura padarījusi visus atkarīgus no sevis.

Un tāpēc sistēma šobrīd dara visu, lai padarītu viņus vēl atkarīgākus – tās pašas nebeidzamās rindas pēc bezmaksas ēdiena ASV ir lielisks piemērs – ko tad darīs tie 30-40 miljoni bezdarbnieku, kuri ir atkarīgi no šīs zupas bļodas vairāk, kā jebkad agrāk? Ko liks, to darīs -ne jau visi, protams, bet liela daļa.

Tas arī ir viss – visa šī afēra nekad nav bijusi par vīrusu- bet par to, cik daudz var cilvēkus nospiest, lai sāktos kaut kāda pretestība. Tas tiks ņemts vērā nākošajos etapos.

Bet ir jāsaprot, ka valstij un vēl jo vairāk kaut kādam vakcinatoram nav nekādas daļas gar manu veselību – valstij ir jānodrošina manas tiesības, lai es pats varu rūpēties par savu vai apkārtējo veselību- tā ir pavisam cita attieksme. Sirds centrs ir iekšējā kontrole, kad nevajag varnešu piespiedu pasākumus.

Noskatījos vakardienas Aika interviju šodien – 3h garumā. Par visu to viņš arī tur runā, bet tieši pēdējā pusstunda bija svarīgākā – tas bija tieši par Sirds centru un Apziņu – tas, kurš sevi apzinās kā Apziņu, kura tikai apgūst pieredzi kā konkrēta personība, spēj iziet no Kulta radītās hipnozes. Skaldi un valdi princips nevar darboties vidē, kur visi apzinās Kopējo.

Dažas vēža šūnas nevar pārvaldīt visu Organismu – bet šobrīd notiek tieši tas. Es pasaules daļa, atbildīgs par visu – lūk, tā ir vakcīna pret fašismu.

Kamēr cilvēks sevi uzskata tikai par cilvēku ar 5 maņām, viņš dzīvo šajā hipnozē. Problēmu nevar atrisināt tajā vidē, kur tā radīta -ir jāceļas augstāk. Tā atkal ir kolektīvā Apziņa un tas, kas tur tiek ielikts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s