Ķeroties pie pašiem pamatiem, vai vispār ir jauns vīruss un ko rāda PCR testi?

Šis ir ASV publicista John Rapoport viedoklis par tēmu, kuru es izmantoju kā avotu. Bet man patīk šī doma un jautājums tiešām ir atklāts – kur ir pamats uzskatīt, ka vispār ir jauns, bīstams un nekad nebijis vīruss, vai ka PCR testi rāda to, ko tiem piedēvē?

Paziņojums par to, ka vispār ir atklāts jauns vīruss, ir nepamatots. Tieši tāpat, kā uzskats par to, ka galvenais diagnozes instruments PCR tests spēj noteikt, vai cilvēks ir slims ar vīrusu vai kļūs slims ar to.

Tas, kas izskatās parezi laboratorijā, nestrādā reālajā dzīvē.
Pirmais eksperiments apstirpinātu vai noliegtu paša PCR testa efektivitāti. Tas atklātu to, vai šis visizplatītākais tests, ko lieto covid-19 diagnosticēšanā, spēj reāli identificēt slimos dabā, cilvēkos, nevis laboratorijas eksperimentos.

Tāds eksperiments nekad nav veikts. Bet tam bija jābūt pirms PCR testēšana vispār tika pieļauta un tās rezultātā izteiktie apgalvojumi par vīrusa daudzumu pieņemti par pamatu slimības noteikšanai.

Jo svarīgs ir vīrusu daudzums – lai noteiktu to, vai vīruss vispār var izraisīt slimību, ir jābūt miljoniem vīrusu, kuri aktīvi pavairojas organismā.

Kā to veikt? Savāciet 500 brīvprātīgos, dažus slimus, dažus veselus. Paņemiet paraugus no tiem un dodiet PCR testētājiem. Tā, lai viņi nezina, kas tie brīvprātīgie ir. Testeri veic diagnozi ar PCR, katram paraugam viņi ziņo, kādu vīrusu un kādu daudzumu vīrusa ir atraduši.

Piemēram, pacientiem 34/57/83/433 ir atrasts liels daudzums vīrusu. Tātad pēc šī testa rezultātiem viņiem jābūt slimiem. Vai viņi ir slimi, vai viņiem ir pazīmes? Tā mēs varam kaut ko saprast –cik precīzi ir šie testi reālajā dzīvē.

Protams, tas nav viss. Tos pašus paraugus jāiedod citiem testētājiem. Vai viņi uzrāda tieši to pašu, vai ir atšķirības?
Tālāk tas pats jāizdara ar vēl citām brīvprātīgo grupām un jāatkārto šis eksperiments vēlreiz. Un tad jāizdara kopējais slēdziens, balstoties uz secināto – vai tests strādā, cik tas precīzs, kāds ir kļūdas %

Otrs svarīgs eksperiments saistīts ar jauna vīrusa atklāšanu, šai gadījumā covid-19.

Pirmkārt, nav tādas laboratorijas iespējas ielīst dzīva cilvēka organismā dzīvajā režīmā un ierakstīt aktīvu vīrusu reprodukcijas procesu. Tuvākais tam ir elektronu mikroskops. Ja ir aizdomas par jaunu vīrusu, pētniekiem ir jāsavāc grupa ļaužu, kuriem varētu būt šī jaunā slimība. No viņiem jāpaņem paraugi. Tālāk, izmantojot precīzus soļus izolācijā un attīrīšanā rezultātus jānovēro un jāfotogrāfē zem elektronu mikroskopa.

Vai katrā no šiem attēliem pētnieki redz tādas vīrusa daļiņas, kādas nav redzētas iepriekš? Ja tā ir un tas pats atkārtojas ar citu cilvēku un pētnieku grupu, tad šis ir veids, kā vistuvāk nonākt līdz jauna vīrusa atklāšanai. Tā darbojas tā sauktā zinātniskā metode.

Vai šādi eksperimenti kaut kur ir veikti? Ja nav, tad viss, ko mēs zinam par vīrusa pandēmiju ir nostāsti, baumas, pieņēmumi, spekulācijas, pseidozinātne un atklāti meli. Un tieši to mēs arī dzirdam un redzam ziņās katru dienu- jauni pieņēmumi, jauni simptomi, jaunas versijas – tā vietā, lai neatkarīgi speciālisti savāktos un publiski veiktu šādus vienkāršus eksperimentus un paziņotu to rezultātus.

Un visi apgalvojumi par to, ka tam jābūt vīrusam, jo mirst daudz cilvēku, ir iekrišana ‘iespējams’ lamatās, jo tikpat labi Mēness var būt no siera – kā mēs varam to zināt, iekams neesam redzējuši un pagaršojuši tā gabaliņu? Ja jums ir vajadzīgs uzturēt mistifikāciju, tad protams, nekādu skaidrību ieviest šajā nedrīkst, citādi izgaisīs noslēpumainības un baiļu aura.

Lai saprastu to, kā viss darbojas, varat palūkot šo video – tajā viena tante atklāti izrunājas – we have not infected enough people with this virus😄 Neesam vēl inficējuši pietiekoši daudz cilvēkus. Ir taču tā, ka patiesība vienmēr kaut kur izlien kā īlens no maisa un āža kāja no glaunā ancuka.
https://www.youtube.com/watch…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s