Cūku vīruss – nākošā projekta sastāvdaļa.

Kamēr visa pasaule ir aizņemta ar viena vīrusa histēriju, mazāk pamanīts paliek kāds cits. Proti, vecā labā Āfrikas cūku gripa- tās uzliesmojums fiksēts tepat Polijā. Turklāt tas sākās jau pagājušā gada beigās, tāpat, kā Ķīnā, bet tagad pastāv iespēja, ka tas pārmetīsies arī uz Vāciju -par to bija arī sižets aizvakar Euronews.

Bet pašā Ķīnā šobrīd šī epidēmija notiek pilnā sparā un no rakstā minētā, tur jau pirms covid epidēmijas bija likvidēti 40% cūku. Un tie taču ir milzīgi apjomi – desmitiem miljonu cūku un tūkstošiem mazo saimniecību ir beigušas savu eksistenci.
https://www.theguardian.com/…/african-swine-fever-outbreak-…

Bet paralēli tas pats sāk notikt arī tepat Eiropā. Tieši Poznaņā, kas ir lielākais cūku centrs Polijā🙂 Turpat blakus ir Vācija, kas arī ir viens no galvenajiem cūkgaļas audzētājiem Eiropā.

Kāpēc tad tā notiek? Varētu jau teikt, ka nelaime nenāk viena. Bet tie, kuri iedziļinās globālistu plānos un saprot to, ka nekas tāpat vien vairs nenotiek, sapratīs arī to, kas notiek šeit.

Tāpēc ir jāatgriežas nesenā pagātnē- pirms sākās covid histērija, bija Tunbergas projekts. Un ir joprojām, tikai pieklususi mediju darbība uz to. Un ir arī ANO plāns līdz 2030. gadam ieviest atjaunojamo resursu tehnoloģijas. Tas ir viens un tas pats plāns – iluziorā cīņa pret CO2 un klimatu paredz to, ka pasaulei ir jāatsakās no patreizējiem ražošanas apjomiem un fosilo kurināmo spēkstacijām, kā arī AES.

Bet tā sauktās ‘zaļās tehnoloģijas’ spēj nodrošināt tikai nelielu daļiņu no tā patēriņa, kas ir šobrīd. Tās nespēj pavilkt tādas milzīgas industrijas, kā gaļas audzēšanu vai moderno rūpniecību nevienā kategorijā. Tātad tas viss ir strauji jālikvidē un jāsamazina. Arī lieko cilvēku tad būs simtiem miljonu, kuriem nebūs nekā, ko iesākt – tas ir loģisks blakusefekts.

Tad kādi priekšdarbi ir jāveic, lai apturētu šo pašu cūkkopības industriju? Vispirms pasaulē parādījās un strauji uzņem apgriezienus karojošie dzīvnieku tiesību aizstāvji un vegāni – tam šobrīd pieslēdzas arī main stream mediji un pat Holivudā sāka iznākt reklāma vegānismam – filma Game Changers.

Kur te ir problēma? Es pats esmu vegāns un man ir iebildumi pret nežēlību kažoku fermās un uzskatu, ka tas ir barbarisms un bez tā var iztikt. Bet vegānisms pa īstam darbojas tad, ja tas ir garīgās attīstības blakusefekts un paralēli tam organisms tiek sakārtots un spēj pāriet uz citu enerģijas avotu – tas prasa laiku un tas prasa zināšanas. Tas ir atsevišķa stāsta vērts. Gaļas ēšana pēc būtības ir tāda pati atkarība, tikai dziļākā, ģenētiskā līmenī izveidota. No tās var atbrīvoties un pāriet pilnībā uz dzīvības enerģju, atmetot vajadzību lietot mirušu masu – tad tam ir arī lielisks efekts uz veselību, imunitāti un pašsajūtu kā tādu.

Bet tad, ja to dara kustības pēc vai sekojot modei, tas ne vienmēr un visiem strādā – ja nav sapratnes par tā visa sakrālo nozīmi un mīlestības uz visu dzīvo – tad parādās visi tie stāsti par sabeigtiem organismiem. Tāpēc masveidā tāda pāriešana nemaz nevar notikt, tas ir katra individuālais apziņas ceļš.

Taču šīs kustības ir apziņu formējošs un spiediena instruments – cilvēkus sāk pieradināt pie domas, ka gaļa ir slikta un no tās jāatsakās- bet tas notiek ļoti agresīvā veidā.
Un otra puse tad ir fiziska šīs industrijas apturēšana – lūdzu jums cūku mēris🙂

Tā kā arī Latvijas cūkkopji var sākt gatavoties savu cūcenieku distancēšanai 2m attālumā vai profila maiņai uz ko citu.

Bet pats trakākais ir šis te – atkal sastopamies ar ‘potenciālu inficēt cilvēkus” Jau 2013. gadā tika minēts, ka nākotnē šis vīruss var pāriet uz cilvēkiem.
https://www.pigprogress.net/…/ASF-could-become-a-human-hea…/

Vai nav kaut kas pazīstams? Tieši tāpat tas bija ar sikspārņu vīrusu, kur 2015. gada himeras vīrusa radīšanas apraksts satur tieši tādu pašu nosaukumu- ‘potenciāls inficēt cilvēkus’ Tas pats bēdīgi slavenais raksts, kurš tagad cirkulē apkārt un kuru noliedz rečekisti un pārējie varas troļļi.
https://www.nature.com/articles/nm.3985

Es nemaz nebūtu pārsteigts, ja kaut kur kārtējā laboratorijā jau notiek šādi darbi šī potenciāla realizēšanā – tagad taču skola rokā un visu laiku ar vienu covid biedēt nevar.

Protams, ka Ķīnas globalizācijas modelis paredz visu sīko saimniecību likvidāciju un megakorporāciju izveidi, kas kontrolē visas zemes un visu ražošanu- ja šo modeli īsteno visā pasaulē, tad arī Eiropā būs tāpat. Arī šeit tiks pilnībā izskaustas jebkādas mazās un vidējās saimniecības un ieviests totāls milzu kompāniju monopols.

Taču alternatīvais globalizācijas scenārijs ir tieši pretējs – tam ir jābūt sadarbībai starp valstīm un daudzām mazākām, bet ekoloģiski tīrām saimniecībām. Bet par šiem scenārijiem, kas ir brūkošais Rietumu, austošais Ķīnas un kāda tam ir saprāta alternatīva, par to būs atsevišķi raksti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s