6 jaunie ‘vīrusa’ simptomi- plāndēmijas mistifikācijas II fāze.

Pirms dažām dienām CDC – ASV slimību kontroles centrs nāca klajā ar paziņojumu, ka trim esošajiem vīrusa simptomiem tiek pievienoti vēl seši. Līdz šim tie bija sekojoši – drudzis, klepus un elpas trūkums.

Taču tagad klāt nākušas klāt muskuļu sāpes, aukstuma sajūta, konvulsijas ar aukstuma sajūtu, galvassāpes, iekaisis kakls un garšas/ožas sajūtas zudums. Kopā tagad ir 9.
https://www.forbes.com/…/cdc-here-are-6-new-possible-symp…/…

Ko tas nozīmē? Iedomājieties situāciju uz šodienu – par spīti visa veida centieniem pierādīt pasaulei, ka ir kaut kāda pandēmija, tas vienkārši nesanāk. Pat rakstot iekšā visus false positive notestētos kā saslimušos vai mirušos, statistiku neizdodas uzdzīt uz augšu, mirstības līknes faktiski visur iekļaujas ikgadējās gripas ietvaros, aizvien vairāk parādās pētījumi par lockdown neefektivitāti, sociālās distancēšanās un masku nēsāšanas bezjēdzīgumu un kaitīgumu.

Ironiski ir tas, ka pašas PVO lapā jau 2019. gada oktobrī ir atrodams ziņojums par to, ka visu šo ierobežojumu efekts ir ļoti minimāls. Jo ideja par to efektivitāti nāk nevis no reāliem eksperimentiem, bet no teorētiskiem pētījumiem un datorsimulācijām.
https://www.who.int/…/public_health_measures/publication/en/

Pat ar visu šo viltus statistiku uz šobrīdi ir izdevies inficēt tikai 0.04% planētas iedzīvotāju, kur parastā gripa katru gadu skar 9-10% populācijas un nekāds planetārs arests nav piemērots. Turklāt daudzās valstīs sākas arī iedzīvotāju protesti, ASV 1. maijā nozīmēta nacionāla mēroga demonstrācija pret šiem bezjēdzīgajiem ierobežojumiem. Prāgas tiesa atzinusi vairākus no šiem ierobežojumiem par pretlikumīgiem.
https://news.expats.cz/…/breaking-prague-court-cancels-cze…/

Faktiski, ja vadītos pēc veselā saprāta, viss šis teātris sen bija jāizbeidz un jāliek cilvēki mierā. Taču ko darīt, ja jūs esat vīrusa mistifikatori un jums jau ir atcelti pulcēšanās pasākumi visa gada garumā, sporta, kultūras un citi pasākumi, bet vakcīnas sola tikai pēc kāda tur gada vai vēl ilgāk? Kā turpināt uzturēt cilvēkos ilūziju par to, ka vīruss ir briesmīgs un visi tūlīt mirsim, ja Bils mūs neizglābs ar vakcīnām? Vienīgais mistifikatoru ‘panākums’ ir tas, ka no ierobežojumu sekām šur tur jau sāk mirt vairāk cilvēku, kā no tā paša vīrusa.

Nu lūk – tāpēc arī ir vajadzīgs paplašināt vīrusa definīciju un pievienot tam jaunus simptomus, par cik oriģinālu un savu, tikai tam vien raksturīgu simptomu nemaz nav – jāaizņemas no citām kaitēm. Un ja agrāk jums varēja būt vienkārši klepus, vienkārši sāpēt galva vai muskuļi, vienkārši piemesties kaut kāda saaukstēšanās vai tml – tagad jums būs covid😀 Un nedomājiet runāt pretī ekspertiem un Rebaltikai.

Vēl vairāk -tā kā visiem saprātīgiem cilvēkiem ir redzams, ka šis vīruss nekā neskar ne bērnus, ne pieaugušos līdz tai riska grupai 65+ ar citām slimībām, mistifkatoru mediji nāk klajā ar šausmu stāstiem. Viens no tādiem ir 25. aprīļa raksts Washington Post.

Tajā rakstīts, ka kādi cilvēki ap 30-40 gadiem esot miruši no triekas, asins padeves traucējumiem un vēl kādiem tur neparastiem simptomiem. Kas gan cits tas varētu būt, ja ne vīruss, kurš tagad uzbrūk arī visiem citiem orgāniem, ne tikai plaušām?
https://www.washingtonpost.com/…/strokes-coronavirus-young…/

Tas nekas, ka medicīnas vēsturē var atrast neskaitāmus gadījumus un šādu ‘dīvainu’ simptomu aprakstus un tos var izraisīt da jebkas – galvenais ir tagad intensīvi ziņot par mistiskām nāvēm visās tajās sabiedrības grupās, kuras šis vīruss neietekmē vai kuras to izslimo nemanāmā veidā.

Tā arī mūsu mediji neatpaliek – UK tagad arī bērniem esot konstatēti jauni un mistiski simptomi.
https://jauns.lv/…/383360-arstus-bridina-par-bistamu-sindro…

Tas nozīmē tikai to, ka cilvēkos ir jāturpina uzturēt paniku no kaut kā jauna, nezināma un bīstama un jāiesaista arī tās vecuma grupas, kuras līdz šim nekā nereaģēja uz šo vīrusu. Vismaz jārada tāds iespaids. Un domāju, ka nebūs ilgi jāgaida uz to, lai CDC pievienotu vēl jaunus simptomus, tāpēc ka tagad viss, kas cilvēkam var kaitēt, ir tikai no covid.

Bet smaržas un ožas zudums jau 20.gs 60tajos tika aprakstīts kā bieži vienīgā pazīme tiem, kuri saskārušies ar pārlieku elektromagnētiskā starojuma ietekmi. Pievērsiet tam uzmanību.

Ja cilvēku notriec auto, pie kura stūres atrodas cilvēks ar pozitīvu covid testu, tad arī notriekto mierīgi var pieskaitīt pie covid upuriem😀 Tas teorētiski ir pareizi un tieši tā arī darbojas Gebelsa “patiesības ministrija’.

Un cik ļaužu tagad iekritīs uz šo, II mistērijas fāzi?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s