Plān-dēmijas otrais vilnis – blakusefektu iedarbība.

Kā jau varēja gaidīt, pandēmijas afēras rezultātā sāk notikt tas, ko ikviens saprātīgs cilvēks varēja saprast un paredzēt ilgi pirms tam. Proti, nejēdzīgo ierobežojumu un medicīnas pakalpojumu nepieejamības dēļ cilvēki sākuši mirt vairāk, kā no paša tā sauktā vīrusa.

Pamazām sāk veidoties arī statistika uz ziņojumi šajā sakarā.

Tiek ziņots, ka Anglijā līdz pat 2000 cilvēkiem nedēļā mirst no tā, ka šīs histērijas dēļ nespēj saņemt parastos medicīniskos pakalpojumus.
https://www.telegraph.co.uk/…/two-new-waves-deaths-break-n…/

Arī Austrijā secināts, ka marta mēnesī no neārstētām sirds slimībām nomiruši vairāk cilvēku, kā no šī vīrusa, jo nav bijuši pieejami attiecīgie pakalpojumi.
https://academic.oup.com/…/10.1093/eurheartj/ehaa314/5820829

Arī Beļģijā tiek ziņots, ka mirstība palielinājusies par 50% tieši aprūpes namos, kur tikai 6% gadījumu konstatēts šis covid, bet pārējie 94% ir vai nu ‘aizdomīgie’ gadījumi, vai vispār miruši no tā, ka netiek aprūpēti, kā pienākas. Tas pats arī Itālijas aprūpes namos – tur ziņo par 1822 mirušajiem Lombardijā, kuru nāves iemesls nav zināms. Drīzāk jau ir zināms – daudzi aprūpes darbnieki vienkārši ir aizbēguši un atstājuši viņus tur vienus pašus.
https://covid-19.sciensano.be/…/Meest%20recente%20update.pdf

Tai pašā laikā daudzās valstīs tiek ziņots par to, ka slimnīcu vietas faktiski ir tukšas, piemēram, Vācijā vidēji tukšas ir 41% vietu, dažos departamentos pat 70%.
https://www.zeit.de/…/kliniken-coronavirus-intensivbetten-p…

Nu lūk, apkopojot šo situāciju, rodas loģisks secinājums – ir sācies tas ‘otrais’ vilnis, kam plusā nāks vēl visi tie miljoni bezdarbnieku un izmisušo. Ir izveidota dīvaina situācija- cilvēkiem neļauj strādāt un neļauj saņemt medicīnas pakalpojumus, bet tai pašā laikā slimnīcu vietas daudz kur ir tukšas.

Tāda situācija nevar rasties dabiski, jo tā ir absurda un neloģiska, taču tāda tiek uzturēta, lai sasniegtu nepieciešamos mērķus, kurus viens pats vīruss nekad nevarētu sasniegt. Toties tagad visu to varēs mierīgi norakstīt uz pandēmiju kā iemeslu, kaut gan viss ir tieši otrādi. Jo ilgāk tiks uzturēta šī panika un ierobežojumi, jo lielāks būs šis otrais vilnis un tas var tālu pārsniegt pašam vīrusam piedēvēto statistiku.

Vai tad Latvijā visas slimnīcas ir pārpildītas ar tiem dažiem desmitiem slimnieku un visi citi ārsti ir aizņemti, jebšu viņi bezjēdzīgi sēž mājās un visi pakalpojumi ir vienkārši atcelti? Kaut kā mūsu prese neko nestāsta par to, cik cilvēku šeit nomiruši šajos mēnešos no tā, nav saņēmuši medicīnas aprūpi – droši vien jāsecina, ka visi te ir veseli un visas citas slimības ir atmetuši🙂

Tikmēr jenkiju ieliktenis Kariņš saņem uzslavas par kārtējo ‘veiksmes stāstu’ britu presē. Lai dies’ nogrābstās – bet laikam taču visu dara pareizi un Anglijas 2000 mirstošie nedēļā bez aprūpes ir kaut kāds paraugs, uz ko tiekties.

Šis video izsaka visu par afēras efektu.
https://mashable.com/…/unemployment-graph-coronavirus-gam…/…

Jautājums tikai par to, kad tiks sodīti atbildīgie par šiem noziegumiem pret cilvēci?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s