Wuhan dzīvnieku tirgus video, kas nav no Ķīnas.

Godīgi sakot, tagad grūti pat saprast, kura šobrīd skaitās tā oficiālā vīrusa izcelsmes versija, kuru saskaņā ar rečekistu un faktu pārbaudītāju atļauju drīkst pieņemt par īsto un vienīgo🙂

Ja pareizi saprotu, tad oficiāli viss sākās ar Huanan rajona dzīvnieku tirgu Wuhan pilsētā, kur tirgojot dažādus dzīvniekus un tos pašus nelaimīgos sikspārņus, no kuriem viens ir bijis liktenīgais. To apēdot, kāds ķīnietis ir inficējies ar šo vīrusu un tad sākās tā strauja izplatība. Laikam kaut kā tā?

Nu lūk, šoreiz mēs pat neapspriedīsim visas citas versijas, par blakus esošo bio-laboratoriju vai to, ka vīruss jau sen cirkulēja citās valstīs un daudzi slimoja ar pneimonijai līdzīgām pazīmēm ilgi pirms tam. Šoreiz tikai par šo pašu tirgu. Janvārī parādījās šis video, kur parādīts tas tirgus un cilvēki sāka šausmināties par to, kādi briesmoņi ir ķīnieši un ko viņi tur ēd.
https://www.youtube.com/watch?v=0V7fyjaFOwQ

Jā, izskatās diezgan nelāgi, redzami visādu zvēriņu kautķermeņi, tai skaitā arī sikspārņi.

Bet kur tad ir problēma? A problēma ir tajā, ka šis video patiesībā nemaz nav no Huanan un pat ne no Ķīnas. Šis pats video tika publicēts nedēļu ātrāk un tas ir filmēts Langowan provincē Indonēzijā.
https://www.youtube.com/watch…

Tajā Huanan tirgū sikspārņus nemaz netirgo, pat wikipedia publicētajā sarakstā to nav. Ir viss kaut kas cits, bet sikspārņu nav.
https://en.wikipedia.org/w…/Huanan_Seafood_Wholesale_Market…

Nu lūk – atkal kārtējā nianse, kura īsti neiet kopā. Var jau teikt, kāda tam nozīme, gan jau arī Ķīnā ir tieši tāpat un viņi ir tādi paši cūkas, kā indonēzieši😀 Tikai rodas jautājums – kāpēc tad to nianšu, kuras neiet kopā, ir tik daudz un tās lien ārā pa visām vīlēm?

Skaidrs, ka liela daļa var arī neatšķirt indonēzieti no ķīnieša, bet nu tomēr- ja reiz oficiālā versija mums saka, ka vainīgs ir Ķīnas sikspārnis un ļaudis pavelkas uz šādu video, kas vispār nav no Ķīnas, tad taču kāds apzināti manipulē ar šo informāciju un veido attiecīgu ilūziju, kuru turklāt vēl uzspiež ar varu.

Nākošais jautājums, protams, ir gluži loģisks – kāpēc tad epidēmija nesākās Indonēzijā, kur šie tirgi ir tādi paši un vēl šausmīgāki?

Varbūt tāpēc, ka tur tomēr nav blakus bioloģiskās laboratorijas un Indonēzijas ekonomika nav globāla mēroga spēlētājs, tur neplāno ieviest sociālo kredītu sistēmas un totālu izsekošanas kontroli😉?

Vai nešķiet dīvaini, ka uz Indonēzijas 267 miljoniem iedzīvotāju ar šādiem tirgiem un antisanitāriem apstākļiem un bez modernās Rietumu medicīnas uz doto brīdi nav pat 700 nāves gadījumi, kamēr tajās pašās ASV ar ‘modernāko medicīnu’ un ‘pareizāko dzīvesveidu’ jau esot 52.000+ šī vīrusa upuri?

Kaut kāds stipri jocīgs tas vīruss🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s