Letālas injekcijas covid slimniekiem Ņujorkā?

Nesen uzdūros tādai ziņai dažos alternatīvos mediju avotos, kam, protams, nav un nevar būt nekāda apstiprinājuma ‘oficiālajos’ medijos. Ziņa ir sekojoša –

Kāda korona vīrusa inficēta sieviete paziņo, ka viņa un citi pacienti tiek nogalināti Ņujorkas slimnīcā ar letālas injekcijas devu.

Sieviete no Dominikanas republikas atstājusi pirms nāves balss ziņojumu. Tajā viņa pastāsta par to, ka tur slimie tiek nogalināti ar šādu injekciju, lai ātrāk atbrīvotos no tiem.

Gertrudis Taveras no Santo Domingo dzīvoja Bruklinā un viņai tika diagnosticēts korona vīruss un viņa tika nogādāta slimnīcā, kur nomira. Bet pirms tam 49 gadus vecā sieviete atstāja balss ziņojumu saviem radiniekiem. Viens no tiem to ir publicējis soctīklos ar brīdinājumu radiniekiem uzmanīties, kas notiek Ņujorkas slimīcās. To video arī var atrast, tikai tas ir spāņu valodā.
http://tapnewswire.com/…/probably-and-definitely-banned-ev…/

Protams, tas avots nekādā ziņā nav pārbaudāms un šī ziņa pati par sevi no pirmā uzmetiena šķiet pilnīgi absurda un neticama – es tai arī nebūtu pievērsis īpašu uzmanību, taču ir viens “bet”.

Proti, ir vēl cita ziņa, kas jāņem vērā un šis avots jau ir pavisam kas cits – tas ir ASV Associated Press ziņu aģentūra. Tur 21. aprīlī parādījās raksts, ka grupa farmācijas speciālistu, sabiedriskās veselības speciālistu un intensīvās aprūpes ārstu ir nosūtījuši vēstuli ASV štatu departamentiem, kuri atbildīgi par nāves sodu izpildi. Tajā tiek lūgts izsniegt slimnīcām tos preparātus, kurus lieto nāvessoda izpildē ar pamatojumu, ka tie var palīdzēt tiem pacientiem, kuri ir pieslēgti pie ventilatoriem.
https://apnews.com/29719f13fe4c63b3625cc178fa1d0b50

Tātad vēlreiz – tiek prasīts izsniegt letālo injekciju preparātus slimnīcām, lai izmantotu tos pie ventilatoriem pieslēgto covid slimnieku..ārstēšanā?

ASV 25 štatos ir nāvessods. Un tāpēc attiecīgiem departamentiem ir kaut kādi šo preparātu uzkrājumi. Kaut arī nav skaidra katra štata attieksme vai atbilde uz šo vēstuli, šī pati aģentūra raksta, ka šo tā saukto pretsāpju zāļu pieprasījums ir pieaudzis par 73%. Tāpēc to sāk trūkt.
https://apnews.com/644302ec76172aafbedb00a2626358bc

Nu lūk- ja pirms tam ziņa par šo sievieti un viņas teikto varēja likties pilnīgi neticama, tad saliekot kopā šīs abas ziņas plus vēl iepriekš minēto ziņu par to, ka ASV slimnīcas Medicare ietvaros saņem naudu par katru covid diagnosticētu pacientu un visvairāk tieši par ventilatoriem pieslēgtajiem, situācija kļūst mazliet spokaina. Iznāk, ka vienas un tās pašas zāles tiek izmantotas gan covid slimnieku anestēzijā/paralīzē, liekot viņus uz ventilatoriem, gan nāvessoda izpildē. Kur tad tajā tagad ir atšķirība? Kur ir tā robeža, kad deva ir ‘nedaudz’ virs normas un cilvēks vairs nepamostas?

Jāatceras vēl, ka tie 39.000 dolāru par katru ventilatoram pieslēgto ir vienreizēja samaksa – tāpēc slimnīcai ir izdevīgi ātrāk tikt vaļā no iepriekšējā un pieslēgt nākamo. Un tagad gan rodas pamatots jautājums – vai varētu būt tā, ka šie cilvēki tīšuprāt tiek vienkārši nogalināti, lai turpinātu uzburt miršanas statistiku, kura citādi vienkārši jūk pa vīlēm? Vai varētu būt tā, ka iesaistītās personas par to vēl saņem arī naudu?

Nu ko, secinājumus izdariet paši, kas šai pasaulē notiek.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s