Kas ir sociālo kredītu sistēma?

Vakardienas rakstā es pieminēju to, ka Microsoft ir patentējis jaunu kriptovalūtas formu. Tādu, kas reaģē uz fiziskā ķermeņa reālā laika biometriju. Tomēr šo projektu ir vērts izcelt atsevišķi, jo tas ir kaut kas īpaši pretīgs, taču vienlaicīgi tas ļoti labi raksturo to, kādi plāni attiecībā uz cilvēku parasto šobrīd tiek realizēti.

Tātad, kas rakstīts patenta anotācijā?

Cilvēka ķermeņa aktivitāte saistībā ar lietotājam piešķirto uzdevumu var tikt izmantota kriptovalūtas ģenerēšanā jeb tā sauktajā ‘mining’ procesā. Serveris var uzdot uzdevumu lietotāja ierīcei, kura ir komunikatīvi savienota ar šo serveri. Sensors, kurš savienots ar ierīci, var reģistrēt lietotāja ķermeņa aktivititātes. Kriptovalūtas sistēma, kura ir komunikatīvi savienota ar lietotāja ierīci, var pārbaudīt šo ķermeņu datu atbilstību tiem nosacījumiem, kurus uzstādījusi šī sistēma un piešķirt kriptovalūtu tam lietotājam, kura ķermeņa aktivitāte atbilst uzstādītajam nosacījumam.

Kas tie par parametriem, kuri tiks mērīti, arī ir norādīts – tas ir ķermeņa magnētiskais starojums, temperatūra, ķermeņa šķidrumu plūsmas, smadzeņu viļņu aktivitāte. Tad visus šos parametrus sistēma konfigurē, aprēķina un secina, vai tie atbilst kaut kādam servera uzstādījumam un tas tiek konvertēts kriptovalūtā.
https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf…

Nu, kā jums tas patīk? Doma taču šeit ir ļoti vienkārša – ja jūs uzvedaties tā, kā prasa sistēma, tad jums piešķir kaut kādas pseido-naudiņas. Tas principā ir pavisam citas sabiedrības veidošana, kas balstās uz tā saukto sociālo kredītu sistēmu, kas jau tiek ieviests Ķīnā. Tur tiek testēti dažādi šīs sistēmas veidi, bet pamatdoma ir tāda, ka visiem pilsoņiem tiek piešķirts vienāds sākotnējais punktu skaits, piemēram, 1000. Un tad atkarībā no viņu uzvedības un rīcības, paklausības varai un visu tās likumu ievērošanas šis skaits vai nu palielinās, vai samazinās – attiecīgi arī ir lielākas/mazākas iespējas izmantot kaut kādus pakalpojumus un bonusus.

Savukārt tie, kas dara kaut ko tādu, kas varai nepatīk, caur šo sistēmu tiek diskreditēti un tiem tiek liegtas dažādas iespējas -ierobežojumi ceļot, iegādāties īpašumus utt.

Protams, lai varētu realizēt tādu projektu, ir nepieciešams ieviest totālu kontroles un personas atpazīšanas sistēmu, digitālo izsekošanu un biometrisko datu bāzi – tam visam pamatā, protams, atkal ir 5G platforma.
https://www.wired.co.uk/…/china-social-credit-system-explai…

Tagad iedomājieties – jūs atļaujaties publicēt FB kaut kādu savu viedokli par pastāvošo iekārtu un par to sistēma atņem šos punktus – darot to atkārtoti, jūs nonākat melnajā sarakstā un tiekat ierobežots pārvietoties, finansiāli, tiek atteikti dažādi pakalpojumi – tas viss jau ir realitāte Ķīnā. Tāpēc pēdējais laiks ir iestāties pret šādu verdzības iekārtu un saprast visus tos soļus, kādi tiek īstenoti šai sakarā, sākot ar 5G, beidzot ar šādu kriptovalūtu un ‘pātagas-burkāna’ sistēmas ieviešanu sabiedrībā.

Te sen vairs neiet runa par 5G ‘frekvencēm’ un “fizikas ekspertiem”, kuri ar savu tukša runāšanu par tā visa nekaitīgumu nemitīgi cenšas novirzīt no galvenās bīstamības – jā, elektromagnētiskais starojums ir ļoti kaitīgs, bet vēl bīstamāks ir patiesais nodoms, kāpēc šī sistēma tik intensīvi visur tiek uzstādīta, neko neprasot iedzīvotājiem.

Lai to izdarītu, ir nepieciešams sabiedrību nomocīt ar šo vīrusu un ierobežojumiem tik tālu, ka tā būs ar mieru piekrist tam visam, lai tikai viņus izlaiž ārā saulītē. Lai varētu tam pretoties, ir jāizprot visa šī kopējā aina – ideja, kāda tā ir. Citādi kāds tiešām vēl var padomāt, ka 5G ir tikai kaut kāds ātrāks internets spēlītēm un tur nekā slikta nav – ir taču daudz tādu vientiešu visapkārt🙂

Taču šī sistēma jau nozīmē to, ka ar cilvēku dzīvēm faktiski notiek spēle – virtuāla simulācija, kuru kāds vada, līdzīgi kā mēs tagad daudzi esam spēlējuši spēlītes uz PC vai konsolēm, tikai tagad kāds tieši tāpat vēlas spēlēties ar mums.

Mosties, svabadais gars!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s