Kas ir web 4.0 jeb Neironet?

Kā jau ne reizi esmu teicis, vīrusa histērijas aizsegā tiek bīdītas daudzas lietas, kuras, pateicoties daudzu cilvēku paniskai apmātībai un aprobežotībai, tagad var strauji pavirzīt uz priekšu.

Viens no šiem projektiem ir tā sauktais web 4.0. Lai saprastu, kapēc 4.0, jāsalīdzina ar iepriekšējiem trim.

Web 1.0 bija pats pirmais internets, kurā varēja veidot lapas, izvietot informāciju, bet tajā nebija iespējas interaktīvai komunikācijai. Tā bija informatīvā plūsma tikai vienā virzienā, uz lietotāju.

Tam sekoja web 2.0 – tad parādījās pirmie soctīkli, forumi, blogi – radās iespēja komunicēt abos virzienos, ģenerēt saturu un dalīties ar to tīmeklī.

Ap 2006. gadu parādījās web 3.0. Tajā jau ir mākslīgā intelekta klātbūtne, iespēja izmantot tīklu kā datu krātuvi, lietotājs un tīkls pamazām saplūst kopā – tagad var dzīvot tajā un iet ‘live’ – var tajā mācīties, strādāt, pasūtīt preces, faktiski tas daudziem ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu un nav pat vajadzības iet ārā no mājām.

Turklāt tagad intensīvi notiek vēl papildus aplikāciju izstrāde – ir virtuālie bāri, virtuālās riteņbraukšanas sacensības utt – ļaudis tiek intensīvi pieradināti pie domas, ka visu to, kur agrāk bija vajadzīga dzīva saskarsme un socializācija, var atcelt un visu var darīt mājās pie monitora – tai skaitā arī Līgo vakarā būt kopā ar draugiem virtuāli – tā tas šovasar ir ieplānots, jo visur tiek atcelti ļaužu pulcēšanās pasākumi, pat slavenais Oktoberfest, kas notiek tikai oktobrī.

Bērnu piespiešana atrasties ciparu vidē pati par sevi ir ārkārtīgi kaitīga un bīstama, tapēc ka neviens taču nav atcēlis elektromagnētiskā starojuma kaitīgumu uz šūnām un smadzenēm un likt bērniem atrasties caurām dienām tādā vidē ir noziegums – taču ak vai – vīruss. Tagad viss ir attaisnojams.

Varētu šķist, ka tas jau ir neprāta galējā stadija, taču nē – tas ir tikai solis uz nākošo ‘evolūcijas’ posmu jeb web 4.0 – tā ir cilvēka integrācija virtuālajā vidē, kā tas ir parādīts vairākās filmās – slavenais Avatar vai nesenākais Ready Player One. Tur cilvēks pilnībā dzīvo virtuālā pasaulē ar savu ‘alter ego’ jeb avataru un visas darbības notiek tur.
https://www.criticalcase.com/blog/what-is-web-4-0.html

Un tad seko projekts Neironet. Tas nozīmē saikni starp cilvēka smadzenēm un kopējo virtuālās apziņas informatīvo lauku.

Jau 2011. gadā iznāca viena šāda neiro integratora grāmata, kurā tāda pasaule ir aprakstīta – tajā cilvēka smadzenes ir pilnībā integrētas šajā jaunajā pasaulē un viņš tur var ar domu un nervu impulsiem lietot datoru, braukt ar auto un komunicēt savā starpā.
https://books.google.lv/books/about/Beyond_Boundaries.html…

Web 4.0 ir paredzēts ieviest ap 2030. gadu- tas sakrīt ar ANO agendu par ‘atjaunojamo resursu’ planētu un sabiedrības transformāciju – tas nozīmē izārdīt visas esošās struktūras un ekonomiku, tapēc, ka tas viss balstās uz fosiliem resursiem un atjaunojamie spēj uzturēt tikai nelielu daļu ražošanas un cilvēku. Pārējais viss ir lieks. Tagad saprotat, kāpēc tāda steiga un kāpēc parādījās Tunberga un tai seko vīruss? Ir tikai 10 gadi laika.

Paralēli tam mūsu vecais paziņa Bils nodarbojas ne tikai ar planētas vakcināciju – Microsoft nesen ir patentējis kaut ko pavisam interesantu – jaunu kriptovalūtu, kura izmanto cilvēka ķermeņa aktivitātes. Šis ir vēl viens solītis cilvēka integrācijā kopā ar mašīnām – tas ir transhumānisms un šī ideja nav jauna, bet tagad tai ir dota zaļā gaisma visos līmeņos.
https://auxx.me/new-cryptocurrency-system-using-body-acti…/…

Protams, šis ir tikai īss ieskats tajā, kas tiek gatavots. Bet ir jāsaprot, ka šis vīruss ir tikai daļa no kopējā plāna un tam ir daudzi mazi solīši, kas seko viens otram. Pirms kāda laiciņa pasaulē bija slavena Pokemon Go spēle, kur lietotājam bija jāķer pokemons reālajā vidē.

Varētu domāt, ka tā ir kaut kāda izklaide, taču tā bija jau tieši šīs sistēmas noslīpēšana, kur cilvēks tiek pieradināts skatīties uz pasauli caur virtuāliem datiem un vienlaicīgi tā ir masu apziņas un pārvietošanās kontrole. Par Neironet projektu visa informācija ir šeit.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Нейронет

Tagad cilvēkus spiež palikt mājās un aizvien vairāk izmantot ciparu tehnoloģijas – nākošais solis ir uzsākt pamazām integrēt cilvēka ķermeņos šīs tehnoloģijas – tie ir gan čipi, ar ko ‘ērti atvērt durvis’, kas jau notiek Zviedrijā un tepat Igaunijā, gan digitālie marķieri, ar ko atzīmēt vakcinētos, gan DNS struktūras izmainošās vakcīnas, par kurām rakstīju iepriekš un perspektīvā arī nano-čipi un tās tehnoloģijas, kuras nepieciešamas smadzeņu integrācijai kopējā Brainet – par to, starp citu, rakstīja jau Herberts Velss savā tāda nosaukuma grāmatā 1936-1938 gadā. https://en.wikipedia.org/wiki/World_Brain

Tas nozīmē pilnīgu cilvēka identitātes, sociālo tradīciju, apziņas, brīvās gribas un personības/psihes sagraušanu un pieslēgumu kopējam tīklam, kur viņa dzīvi un emocijas pilnībā var kontrolēt šīs sistēmas radītāji, kuri paši, protams, savus bērnus audzina un apmāca ar dzīvo kontaktu, bet šī sistēma ir paredzēta tam, lai tajā saslēgtie ciparu vergi apkalpotu tos, kuri sevi pasludinājuši par šīs planētas īpašniekiem.

Un tagad tikai no mums pašiem ir atkarīgs, vai mēs spējam saskatīt kopainu un gala produktu un iestāties pret to, vai arī mierīgi ļaujamies sevi bīdīt solīti pa solītim tuvāk šim projektam, bļaujot par ‘sazvērestības teorijām’ vai to, ka tas nekad nevar tā būt. Mērķis tam visam ir e-planēta, kam arī ir nepieciešama 5G platforma – tajā visi ir saslēgti vienotā mākslīgā apziņā.

Tā kā viss var būt un viss notiek jau ļoti strauji – kā zināms, netrūkst arī to, kuri iedomājušies sev kaut kādus uzlabojumus caur šo sistēmu- velti ceriet, ko daba nav devusi, to arī mašīna neuzlabos🙂

Taču cilvēku brīvā griba un gars nav ieslogāms mašīnās – tas pretojas un kopā mēs varam apturēt šīs sistēmas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s