Bils, ‘labais klubs’ un Rotšildu kapitāls.

Interesanti, vai kādam ir ienācis prātā uzdot jautājumu, kāpēc visus šos gadus pasaulē ir bijis pieņemts, ka visi mediji publicē un tiražē viena cilvēka viedokli attiecībā uz planētas nākotni un visu cilvēku veselību? Tas ir Bils, kurš nemitīgi uzstājas visās konferencēs un stāsta par saviem plāniem cilvēces vakcinācijā, taču nez kāpēc sabiedrībā nekad nav bijusi kaut kāda publiska apspriešana par šo tēmu.

Neviens žurnālists nav izaicinājis Bilu uz diskusiju, neviens nav uzdevis jautājumus par to, kāpēc cilvēks bez nekādas medicīniskās izglītības pēkšņi ir kļuvis par vadošo speciālistu sabiedrības veselības jautājumos, nav pavaicājis un piedāvājis publiski diskutēt par to, cik šīs programmas ir drošas, kas patiesībā ir šo vakcīnu sastāvā un tamlīdzīgi – mediji darbojas tikai kā šo plānu izziņotāji tā, it kā tas viss ir iepriekš nolemts un nekādi jautājumi šajā sakarā vispār nav nepieciešami.

Tikai tagad cilvēki pasaulē ir kaut ko sajutuši un sākuši protestēt – bet visu laiku cilvēce ir dzīvojusi elites uzburtajā informatīvajā laukā gluži kā hipnozē.

Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka Bils šeit nav viens – viņš ietilpst lielākā plānā. Šī plāna redzamā daļa ir tā sauktais ‘labais klubs’ – tajā apvienojušies miljardieri ‘filantropi’ Geitss, Soross, Tērners, Bafets un toreiz vēl D. Rokfellers, kā arī Opra Vinfija. Ir arī citi, mazāk zināmi. Šie ‘filantropi’ arī ir tie, kas kontrolē arī masu medijus un dažādas sabiedriskās organizācijas. Kurš tad uzdos viņiem neērtus jautājumus? Bet tieši šis klubs toreiz atklāti aicināja samazināt planētas iedzīvotāju skaitu -tagad tikai tiek meklētas labākās metodes, kā to izdarīt. Arī vietējie rečekisti ir tiešā veidā saistīti ar Sorosa organizāciju un šo pašu ‘labo klubu’ līdz ar to – kādu tad viedokli viņi uzskata par vienīgo pareizo?
https://www.theguardian.com/…/new-york-billionaire-philanth…

Vēl dziļāk skatoties, mēs redzam to, ka ir tāda Vanguard group investīciju kompānija, kuras kapitāls ir ap 2 triljoniem – tai vienlaicīgi pieder daļa gan Microsoft, gan Monsanto akciju. Kas ir Monsanto ar savu ģmo un ķīmiskajām indēm, nav nekāds noslēpums – bet es atgādināšu to, ka tieši šī kompānija savulaik piegādāja ASV armijai bēdīgi slaveno Agent Orange Vjetnamā, ar kuru tika indēti džungļi un augsne, kas vēlāk noveda pie šausmīgiem izkropļojumiem nākošajās paaudzēs Vjetnamas bērnu populācijā. Filantropija, vai ne?

Vēl tālāk – Vanguard group ietilpst Rotšildu kapitālā – bet tas savukārt kontrolē jau pilnīgi visu – tam pieder gan Microsoft, gan Apple, gan lielo mediju un farmācijas kompāniju akcijas.
https://www.holdingschannel.com/…/stocks-held-by-rothschi…/…

Faktiski var teikt, ka tas ir kapitāls, kurš kontrolē visu to, ko mēs redzam, dzirdam, ēdam, lietojam, domājam un jūtam – kamēr cilvēks dzīvo šajā hipnozē, viņam liekas, ka ir kaut kāda izvēles iespēja, ko skatīties, ko lietot, ka šīs kompānijas savā starpā konkurē, lai piedāvātu cilvēkam labāko- bet patiesībā aiz visa stāv vieni un tie paši akcionāri un viņu vienotā ideja, ko ļaužu masām vajag, bet ko nevajag redzēt un zināt.

Taču, ja cilvēks kļūst vērīgs, tad viņš var pamanīt lietas, kuras ir turpat acu priekšā. Piemēram to, kādas grāmatas lasa Bils – viņa kaudzītes augšpusē tā zilā ir grāmata “Kā melot ar statistiku” Jābūt interesantai grāmatai, vai ne?
https://en.wikipedia.org/wiki/How_to_Lie_with_Statistics

Var pavaicāt arī to, kas ir atļāvis Bilam praktizēt medicīnu bez ārsta izglītības un sertifikāta. Un daudz ko citu. Taču tagad mediji un vietējie ‘blogeri’ izspēlē nākošo triku – pret Bilu esot vērsta idiotu sazvērestība😄 Tā kā cilvēku sašutums aizvien pieaug, tad ir jādomā, kā viņus padarīt par izsmieklu. Nu bet šis viss taču arī sen zināmas metodes. Gatavojamies hipnozes nākošajam līmenim.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s