Jaunās DNS vakcīnas – gēnu inženierijas eksperiments.

Šībrīža notikumi var attīstīties vairākos virzienos. Viens no tiem, kas ir visnelāgākais un kas visiem kopā jāaptur, ir tā sauktās DNS vakcīnas.

Kas tas ir un ar ko atšķiras no parastajām, kuras tāpat jau ir gana kaitīgas? Deep state runasvīrs Dr. Faucci ir iesaistīts šo tehnoloģiju izmēģinājumos jau pirms vairākiem mēnešiem.
https://www.nbcphiladelphia.com/…/second-us-study-…/2357407/

Lietas būtība ir tajā, ka organismā tiek ievadīts sintezēts gēns, kurš tur veido kaut kādu mākslīgu imunitāti. Taču padomāsim par to – tas vairs pat nav čipošana, par kuru tik daudz runā un kuru tik ļoti noliedz rečekisti un oficiālie mediji – tas ir kaut kas vēl briesmīgāks. Tās ir neatgriezeniskas DNS izmaiņas! Ja čipu vēl teorētiski var izņemt un atvienoties no sistēmas, tad šo vairs neizņemt nekad – tas integrējas gēnos, DNS un veic tur izmaiņas, kur sekas nav pat iespējams prognozēt.

Par šo tehnoloģiju rakstīts jau 2015. gadā. Tur arī ir pateikts tas, ka jau tad notiek eksperimenti gēnu pārnešanā uz dzīvniekiem un cilvēku testi arī drīz sekos. Ievadot šos sintētiskos gēnus pērtiķu muskuļos, šie tā saucamie zinātnieki dzīvniekus ģenētiski pārveido. Tālāk – sintētiskais gēns tiek integrēts cilvēka DNS struktūrā – ja viss notiek kā plānots, tad tas dod instrukcijas šūnām izstrādāt antivielas. Wtf? Un ja kaut kas nenotiek, kā plānots?

Tikai debesis ir limits – mums paziņo Michael Farzan – šī projekta vadītājs. Šo piecu gadu laikā iespējams, jau ir veikti arī testi ar cilvēkiem un viss šis projekts tika gatavots acīmredzami tieši tam, kas notiek šodien.
https://www.nytimes.com/…/protection-without-a-vaccine.html…

Un tas vairs nav nekas tāds, ko ievada organismā un kurš to vai nu absorbē, vai atgrūž, vai tas izvadās no tā – šis ir paliekošas izmaiņas DNS struktūrā – tā ir gēnu inženierija. Atcerieties to. Tieši šādas vakcīnas tiek izstrādātas šodien, vismaz vairāki desmiti dažādu kompāniju to intensīvi dara un lielu daļu no tām sponsorē mūsu vecais paziņa Bils. Tai skaitā arī šo vakcīnu ievades tehnoloģiju, kas arī ir atšķirīga no līdzšinējām –tā sauktās mikroadatas, kuras izšķīst organismā pēc vakcīnas ievadīšanas.
https://www.gatesfoundation.org/…/Grants-Database/Grants/20…

Paralēli tam notiek arī digitālā marķiera izstrāde – tas ir imunizācijas sertifikāts, kas arī tiek ievadīts ādā un ko var noskanēt ar skaneri. Tehnoloģija izskatās šādi.
https://www.scientificamerican.com/…/invisible-ink-could-r…/

Nu lūk – tāds ir šis plāns. Novārdzināt cilvēkus ar ierobežojumiem, karantīnām, viltus histēriju tik ilgi, ka tie būs ar mieru ļauties šādiem izmēģinājumiem – šī vakcīna un attiecīgais marķieris tiks parādīts kā izeja no šīm mocībām – ceļš uz jauno pasauli – iespējas atgriezties sabiedrībā, ceļot, iespējams arī saņemt garantēto minimālo ienākumu, par ko arī pamazām sāk runāt – tieši tāpat, kā savulaik brīvprātīga vai piespiedu visu zemju kristīšana bija šāda pati ieejas biļete ‘jaunajā pasaulē’

Tas viss ir jau reiz bijis un vēsture atkal var atkārtoties, ja no tās nemācās – atkal būs kristītie, iesvētītie un būs pagāni, kuri tiks vajāti un kurus centīsies piespiest pieņemt jauno ticību.

Tikai kas tā būs par jauno pasauli? Kādas mutācijas un sekas izraisīs šāds nekontrolēts eksperiments un iejaukšanās Dabas noteiktajā kārtībā, manipulējot ar gēniem, to struktūru, izjaucot dabiskās imunitātes sistēmas darbību?

Un kas mums ir jādara? Pirmām kārtām jāsaprot, ka tā ‘sazvērestības teorija’ par čipošanu un tās noliegšana ir uzmanības novēršana no īstās problēmas –šis viss ir daudzkārt bīstamāks un šīs nianses ir jāsaprot, kas tiek gatavots – debesis viņiem esot limits. Gluži prasās novēlēt viņiem ātrāku ceļu uz turieni, kaut arī ne jau tur tiem nonākt.

Šī sistēma, gēnu inženierija un marķēšana vispār noved pie pilnīgas cilvēka integrācijas ar mākslīgo intelektu, paralēļi tam tiek gatavots arī Neironet projekts – par to vēl ir vērts atsevišķi uzrakstīt. Tas viss kopā arī veido vienotu milzīgu databāzi un digitālo ID, kur katrs cilvēks ir intergrēts tajā jau gēnu līmenī un kur var nolasīt visu vajadzīgo informāciju par to, kur viņš ir, kāds ir viņa veselības stāvoklis utt -cilvēks kļūst par daļu no tā sauktā Internet of things – saslēgts kopā vienā tīklā ar saviem gudrajiem ledusskapjiem, automašīnām, gludekļiem un kastroļiem 5G tīklā – iedomājieties sev tādu nākotni. Tieši tāds ir galējais nolūks tam visam.

Un otrs – iestāties pret šo visu ir svarīgāk kā jebkad agrāk, tā kā šis projekts vairs nav pat ierastā vakcinēšana, ko mēs par to uzskatam, tas ir pavisam kaut kas cits. Un mani var lamāt, kādos vien vārdos vēlas visi tie, kas šo uzskata par normālu vai joprojām nav spējīgi saprast, ko tas nozīmē – tāda pasaule man nav pieņemama. 🙂Ceru, ka ne tikai man.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s