Vai vakcīnas tiešām izglāba cilvēci?

Mūsdienu pasaule balstās un turās uz daudziem cilvēku apziņās iesakņotiem mītiem. Tos izmanto tie, kuriem tas ir izdevīgi. Viens no tādiem, kurš atkal kļuvis aktuāls pēdējā laikā saistībā ar šo pandēmijas afēru un vakcīnām tās sakarā ir tas, ko visi noteikti ir dzirdējuši arī iepriekš.

Proti, ka vakcīnas pagātnē ir apturējušas tik daudzas slimības, tuberkukozi, masalas, stingumkrapmpjus, polio, garo klepu, bakas un visas citas. Un ja ne šīs vakcīnas, tad pasaulē tagad visi joprojām mirtu kā mušas, bērnu mirstība būtu 30-50%, tāpat, kā tas tagad vēl ir tajās neattīstītajās valstīs, kuras pieved kā piemēru.

Tiek radīts iespaids, ka pagājušos gadsimtos pasaulē burtiski plosījās vīrusi un baktērijas un tikai ar vakcīnu ieviešanu viss tas ir apturēts. Un jā, ir jau taisnība, ka tajos laikos bija ļoti daudz slimību un liela mirstība, taču jāatceras arī tas, kādi bija tā laika sadzīve tai pašā Eiropā – totāla netīrība, antisanitāri apstākļi, nekādas personiskās higiēnas – vai tad jums nemācīja to, ka Eiropas augstmaņu vidē līdz pat 19.gs mazgāties skaitījās sliktais tonis un ka visi šie augstmaņi staigāja smirdēdami un tos varēja pa gabalu saost?

Tad lūk – kad sāka uzlaboties šie apstākļi, higiēna, cilvēki sāka mazgāties, lietot labāku pārtiku, parādījās arī antibiotikas, sapratne par vitamīnu svarīgumu, ledusskapji un daudzas citas lietas – ar to pašu visas šīs slimības sāka atkāpties.

Lai saprastu to, kā tas viss izskatās praksē, šeit ir pievienoti grafiskie attēli ar statistiku, kurā redzamas visas tās slimības un to strauja samazināšanās pirms tika ieviestas šīs vakcīnas pret tām. Tas lieliski parāda to, ka tām nav nekādas ietekmes uz šo statistiku un mirstības samazināšanās ir dabisks process visu iepriekšminēto faktoru dēļ.

To pašu var izlasīt arī tajās grāmatās un materiālos, kuri nav populāri internetā, jo ne jau viss ir google atrodams. Ir tikai norāde uz pašu grāmatu.

“Smallpox, like typhus, has been dying out (in England) since 1780. Vaccination in this country has largely fallen into disuse since people began to realize how its value was discredited by the great smallpox epidemic of 1871-2 (which occurred after extensive vaccination).” W. Scott Webb, A Century of Vaccination, Swan Sonnenschein, 1898.

Te jau 1898. gadā ir pateikts, ka bakas Anglijā samazinās jau kopš 1780. gada un ka to kārtējais uzliesmojums notika tieši pēc 1871. gada masveida vakcinācijas.

Vai arī šis. “Publications by the World Health Organization show that diphtheria is steadily declining in most European countries, including those in which there has been no immunization. The decline began long before vaccination was developed. There is certainly no guarantee that vaccination will protect a child against the disease; in fact, over 30,000 cases of diphtheria have been recorded in the United Kingdom in fully immunized children.” Leon Chaitow, Vaccination and Immunization, CW Daniel Company, Ltd., p. 58.

Difterija stabili samazinās gandrīz visās Eiropas valstīs, ieskaitot tās, kurās nav veikta imunizācija. Samazināšanās sākās ilgi pirms tika izgudrota vakcīna. Nev nekādas garantijas, ka vakcīna pasargā bērnu no saslimšanas. Patiesībā 30.000 UK reģistrētās saslimšanas ar difteriju ir tieši vakcinēto vidū.

Ir vēl tādas grāmatas un tajās ir pavisam cita vēsture par šo visu – nevis tā, ko jūs varat atrast tik vienkārši uzklikšķinot kaut kur iekš Google. Tieši tāpēc sabiedrībā intensīvi tiek potēts šis mīts par ‘kolektīvo vakcināciju’ un to, ka ‘vakcinēto kritiskā masa’ pasargās arī nevakcinētos.

Kaut gan ikviena saslimšana ir atkarīga no individuālas imūnsistēmas, kuras darbība joprojām nav līdz galam izprasta. Tā ir ļoti kompleksa sistēma un tās darbība ir atkarīga no daudziem faktoriem, apkārtējās vides tīrības, pārtikas, stresa, personiskās higiēnas utt. Visu to pilnībā ignorē šo mītu izplatītāji un stāsta tikai par antivielām, kuras it kā palīdz radīt organisma cīņa ar vakcīnā esošo novājināto vīrusu. Bet kāda imunitāte var būt šodienas junk food, pārtikas ķimikāliju un toksisko medikamentu novājinātiem cilvēkiem?

Turklāt šobrīd polio uzliesmojumi pasaulē rodas tieši no tā vīrusa, kas bija vakcīnās – tas ir mutējies un šo gadījumu skaits tagad pārsniedz dabiskos -nu ko tagad darīt, taisīt vakcīnu pret iepriekšējām vakcīnām? Tas vislabāk parāda to, cik muļķīga ir šāda pieeja.
https://www.vox.com/…/107360…/polio-vaccine-risk-eradication

Un to visu vajag atcerēties tad, kad masveidā sāksies vakcinēšanas propaganda pret šo te vīrusu, kur tiek investēti miljardi un labais onkulis Bils visiem stāstīs par vakcīnu efektivitāti. Turklāt jāatceras, ka šīs jaunās vakcīnas izmantos pavisam citu tehnoloģiju, tā saukto CRISPR, kas ir gēnu inženierija un DNS struktūras izmaiņas līdz ar to. Tas tiek slavēts kā liels panākums. Bet realitātē tas nozīmē jau pavisam cita cilvēka tipa veidošanu, tāpat, kā tas ir ar ģmo un transhumānisma idejām. Tas vairs nebūs īsti cilvēks, bet kaut kas cits.
https://www.scientificamerican.com/article/genomic-vaccines/

Visa šī vakcīnu industrija balstās uz lieliem meliem un iepotētām dogmām, pret kuru apšaubīšanu tiek vērsts viss mediju un cenzūras spēks. Bet tas viss ir jāapšauba, ja cilvēks grib atrast atbildes un attīrīt savu prātu no visa tā, ko uzspiež industrija.

Jaunu vīnu nelej vecos traukos.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s