Planetārā vakcinatora Bila noziegumi pret cilvēci.

Vispirms jāsāk ar labām ziņām- ASV prezidents Tramps ir paziņojis par finansējuma apturēšanu Pasaules veselības organizācijai un izmeklēšanas uzsākšanu šī kantora nekompetences izvērtēšanā. Tas, saprotams, ir radījis milzīgu naida vilni no Kulta elites un tiem piederošiem masu medijiem.

Taču vai nu Trampam pie tā pierast – tā tas ir jau 4 gadus. Bet šis trieciens pa privāto bodīti, kuru finansē arī planētas vakcinators Bils un kuru vada cilvēks, kurš pat nav ārsts, ir ļoti laba ziņa. Protams, arī Bilam nekāda sakara ar medicīnu nav. Šie mediji vaimanā, ka tas esot noziegums pret cilvēci. Bet kas patiesībā ir noziegums pret cilvēci, mēs tūlīt aplūkosim.

Otra labā ziņa ir, ka Bila soctīklu kontos parādās ļoti daudz dusmīgu ierakstu – ir jau izveidotas petīcijas, kurās tiek aicināts saukt viņu pie atbildības. Tas nozīmē, ka kolektīvā apziņa darbojas un ir radīta šāda ideja, kuru mums visiem ir jāturpina uzturēt. Visiem tiem, kuri saprot, kas ir Bils viņa plāni.

Tiem, kas to vēl nesaprot, pēdējais laiks iepazīties ar tām lietām, kurās iesaistīts šis maniaks un kur nepieciešama izmeklēšana.

Apsolot 450 miljonus no 1.2 miljardu vērtās programmas poliomielīta izskaušanā, Bils pārņem Indijas Imunizācijas centra NTAGI vadību. Tās programmas laikā no 2000-2017 gadam vakcinētajiem bērniem tika fiksēti 490.000 paralīzes gadījumi. 2017. gadā Indijas ārsti pieprasīja atsaukt šo programmu un Bilam pamest valsti. Tad paralīzes gadījumu skaits strauji samazinājās. Saikne starp vakcīnām un paralīzi apstiprināta šajā pētījumā.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/…/PMC6…/pdf/ijerph-15-01755.pdf

Vēl vairāk – izrādījās, ka atkārtotie polio uzliesmojumi Kongo, Afganistānā, Filipīnās ir saistīti ar tā vīrusa mutācijām, kuru saturēja tieši šīs vakcīnas. 2018. gadā izrādījās, ka to gadījumu, kad polio izraisījušas vakcīnas, jau ir vairāk, kā to, kur izraisītājs ir dabiskais vīruss.
https://www.npr.org/…/mutant-strains-of-polio-vaccine-now-c…

2010. gadā Bila fonds apmaksā eksperimentālo malārijas vakcīnu Āfrikā, pēc kuras tika fiksēts 151 nāves gadījums 1048 bērniem no 5948 tā izraisīja smagus blakusefektus, kā paralīzi, krampjus un konvulsijas.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa1102287

Tajā pašā gadā Bils iemaksā 10 miljjardus dolāru PVO un paziņo, ka šī ir jāpadara par ‘vakcīnu dekādi’ Vai tagad ir skaidrs, kā interesēs šī organizācija strādā?
https://www.gatesfoundation.org/…/Bill-and-Melinda-Gates-Pl…

2012. gadā notiek traģēdija kādā Āfrikas ciematiņā Gouro, kas atrodas Čadā. Tur tika sapotēti 500 bērni pret meningītu – diennakts laikā 40 no tiem kļuva paralizēti, tiem bija arī halucinācijas un konvulsijas. Šo vakcīnu sauc MenAfriVac un Bila mājas lapā šī programma uzslavēta kā liels panākums.
Bet par notiekošo tajā ciematiņā rakstīja vietējās avīzes – protams, ka neviens lielais medijs šo notikumu neatspoguļoja.
http://www.laleva.org/…/minimum_of_40_children_paralyzed_af…

2014. gadā Kenijas Katoļu ārstu asociācija izvirza apsūdzību PVO par miljonu Kenijas sieviešu slepenu sterilizāciju stingumkrampju vakcinēšanas kampaņas ietvaros. Neatkarīgas laboratorijas atrada sterilizācijas formulu šajās vakcīnās. PVO nācās atzīt, ka šādas ‘ģimenes plānošanas’ vakcīnas tā izstrādā jau kopš 1993. gada.
https://www.researchgate.net/…/320641479_HCG_Found_in_WHO_T…

Līdzīgas apsūdzības parādījās arī no Tanzānijas, Nikaragvas, Meksikas, Filipīnām.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12346214

Tai pašā 2014. gadā Bila fonds apmaksā eksperimentālās papilomas vīrusa vakcīnas, kuras tika injicētas 23.000 jaunām sievietēm attālās Indijas provincēs. Daudzām no tām tika fiksēti smagi blakus efekti, reproduktīvās sistēmas traucējumi, 7 no tām nomira. Indijas valdības izmeklētāji toreiz apsūdzēja šos darbiniekus dažādu represīvu metožu pielietošanā, lai piedabūtu šīs sievietes vakcinēties, kā arī atteikumā sniegt palīdzību tām, kuras tika savainotas šī procesa laikā. Par to bija valdības ziņojums un cik es saprotu, tad šī lieta joprojām atrodas Indijas Augstākajā Tiesā.
http://164.100.47.5/…/Committee%20on%20Health%20and%…/72.pdf

2017. gada pētījums parāda to, ka PVO popularizētā DTP kombinētā vakcīna nogalina vairāk Āfrikas bērnus, nekā tās slimības, no kurām tā it kā pasargā. Ar šo vakcīnu injicētiem bērniem fiksēta 5 reizes lielāka mirstība nekā tiem, kuri nav vakcinēti. Bet PVO nevēlas atsaukt šo letālo vakcīnu, kuru tā uzpiež miljoniem Āfrikas bērnu katru gadu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5360569/

Protams, tā ir tikai neliela daļa no tā, kas ir nācis atklātībā – kas notiek tajos tālajos pasaules nostūros, kur Bils ir ievazājis savas programmas, mēs pat nevaram zināt. Taču arī šis materiāls ir pietiekošs, lai sauktu pie atbildības gan viņu, gan PVO amatpersonas, kuras visas darbojas šo projektu ietvaros – šiem ciemiem nav vajadzīgas vakcīnas, bet tīrs ūdens, normāla pārtika un uzlaboti sanitārie apstākļi – bet PVO Bila ietekmē ignorē šos apstākļus un virza visu tikai uz masveida vakcinēšanu.

Kāpēc tā notiek? Gluži loģiski – vakcīnas nes milzu peļņu, bet ko var nopelnīt uz ūdens un pārtikas piegādi attālos planētas nostūros? Tā taču būtu vislabākā filantropija, ja Bils tiešām rūpētos par šo cilvēku veselību. Bet realitātē notiek pavisam kas cits -tas ir testa poligons visādai ķīmijai un indēm.

Bils ir jāaptur un šī globālā cilvēku indēšana kopā ar viņu.
Šo petīciju īsā laikā parakstījuši jau 125tk cilvēki no 100tk vajadzīgajiem, lai uz to būtu jāreaģē Baltajam Namam. Tātad kolektīvā apziņa sākusi mosties.
https://petitions.whitehouse.gov/…/we-call-investigations-b…

Vai Tu jau pierakstījies rindā uz Bila Kroņa vakcīnu?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s