Rietumu elites seja – Marina Abramovič.

Ja pirms dažiem gadiem vidusmēra pilsonim noliktu priekšā faktus par to, kas patiesībā ir un ar ko nodarbojas tā elite, kuras rokās ir pasaules bagātības, šovbizness, masu mediji, tad viņam vienkārši uzkārtos smadzenes. Arī šodien lielai daļai ir tas pats, taču pateicoties Epšteina lietai, informācijai par to, kas bija viņa Little James island pedofīļu sala un Lolita Express porno lidmašīna, daudziem beidzot atvērušās acis uz to, kas tad īsti ir tā elite, slavenības un politiķi, kas šos pasākumus apmeklēja.

Ja kāds vēl nezina, kas tas viss ir, varat sameklēt un apskatīties pēc šiem nosaukumiem- tā lieta šobrīd vēl ir izmeklēšanā un ļoti iespējams, ka lielai daļai Holivudas zvaigžņu un Rietumu politiķu būs jāatbild par bērnu un nepilngadīgo izmantošanu.

Bet tas ir tikai neliela aisberga šķautnīte, kas nupat sāk izgaismoties. Lai saprastu to, kādā mediju uzburtā hipnozes pasaulē mēs dzīvojam, varam aplūkot vēl vienu no šīs elites spilgtiem pārstāvjiem. Ir tāda serbu māksliniece Marina Abramoviča. Ja paskatās, ko par viņu rakstīja mūsu prese, tad redzam cildinošas lietas – radikāla māksliniece, mūziķe, šamane, perfomanču izpildītāja.
https://www.diena.lv/…/marina-abramovica.-septindesmit-ir-l…

Taču ja mēs gribam tuvāk aplūkot, kas tās par perfomancēm, tad ir jāieraksta meklētājā atslēgas vārdi spirit cooking.
Un tad atklājas gatavās šausmas. Tur ir gan dzīvnieku asins izmantošana savās instalācijās, gan rituālais kanibālisms, sadalot cilvēka ķermeņa veidojumu un apēdot to, gan visa veida okultas un sātaniskas izdarības, kurās piedalās liela daļa mūsdienu Rietumu estrādes zvaigžņu un politiķu un bagātnieku.

Turklāt klātienes biļetes uz šīm ‘perfomancēm’ maksā līdz pat 100.000 dolāriem – skaidrs, ka tas nav pa kabatai parastam cilvēkam, kuram no tā visa vienkārši vajadzētu palikt slikti.
Te var aplūkot, kā tas viss izskatās.
http://art-for-a-change.com/blog/2017/05

Kas ir tie, kuri apmeklē šos pasākumus un par to tīksminās? Wikileaks savulaik publicēja Džona Podestas saraksti ar šo Marinu – lūk, kas tos apmeklē – viņš ir Klintonu ģimenes labā roka un vadīja Hilarijas kampaņu prezidenta vēlēšanās ASV. Pats Bils ir fiksēts sadarbībā ar Epšteinu. Otrs Bils, galvenais planētas vakcinators, tieši tāpat ir gan ticies ar Epšteinu, gan sadarbojies ar šo pašu Marinu zem Microsoft zīmola.
https://www.youtube.com/watch?v=QtD8i2eyvHU

Tur ir ļoti daudz, ko meklēt šajā sakarā. Pievērsiet uzmanību, ka šai Marinai ir 75 gadi, bet izskatās viņa ne vairāk, kā uz 40. Kā tas tiek panākts un kas patiesībā notiek aiz slēgtām durvīm, ja šis viss ir tikai publikai atklātā daļa? Viena versija ir, ka visas šīs slavenības lieto adrenochrome preparātu, kurš iegūts no cilvēku, īpaši bērnu asinīm, kurus nogalina milzīga izbīļa un stresa brīdī, kad izdalās adrenalīns -tas ir viņu ‘jaunības eliksīrs’ jeb narkotika, uz kuras sēž visi šie sātanisti.

Varētu domāt, ka tas ir pilnīgs murgs, bet rodas jautājums – kur paliek tūkstošiem bērnu, kuri katru gadu ierodas ASV? 2016. gadā bija pētījums, kur atklājās tas, ka tikai tajā gadā vien ASV ieradās 52 tūkstoši bērnu no dažādām pasaules malām, bez pieaugušo pavadības, kuru liktenis tālāk nav zināms, taču lielākā daļa no tiem tālāk dodas uz tām pilsētām, kurās ir lielākais lgbt un šo te ‘mākslinieku’ īpatsvars. Par to visu man bija raksts jau pagājušā gada augustā.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=809762349418443&id=100011540556700

Nu lūk – tas ir tikai neliels ieskats viņpus hipnozes un uzburtās realitātes, kādu to pasniedz šī elite. Domājat, ka Latvijā ir citādāk? Ja kāds nav lasījis, tad izlasiet M.Ruka grāmatu 25 gadi sektā – tur lieliski pastāstīts, kas ir ‘korporeļi’ – tā sauktās studentu biedrības “lettonia’ un citas, kuru biedri ir lielākā daļa mūsu politiķu un kas tur notiek – Pīkola pielūgšana un orģijas.
https://nra.lv/…/275146-maris-ruks-latvija-korporacijas-ir-…

Vēl varam atcerēties, ka mūsu Vairiņa ir Rožu krusta ordeņa adepts – arī tā ir masonu loža.

Kādā brīdī cilvēkam var notikt klikšķis – slavenā Matrix filma ir tieši par to. Un kad tas notiek, cilvēks pamostas no šīm ilūzijām un nekad vairs nespēj uztvert pasauli tā, kā to cenšas pasniegt šī pati elite. Ja nenotiek, tad cilvēks visu mūžu pavada šajā miglā. Ja kādam liekas, ka visa šī elite, kura vada arī veselības un farmācijas biznesus, patiešām vēlas rūpēties par cilvēku veselību ar visu savu digitālo ID un vakcīnām, tad cilvēks arī nav pelnījis būt nekas vairāk, kā dārzenis.

Un kas tad notiek šobrīd ASV? Tur notiek milzīga cīņa starp šo Kultu un tiem spēkiem, kurus pārstāv Tramps. Tā ir to globālistu daļa, kuri tomēr nav sātanisti un saprot to, ka šo pirmo izvēlētā planetārā stratēģija, tas ir III pasaules karš, totāla katastrofa un tas tomēr nav pieņemams- tas nenozīmē, ka viņi paši ir eņģeļi, tomēr viņu modelis nav tik postošs, kā tas būtu tad, ja uzvarētu Klintone ar visu šo sātanistu varzu – tieši tas ir iemels, kāpēc visa Rietumu liberālā prese to vien dara, kā uzbrūk Trampam no pirmās dienas – tādu naida vilni nav piedzīvojis neviens prezidents visā vēsturē. Paskatieties, kas pie mums izsakās pret viņu un sapratīsiet, kam kurš kalpo.

Vēl viens šī nosacīti labākās elites pārstāvis ir Kenediju klans – savulaik JFK jau gribēja šo kultu atmaskot un ieviest ASV īstu naudu, atceļot Federālās Rezerves parādzīmes – mēs visi zinam, kas notika ar viņu un viņa ģimeni tālāk. Arī šodien Roberts Kenedijs, JFK brāļa dēls, aktīvi iesaistījies pret-vakcīnu kampaņā un Kulta pārvaldīto veselības sistēmu atmaskošanā.

Tāpēc labi ir tas, ka starp šiem spēkiem notiek cīņa, jo pretējā gadījumā, ja tie būtu vienoti, mēs jau sen dzīvotu Orvela 1984 realitātē. Tas neredzamais ienaidnieks, par ko izsakās Tramps savā twiterī, it nemaz nav vīruss – tas ir šis Kults😉 Un tas ir tas, kas pārvalda pasauli šobrīd daudzos līmeņos un pret ko būtu jāiestājas ikvienam, kurš spēj redzēt un saprast lietas, kādas tās ir. Un šeit var redzēt oficiālu dokumentu no Trampa adminstrācijas par cīņu ar cilvēku tirdzniecību – ja tas viss nebūtu patiesība, tad nebūtu tāda dokumenta.
https://www.whitehouse.gov/…/president-donald-j-trump-tak…/…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s