Duālisma ciklu noslēgšana.

Viens no svarīgākajiem nosacījumiem garīgajā attīstībā ir iepriekšējā sakārtošana, lai virzītos tālāk. Tāpēc nedaudz par to, kā darbojas duālisma cikli un kāpēc ir svarīgi tos noslēgt.

Pats duālisms ir lielākais simulācijas cikls, kurš izveidojies tāpēc, ka vienlaikus pieredzi Kosmosā un īpaši uz Zemes apgūst divas atšķirīgas evolūcijas formas – ar mīlestības pirmsākumu un iespējām evolucionēt bezgalīgi un bez šī pirmsākuma, kuru evolūcija nekur neved- tā ir ierobežota laikā -taču to eksistencei ir nepieciešama enerģija, kuru tie ņem no pirmajiem – tas ir pats pamats visam tam, kas notiek pasaulē, sabiedrībā, kolektīvos un dzimtā – par to var runāt un rakstīt veselas lekcijas, bet domājams, ka tie, kam tas jāsaprot, to sen ir sapratuši. Īsāk sakot- ir aitas un ir cirpēji – tas, kurš nevēlas būt par resursu citiem un visai šai sistēmai, kur likteni nosaka citi spēki, nevis paša būtība –tiem tad arī ir jāsaprot šī cikla būtība un jāatrod izeja no tā.

Ja paskatās jebkuru Samsaras riteņa attēlu, tad visur var redzēt vienu un to pašu – tur attēlota kāda dēmoniska izskata būtne, kas tur to savās rokās. Viss ir parādīts skaidri un gaiši – nekur no tā ārā nav paredzēts tikt. Otrs tā sauktais mūžības simbols ir ururoboross – čūska, kas savijusies pati ap sevi – arī tas nozīmē nevis mūžību, bet nebeidzamu ciklu, no kura nav izejas, tāpat arī ir parādīts, kas manipulē ar lineāro laiku un veido šos ciklus. Viss ir acu priekšā. Tālāk atliek tikai to saprast un sākt darboties, lai no tā izkļūtu – ja tāda ir vēlme, protams.

Un sākas tas ar izpratni par šiem cikliem – lielajā duālisma ciklā ir vairāki iekšējie lielie cikli- tādi kā nāves un dzimšanas cikls, tad ir neskaitāmi mazāki cikli- tādi kā attiecību cikls, dažādas pieredzes apgūšanas cikls, karmas ritenis un daudz kas cits- visi šie cikli atkārtojas atkal un atkal gan vienas dzīves, gan vairāku dzīvju ietvaros, ja nekas netiek mainīts.

Tās attiecības, kuras balstās uz savstarpējiem izkropļojumiem, vienmēr būs tādas pašas- lai cik partnerus cilvēki mainītu – tās attiecības, kuras balstās uz enerģijas zagšanu no otra, būs tādas pašas- mainot saskaitāmos vietām, summa nemainās. Tāpat arī atkārtojas visi tie notikumi, kuru cēloņi nav sakārtoti, slimības, nelaimes utt. Cilvēks pievelk to, kādās vibrācijās ir pats un cik sakārtots viņš ir smalkajos plānos.

Tāpēc ciklu noslēgšana nozīmē to, ka tam, kurš vēlas apzināties sevi kā garīgu būtni cilvēka ķermenī, ir vispirms jāapzinās sekojošais – vai ir kādi notikumi šajā dzīvē, par kuriem domājot un atceroties, joprojām uzviļņo emocijas? Ir kaut kas, ko nevar piedot, kam nevar tikt pāri, kas rada bailes, nepatiku- jebkāda negatīvo emociju intensitāte nozīmē to, ka konkrēts cikls atrodas atvērtā stāvoklī, gluži kā vaļēja brūce. Tas var būt kaut kāds fizisku vai psiholoģisku traumu rezultāts, attiecības ar kādu cilvēku, notikumi – šādi sevi paanalizējot, var atfiltrēt to, kas ir ticis piedzīvots un kas rada bailes, dusmas, sāpes, aizvainojumu, nespēju samierināties vai piedot. Ja šādas sajūtas pastāv, tātad attīstība ir apstājusies – šajā vaļējā brūcē ik pa laikam kāds iekaisa sāls drusciņu un parīvē – tas izpaužas notikumos, kuri par to atgādina, nespējā darīt kaut ko, balstoties uz iepriekšējo negatīvo pieredzi utt.

Tas nozīmē to, ka cilvēks ar šādiem atvērtiem cikliem ir kā ievainotais okeānā, no kura plūst asinis un to sajūt haizivis pa gabalu- attiecīgi notiek bakstīšana un dažādu enerģētisku uzbrukumu veidošana pa šīm vietām, pa šīm sajūtām, lai tās pastiprinātu- tas viss arī ir vajadzīgs duālās sistēmas kontrolētājiem.

Kāds tad ir risinājums, lai sevi sakārtotu ar šādu izpratni un ciklus noslēgtu? Tāds pats, kā viss darbs ar sevi- vispirms ir apziņa, kura to saprot. Tad seko apzināts nodoms ikvienu šādu apzinātu ciklu noslēgt – attiecības, notikumus, procesus – attiecīgi uzstrādāto negatīvo enerģiju uzkrājumu transformēt par neitrālu resursu, kuru pievieno dvēseles pieredzei – to sauc par pieredzes arhivēšanu.

Rezultātam ir jābūt tādam – pie šāda procesa pabeigšanas iepriekš negatīvas emocijas izraisošs notikums vai process, par to domājot, ir tikai kā bildīte dzīves grāmatā- tajā netiek investētas negatīvas emocijas, tā ir tikai pieredze. Tā bija un viss – tas vairs nerada traumatiskas sekas.

Un tad var sekot nākoša fāze – duālisma noslēgšana iekšpus sevis, atdalot šo izkropļoto nāves sadaļu un pārradot sevi no jauna – bet tas ir jau cits stāsts un nākošais apziņas līmenis, kas jāsasniedz.

https://www.facebook.com/groups/665307873669683/post_tags/?post_tag_id=1245936935606771

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s