Viruss un elektromagnētiskais starojums – vai ir saikne?

Pēdējā laikā vīrusa mistērija kļūst aizvien dīvaināka. Iespējams, ka mēs vispār neko vēl nesaprotam no tā, kas notiek ar tiem cilvēkiem, kuri mirst no tā izraisītās pneimonijas – tā vispār var nebūt pneimonija.

Viss sākās ar šo video. Tajā Ņujorkas ārsts Cameron Kyle-Sidell nāk klajā ar paziņojumu, ka strādājot intensīvās terapijas nodaļā, viņš redz lietas, kuras neiekļaujas tajā diagnozē, kura tiek oficiāli pasniegta. Tā nav pneimonija, tās nav plaušu struktūras izmaiņas, bet tas daudz vairāk atgādina kalnu slimību, kad cilvēki atrodas lielā augstumā un asinīs trūkst skābekļa. Un tapēc pieslēgšana pie plaušu ventilatora, kura darbina plaušu muskuļus, pilnīgi neko nedod, jo plaušas ir kārtībā -tieši ventilatori rada traumas tajās.

Cilvēks patiesībā mirst tāpat, kā no ūdens izcelta zivs, vienkārši nosmok, jo trūkst skābekļa, ne jau plaušu vainas dēļ.
https://www.youtube.com/watch…

Skābekli asinīs iznēsā sarkanie asinsķermenīši un tajā esošais hemoglobīns. Ja notiek jebkādas izmaiņas hemobobīna struktūrā, tad skābekļa cirkulācija tiek traucēta.

Paralēli tam, arī Itālijā ārsti nonākuši pie slēdziena, ka šis vīruss nemaz neizraisa akūto respiratoro sindromu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/32228035

Un ir arī vēl viens ķīniešu pētījums, kurā norādīts, ka vīruss ietekmē tieši hemoglobīna struktūru.
https://chemrxiv.org/…/COVID-19_Disease_ORF8_and_S…/11938173

Un kas vēl ietekmē šūnu, asins, hemoblobīna struktūru un līdz ar to skābekļa saturu tajās? Elektromagnētiskais starojums. Boom. Un pētījumi par to ir jau no 2013. gada.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23593496

Bet tas vēl nav viss. Tieši tāpat šis starojums ietekmē arī spermas kvalitāti un līdz ar to noved pie vīriešu sēklinieku iekaisumiem un neauglības. Tas arī ir viens no neskaitāmiem efektiem, ko izraisa šis starojums.
https://www.sciencedirect.com/…/arti…/pii/S0013935118300355…

Un vai zinat ko? Tieši tāda pati īpašība tiek piedēvēta arī šim vīrusam. Par to ir minēts ķīniešu pētījumā – arī tur ir teikts, ka šis tā sauktais vīruss var ietekmēt reproduktīvo sistēmu.
https://www.medrxiv.org/…/10…/2020.03.21.20037267v1.full.pdf

Un tagad par to, kā tad šis vīruss tiek ārstēts? Es protams, neesmu mediķis, bet es saprotu to, ka ir dažādas pretvīrusu zāles, kuras tiek izmantotas un par kurām var atrast aprakstus. Bet tās ir ļoti toksiskas un tām ir dažādi šausminoši blakusefekti.
Ir Kaletra, Avigan, Remdesvir un citas, bet ir arī tādas, ko sauc par Ribavirin. Arī tās figurē šī vīrusa ārstēšanā, vismaz Ķīnā tās tika izmantotas.
https://www.nebraskamed.com/…/covid19-antiviral-pharmacothe…

Bet to aprakstā var atrast sekojošo:

“Tās samazina sarkano asinsķermenīšu apjomu asinīs un tas izraisa anēmiju, kas ir bīstama visiem tiem, kam ir sirds un asinsvadu slimības” Boom.
https://www.cardiosmart.org/Healthwise/d000/85/d00085

Un tagad atliek savilkt visu šo kopā. Kas mums sanāk? Ja šī vīrusa izraisītās sekas nemaz nav pneimonija, bet tas ir skābekļa trūkums asinīs, bet cilvēkus masveidā pieslēdz pie ventilatoriem un vēl ārstē ar zālēm, kuras vēl vairāk samazina asins spēju pārnēsāt skābekli, vai nesanāk tā, ka šie cilvēki tiek netīšām vai pat tīšām nogalināti?

Ja šī vīrusa izraisītās sekas ir tieši tādas pašas, kādas izraisa elektromagnētiskais starojums, vai tas neveido to saikni starp vīrusu un 5G, kuru tik ārprātīgi noliedz visas oficiālās iestādes organizācijas un kuru dzēš visas sociālās platformas?

Vai šie faktori nav jāapskata kopā kā viens otru papildinoši nosacījumi, kas veido pandēmijas ilūziju, kura ir tīši izraisīta un tas, ka upuru skaits ir lielākais tieši tajos punktos, kur ir lielākā EMS jauda, pateicoties 5G tīklam, nav nekāda sakritība?

Vai tas, ka šie faktori ietekmē reproduktīvo sistēmu, nenorāda uz to, ka planētas depopulācijas plāns patiesībā darbojas pilnā sparā, tikai ne tā, kā to spētu uztvert ielais vairums ļaužu, kuri neprot savilkt kopā visus šos faktorus? Viņi jau nespētu tam noticēt pat tad, ja to tiešā tekstā pateiktu pašu valdība Panorāmā🙂 Kur nu vēl uzķert tādas nianses un veikt pašiem savu analīzi.

Bet tie, kas to prot, padomājiet par šiem jautājumiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s