Kam ir izdevīgi diagnosticēt covid?

9. aprīlī telekanālā FOX parādījās visai interesanta intervija ar ASV senatoru un vienlaicīgi medicīnas doktoru Scott Jansen. Tajā viņš runā par to pašu, par ko es esmu rakstījis iepriekš -par manipulācijām ar nāves sertifikātiem, rakstot visiem iekšā to covid un par to, ka tā ir ārkārtīgi nepareiza pieeja un tas rada pamatīgas sekas – jo uz to balstās gan visa histērija, gan visi valdību pieņemtie lēmumi un tas galu galā ietekmē visus cilvēkus – tas ir pamats ieslēgt visus karantīnā un darīt visu to, ko Lielais kapitāls ir izdomājis.
https://www.foxnews.com/…/physician-blasts-cdc-coronavirus-…

Bet viņš piemin vēl kādu interesantu lietu. Proti, ASV eksistē Medicare sistēma. Un šobrīd tās ietvaros jau ir izdalīti pirmie 34 miljardi dolāru tām slimnīcām, kurās uzņem šos covid pacientus. Protams, tur ir ļoti liela nevienlīdzība pa štatiem, cik liela summa uz katru tādu gadījumu katram iznāk, bet tā nav mūsu darīšana.
https://www.healthleadersmedia.com/…/cms-approves-34b-medic…

Tas, ko saka Jensens, ir ļoti interesanta lieta un es vēl palasīju viena cita publicista sarunu ar viņu – ja cilvēks nonāk slimnīcā un viņam diagnoze ir parasta gripas pneimonija, slimnīca saņem 4600 dolārus. Ja viņam uzstāda diagnozi covid, tad slimnīca saņem 13.000 dolārus. Bet ja viņu pieslēdz vēl pie ventilatora, tad summa jau ir 39.000 dolāru. Tie ir vienreizēji maksājumi, neatkarīgi no tā, cik ilgi cilvēks pavada slimnīcā.

Nu tā. Tagad padomāsim, ko tas nozīmē. Vai varētu būt tā, ka šīm slimnīcām tādā gadījumā ir būtisks finansiāls labums no tā, ka pēc iespējas lielāks skaits cilvēku tiek diagnosticēts tieši ar covid un/vai pieslēgti pie ventilatoriem?😏 Vai tas varētu būt iemesls, kapēc tur strauji iet uz leju gripas diagnožu līkne, bet vienlaicīgi pieaug covid līkne?

Kā mēs zinām, tad šai pasaulē vienmēr visam apakšā ir nauda – tāda ir šī sistēma un tāda ir cilvēku daba. Daudzām no šīm slimnīcām ir arī vēl līgumi ar ārstiem, ka kaut kādu daļu naudas saņem arī viņi.

Un ja tas viss tā ir, tad šis ir viens no būtiskiem faktoriem, kapēc ASV šobrīd ir galvenais tā sauktās pandēmijas epicentrs – ja Itālijai bija savi iemesli, par kuriem daudz runāts iepriekš, tad štatos, kā jau kapitālisma paradīzē, viss vienmēr atduras naudā.

Būtu ļoti interesanti, kā izmainītos šī statistika, ja sistēma darbotos otrādi, piemēram, par citām kaitēm nonākušiem maksātu vairāk, bet par covid neko vai mazāk? Vai tad ārsti nepacenstos rūpīgāk, meklējot tās citas kaites, pirms štampāt covid😀? Varbūt tāds covid vispār pazustu no diagnožu saraksta tur?

Nu lūk – ja gribam saprast, kā darbojas šī pasaule un kas kuram ir izdevīgi, skatamies, kur iet nauda. To pašu var darīt arī pie mums, attiecībā uz tiem 4 vai cik tur miljardiem.

Ja kaut kā varētu paņemt nost šo naudas un alkatības faktoru, tad jau otrā dienā pasaule izmainītos līdz nepazīšanai, varat man ticēt. Jo šobrīd diemžēl daudz izdevīgāks bizness ir viss tas, kas posta un grauj dabu un veselību, nekā tas, kas kopj un attīsta dzīvību.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s